„Defensa y Justicia“ ir „Vasco“ LIVE [HD]: žiūrėkite, kur žiūrėti televizorių ir internete

Gynyba ir teisingumas prieš Vasco Caras, tame Ketvirtadienį (26) em 9.30 val (Brazilijos laiku), in Norberto Tomaghello stadionas, Florencio Varela, Argentina, pirmose aštuntfinalio rungtynėse Copa Sudamericana 2024. Rungtynės bus tiesiogiai transliuojamos tą dieną „Conmebol“ televizorius.

Argentinos rinktinė išgyvena blogą fazę, o Maltos krosas bando persiorganizuoti su Ricardo Sá Pinto – nors portugalai su Covid-19 liko Rio.

Dvikova žaidžiama Argentinoje, kur gimė Diego Armando Maradona – genijus, kuris ketvirtadienį paliko mus sulaukęs 60 metų dėl širdies ir kvėpavimo sustojimo.

Vasco pasiekia aštuntą, aplenkęs Oriente Petrolero-BOL ir Caracas-VEN. Abiejose rungtynėse jis Rio laimėjo 1:0 ir svečiuose sužaidė lygiosiomis 2:1. „Defensa“ debiutavo ankstesniame etape, palikdama „Libertadores“ trečią vietą savo grupėje. Iki šiol jie susitiko tik su „Sportivo Luqueño“ iš Paragvajaus, laimėjo svečiuose 1:1 ir namuose sužaidė lygiosiomis XNUMX:XNUMX.

Defensa y Justicia vs Vasco: kur žiūrėti, tvarkaraštis, tvarkaraštis ir naujausios naujienos, sekti minutę po minutės realiuoju laiku.

KREDITAI: VASCO X DEFENSA Y JUSTICIA

Vieta, vieta: Norberto Tomaghello stadionas, Florencio Varela, Argentina
Data ir laikas: 26/10/2024, às 21h30
Vieta: Norberto Tomaghello, Florencio Varela (ARG)
Teisėjas: Andresas Matonte (URU)
Asistentai: Carlosas Barreirro (URU) ir Martinas Soppi (URU) VAR: Jhonas Ospina (COL)

Tikėtinos sudėties:

DEFENSA Y JUSTICIA (Hernán Crespo): Unsaín; Paredesas, Fríasas ir Martínezas; Riusas, Loaiza, Benitezas ir Gallardo („Camacho“); Hachenas, Romero ir Pizzini.

Pasisavinimas: Sužeisti Juanas Gabrielis Rodríguezas, Eugenio Isnaldo ir Enzo Fernándezas

VASCO (treneris: Alexandre'as Grasselis): Lucão, Miranda, Marcelo Alvesas ir Leandro Castanas; Léo Matos, Marcos Junior, Gil ir Neto Borges; Vinicius, Cano ir Torres.

Pasisavinimas: Fernando Miguel, Werley, Ulisses, Tiago Reis, Benítez, Talles Magno, Jadson, Ribamar, Fellipe Bastos ir Fintelman yra Covid-19 aukos. Andrejus, suspenduotas, užbaigia grobstymo komandą.

Kur šiandien žiūrėti „Defensa y Justicia“ ir „Vasco“?

Perdavimas: „Conmebol TV“ ir realiu laiku „TudoTV“!