????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

Anglijos „Premier“ lyga
Data: 31 m. spalio 2024 d., šeštadienis
Pradžia 15:00 JK / 16:00 CET
Vieta: Turf Moor (Burnley).

„Chelsea“ sezoną pradėjo sunkiai, tačiau verta laimėti šeštadienio Anglijos „Premier“ lygos rungtynes ​​Burnley stadione.

Mėlynieji iškovojo skambią pergalę 4:0 Krasnodare ir užbaigia tris iš eilės lygiąsias visose varžybose.

Franką Lampardą padrąsins tai, kad Hakimas Ziyechas pagaliau įrašys savo vardą rezultatų suvestinėje, o tokie kaip Timo Werneris ir Christianas Pulišičius kartu užbaigs pergalę Rusijoje.

„Chelsea“ praėjusią savaitę „Premier“ lygoje nugalėjo „Manchester United“ ir sieks trečiosios pergalės šį sezoną per 7 bandymus.

„Burnley“ yra šešėlis to, kuo jie buvo praėjusį sezoną ir buvo užklupti neteisingoje lentelės pusėje – iki šiol per 5 rungtynes ​​sužaidė lygiosiomis.

Praėjusią savaitę jie pralaimėjo „Spurs“ 1:0 ir tai dar kartą išryškina jų problemas taškų skyrimo srityje. Chrisas Woodas nesiseka ir kol kas sugebėjo pelnyti tik 1 įvartį, o kiti puolėjai Ashley Barnesas, Jay'us Rodriguezas ir Michaelas Vydra šį sezoną dar neįmušė įvarčio.

Štai kodėl „Blues“ už pergalę „Turf Moor“ kainuoja 1,50, o lankytojai gali už 5,50.

„Burnley“ – „Chelsea“ – viena kita

Nuo 12 m. tarp šių dviejų komandų buvo surengta 2009 „Premier“ lygos susitikimų, o „Chelsea“ turi puikų 8 pergalių rekordą. „Burnley“ sugebėjo laimėti tik vieną kartą, o 3 nepavyko.

Praėjusio sezono rungtynėse „Blues“ laimėjo abi rungtynes ​​– 3:0 „Bridge“ ir 4:2 „Turf Moor“.

Per paskutines 6 tiesiogines rungtynes ​​buvo įmušta daugiau nei 2,5 įvarčio.

Galiausiai „Chelsea“ iškovojo 5 pergales ir dar vieną sužaidė lygiosiomis per pastaruosius 6 apsilankymus šiame stadione.

„Burnley“ prieš „Chelsea“ prognozę

Turėdamas puikų h2h rekordą ir puikią taškų formą, jis šeštadienį turėtų tikėtis „Blues“ pergalės. Franko Lampardo auklėtiniai turi tam tikrų problemų gynybos srityje, tačiau turėtų gerai susitvarkyti su atakuojančiu vienetu, kuris šį sezoną pelnė vos 1 įvartį.

Be gerų „Blues“ variantų ant atsarginių suolo ir jei Lampardas nuspręs pailsinti Wernerį, tai atveria galimybę jaunuoliui Tammy Abrahamui arba Olivierui Giroudui, taip pat Kai Havertzui, kuris Pulisic'e turi beveik panašų pamainą. arba Mason Mount.

Taip pat matome, kad rungtynės su „Chelsea“ prasidės antrajame kėlinyje, o 5 iš 6 įvarčių, kuriuos jie šį sezoną pelnė svečiuose, buvo įmušti per paskutines 45 žaidimo minutes, todėl daugiau nei 1,5 įvarčio antrajame kėlinyje yra geras pasitraukimas.