????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

UEFA Čempionų lyga
Data: 28 m. spalio 2024 d., trečiadienis
Pradžia 20 val. JK
Vieta: „Groupama“ arena, Budapeštas.

Iškart po UEFA Čempionų lygos burtų traukimo grupių etape buvo daugiau ar mažiau akivaizdu, kad „Ferencvaros“ ir Kijevo „Dinamo“ turės labai mažai šansų varžytis dėl dviejų pirmųjų vietų su „Barcelona“ ir „Juventus“.

Realiau kovoti dėl trečios vietos ir pratęsti pasirodymus Europos scenoje šį sezoną, todėl šio trečiadienio akistata Budapešte abiem reiškia daug.

Vertinant tikimybes, geresnes progas turėjo svečiai. Kijevo „Dinamo“ yra rimti favoritai laimėti šį mačą koeficientu 2.20, o nepatyrę šeimininkai šiuo metu yra 3.30.

„Ferencvaros“ – Kijevo „Dinamo“ akistata

Anksčiau tarp „Ferencvaros“ ir Kijevo „Dinamo“ tarpusavio susidūrimų nebuvo.

„Ferencvaros“ ir „Dinamo Kijevo“ prognozė

Vengrijos čempionai taip ilgai laukė šio pasirodymo UEFA Čempionų lygoje. Ši komanda atrankos metu pašalino tiek daug svarbių komandų, kaip Zagrebo „Dinamo“ ir „Celtic FC“, kurios tikrai nusipelnė savo vietos.

Pradinis pasirodymas Camp Nou pirmajame kėlinyje buvo solidus. Tačiau „Barça“ galiausiai sugriovė gynybą ir įtikinamai laimėjo rungtynes ​​5:1.

Tačiau „Ferencvaros“ savaitgalį atsigavo ir laimėjo didįjį derbį prieš „Ujpest“ 2:0 FT. Jie taip pat pirmauja Vengrijos lygos čempionate, per pirmąsias šešerias rungtynes ​​surinkę 16 taškų. Ši komanda per pastarąsias 15 namų rungtynių visose varžybose įmušė mažiausiai 16 įvarčių.

Kijevo „Dinamo“ praėjusią savaitę taip pat nedaug pasiekė. Vietiniame stadione juos nesunkiai įveikė „Juventus“. Jie pateko į grupes pašalinę Gentą ir AZ Alkmaarą.

Tikrai tikimės, kad abi komandos laimės Budapešte, o tai turėtų palikti daug erdvės abiem komandoms. Abi komandos pelnys taškus bus vienas saugiausių mūsų pasirinkimų savaitės viduryje.