„Famalicão x Sporting“: TIESIOGIAI [HD]: žiūrėkite, kur ŽIŪRĖTI LIGA NOS LIVE

Famalicão susitinka su „Sporting“.tame Šeštadienį (05) 15:00 val (Brazilijos laiku), in Famalicão savivaldybės stadionas, Vila Nova de Famalicão, 9 dienai Premier lyga NOS. Rungtynės bus transliuojamos per ESPN ir SPORT TV Portugalijoje 19 val.

Siekdami pasinaudoti lengvesnio kalendoriaus pranašumais, „Sporting“ šį šeštadienį (05) susikaus su Famalicão.

Anksti iškritusi iš Europos lygos, kai pralaimėjo paskutinėje turnyro grupių etapo atrankos fazėje prieš LASK Linz iš Austrijos, „Sporting“ žaidė beveik visą pirmąją 2024–2024 metų sezono pusę, turėdama pranašumą, nes turėjo daug lengvesnį kalendorių nei „Benfica“ ir „Porto“. Jis žinojo, kaip maksimaliai išnaudoti ilgesnes treniruotes.

Su 22 taškais (septynios pergalės ir vieneri lygiosios) jis pirmauja Portugalijos čempionate, kurį laimėjo šį šimtmetį. Jie turi keturis taškus prieš „Braga“ ir „Benfica“, kurios dalijasi antrąją vietą. Lyginant su ketvirtoje vietoje esančiu „Porto“, pranašumas yra šeši taškai. Tačiau šis pranašumas baigiasi. Kitą savaitę žemyno varžybose vyks paskutinis grupių etapo etapas. Nuo tada. kalendorius bus visiems vienodas.

„Sporting“ nepralaimėjo nuo žaidimo prieš „LASK Linz“. Buvo iškovotos septynios pergalės ir vienos lygios. Į šį sąrašą įtrauktas debiutas Portugalijos taurėje. Jis sumušė Sacavenense žudynėmis. Jis taikė 7 prieš 1. Kitas jo varžovas bus Paços de Ferreira. Galėsite koncertuoti savo stadione. Kaip lankytojai, Portugalijos čempionate jie turi 100% sėkmės rodiklį. Jis laimėjo ketverias rungtynes, įmušdamas dešimt įvarčių ir praleidęs vieną.

Famalicão x Sporting: kur žiūrėti, tvarkaraštis, tvarkaraštis ir naujausios naujienos, sekti minutę po minutės realiuoju laiku.