????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

„Ferencvaros“ – „Juventus“ Čempionų lygos prognozė, kurią pateikė LeagueLane

UEFA Čempionų lyga
Data: 4 m. lapkričio 2024 d., trečiadienis
Pradžia 20 val. JK
Vieta: „Groupama“ arena, Budapeštas.

Gandai, kad Andrea Pirlo gali būti atleistas, vis garsėjo prieš sekmadienio „Juventus“ rungtynes ​​su Spezia.

„La Vieja“ tose rungtynėse įtikinamai pelnė tritaškius, o tai tikriausiai kurį laiką nupirko šį trenerį.

Ar galimas nesėkmės Budapešte trečiadienį yra paskutinis lašas?

„Ferencvaros“ buvo viena iš labiausiai nenuspėjamų komandų UCL atrankos etapuose, išmušusi tokius didelius vardus kaip „Celtic FC“ ir „Dinamo Zagreb“, o tai reiškia, kad vargu ar jie dalyvaus šiame žaidime su balta vėliava.
Nenuostabu, kad „Juventus“ yra didžiulis favoritas laimėti rungtynes ​​koeficientu 1,25.

„Ferencvaros“ – „Juventus“ akistata

Anksčiau šių dviejų komandų tarpusavio susitikimų nebuvo.

Paskutinį kartą „Juventus“ susidūrė su Vengrijos klubu 1979 m. Europos taurių laimėtojų taurės sezone prieš „Gyori“ ekipą ir laimėjo rungtynes ​​bendru rezultatu 3:2.

„Ferencvaros“ prieš Italijos klubus yra žaidęs kartą, 1 m. čempionų taurėje pralaimėdamas Milano „Inter“ rezultatu 5:1966.

„Ferencvaros“ ir „Juventus“ prognozės

Praeitą savaitę „Ferencvaros“ susidūrė su sunkumais, kai per pirmąjį kėlinį namuose du kartus nusileido Kijevo „Dinamo“.

Tačiau jie spaudė ir puikiai sugrįžo antrajame kėlinyje. Nguenas ir Boli pelnė įvartį, kad užtikrintų didelį šios komandos tašką. Jie net įmušė įvartį prieš „Barcelona“ „Camp Nou“ stadione, todėl „Juventus“ tikrai neturėtų jų nuvertinti.

Ši komanda Vengrijos NB I lygoje surinko 17 iš 21 galimo taško, o bendra forma yra neblogo lygio.

Mažai tikėtina, kad „Juventus“ susikompromituotų, kai kalbama apie dvi aukščiausias vietas šioje grupėje, tačiau kai kurie pasirodymai neatrodo daug žadantys.

„Velha“ išlaikė švarų lapą per paskutines šešerias rungtynes ​​ir patyrė nesėkmes prieš silpnesnes komandas, tokias kaip Spezia ir Crotone.

Geros naujienos – Cristiano Ronaldo sugrįžimas. Portugalijos superžvaigždė savaitgalį buvo lemiamas veiksnys – jis pasirodė antrajame kėlinyje ir įmušė du įvarčius.

Kadangi jis yra sąraše, Ferencvarosas trečiadienio vakarą neturi ko laukti.