Elche – „Celta Vigo“ prognozės ir patarimai

⚽ Prognozės Elche – Celta Vigo

„Elche“ – „Celta Vigo“ patarimai ir šansai. Lapkričio 6 d., 21 val. ISPANIJA: „LaLiga“ – 9 turas.

Ankstesnis Elche – Celta Vigo

• „Elche“ patenka į šį etapą tarp kelių klubų, kurie laimėjo įspūdingas 50 % „La Liga“ (LL) rungtynių būdami pralaimėtojais (W3, D1, L2), išlaikant puikų trijų pirmųjų pergalių rekordą. bet kur. Tris jo pergales taip pat sekė HT lyderiai.
  • Tačiau jų LL namų rungtynės tikrai buvo „dviejų kėlinių pasaka“. Visose trijose LL namų rungtynėse jie išlaikė pirmąjį kėlinį švarų rezultatą (dvi vartus), tačiau bendras rezultatas 0:4 antroje pusėje gali panaikinti bet kokį teigiamą startą.
  • Nuo 2019–20 m. pradžios „Celta Vigo“ komandai nepavyko laimėti nė vienos iš septynių LL rungtynių kaip išvykos ​​favoritės (D3, L4). Nuo liepos pradžios be pergalės namuose prieš jokį varžovą (D4, L3), komanda nepadėjo savo tikslo, per kiekvieną iš šių septynių išvykų įmušdama daugiausiai po vieną įvartį.
  • Tačiau pastaruoju metu skyrybos problemos buvo dar rimtesnės. Iš viso tik du įvarčiai per paskutines penkerias LL rungtynes ​​visuose stadionuose, abu antrajame kėlinyje, buvo neįmušti trijuose iš keturių pralaimėjimų šį sezoną, o į šiuos tris pralaimėjimus įeina HT deficitas.
  • Žaidėjai, į kuriuos reikia žiūrėti: Anksčiau šiame ture Josanas de Elche buvo vienas iš šešių žaidėjų, pelniusių savo komandos pirmąjį įvartį 2024/21 LL rungtynėse iš eilės.
  • „Celta“ ekipos žaidėjas Santi Mina yra paskutinis žaidėjas, pelnęs įvartį klubui per pralaimėjimą lygoje. Įdomu tai, kad pusę iš paskutinių šešerių jo rungtynių išvykoje LL komanda patyrė pralaimėjimą 2:1.
  • Karšta statistika: HT rezultatas buvo pakartotas finalo švilpuko metu per paskutines penkias kiekvienos komandos LL rungtynes.
„Heads-up“ žaidimai: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keltų vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche keltų vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keltų vigo 1: 0
29.09.13 LL keltų vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keltų vigo 0: 2

ISPANIJA: „LaLiga“ – 9 turas