„Fluminense“ prieš „Athletico-PR“ LIVE: žiūrėkite, kur žiūrėti televizorių ir internete

River Plate ir Athletico-PR Caras, tame Antradienį (01) em 19h15 (Brazilijos laikas), Libertadores da América stadione, Avellaneda – Buenos Airės, Atsakomosiose rungtynėse iš aštuntfinalioLibertadores taurė 2024 m. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos tą dieną conmebol tv.

Komandos į aikštę žengs šį antradienį (01) dėl antrojo „Libertadores“ aštuntfinalio etapo; pažiūrėkite, kaip tai stebėti tiesiogiai per televiziją ir internete.

„Libertadores“ komandoje įvartis svečiuose yra pertrauka. Tokiu būdu 0:0 suteikia Riveriui. Lygiosios dviejų ar daugiau įvarčių skirtumu (2:2, 3:3...) suteikia „Atlético“. Ir 1:1 veda tiesiai į baudas. Ir kas laimi, žinoma, žengia į priekį. Kas perduos, ketvirtfinalyje susikaus su Independiente del Valle arba Nacional-URU – pakeliui 0:0.

Šios antradienio dvikovos treneriai išgyvena skirtingas situacijas, susijusias su savo komandų formavimu. Nors Marcelo Gallardo turi maksimalią jėgą, Paulo Autuori kaupia problemas. Yra 15 pražangų tarp tokių vardų kaip Santosas, Jandrei, Abneris, Nikão ir Reinaldo.

River Plate x Athletico-PR: kur žiūrėti, tvarkaraštis, tvarkaraštis ir naujausios naujienos, sekti minutė po minutės realiuoju laiku.

Tikėtina „Athletico-PR“ sudėtis: Benediktas; Erickas, Pedro Henrique'as, Thiago Heleno ir João Victoras; Wellington, Richard, Christian ir Léo Cittadini; Carlosas Eduardo (Walteris) ir Kayzeris.

Šviesos: Puolėjas Reinaldo (sustabdytas), vartininkai Santosas, Jandrei ir Léo Linckas, dešinysis gynėjas Khellvenas, gynėjai Felipe Aguilar ir Zé Ivaldo, kairiojo krašto gynėjas Abneris, vidurio puolėjas Alvarado, vidurio puolėjas Nikão ir puolėjas Geuvânio (Covid-19); dešinysis gynėjas Jonathanas, kairės pusės gynėjas Márcio Azevedo ir puolėjas Vitinho (sužeistas).

Galimas „River Plate“ būrys: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola ir Casco; Sosa ir Enzo Pérez; De La Cruz ir Ignacio Fernández; Borré ir Matías Suárez.

Vaizdo teisėjas: Cristianas Garay (CHI)

Kur šiandien žiūrėti „River Plate“ ir „Athletico-PR“?

Srautinis perdavimas: Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos tą dieną „Conmebol“ televizorius.