????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

AFC Bournemouth vs Bristol City čempionato prognozė pagal LeagueLane

Anglija – čempionatas
Data: 28 m. spalio 2024 d., trečiadienis
Pradžia 20:45 UK/CET
Vieta: „Vitality“ stadionas.

AFC Bournemouth yra viena iš dviejų komandų, neskaitant „Reading“, kurios šį sezoną vis dar nepralaimi. Antroje tvarkaraščio pusėje „Cherries“ svečiuose sužais lygiosiomis 1:1 su „Watford“.

Dabartinėje turnyrinėje lentelėje „Bristol City“ turi nežymią vieno taško pranašumą prieš šeimininkus. Praėjusiose rungtynėse namuose rezultatu 1:1 komanda nebuvo laimėjusi per trejas rungtynes. „Robins“ pralaimėjo tik vieną iš septynerių savo lygos rungtynių.

„Bournemouth“ – „Bristol City“ akistata (h2h)

• Tik vienas iš paskutinių penkių susitikimų baigėsi lygiosiomis.
  • Lankytojas registruoja tris iš paskutinių penkių bendrų pergalių.
  • Ankstesnis susitikimas Bristolyje baigėsi lygiosiomis 2:2.
  • Abi komandos įvarčius pelnė tik dvejose iš pastarųjų penkerių rungtynių.
  • Šeimininkas per paskutines šešias rungtynes ​​namuose yra iškovojęs tik vieną pergalę.

Lažybų patarimai „Bournemouth v Bristol City“.

Praėjusį sezoną „Premier“ lygoje įgyta „Bournemouth“ komanda padėjo jiems išlaikyti nepralaimėtą šio sezono čempionato kalendorių. Jie iki šiol nesugebėjo pelnyti įvarčių tik viename iš septynerių rungtynių dėl formos.

Bristol City iki 2 m. turėjo įspūdingą h2006h istoriją prieš Cherries. Dabar, kai jie vėl susitiko po 14 metų pertraukos savo tvarkaraštyje, teigiama, kad komandų dinamika smarkiai pasikeitė.

Aikštės šeimininkai šiame sezone naudojasi namų pranašumu, o per trejas rungtynes ​​namuose turi dvi lygiąsias ir lygiąsias. Be to, šios kadencijos lygoje „Robins“ taip pat tęsia nepralaimėjimų seriją išvykoje.

Remiantis šia statistika, namų komanda greičiausiai sukurs daugiau progų žaidime, turėdami namų pranašumą ir lygos patirtį. Tikėtina, kad „Bournemouth“ patarimas laimėti vieną iš dviejų kėlinių pravers.

Rungtynės virsta namų pergale pilnu laiku. Kad būtų saugu, statymas be lygiųjų AFC Bournemouth tikriausiai bus geriausias pasirinkimas lažybininkams, norint gauti deramą grąžą iš rungtynių.

Lažybų patarimai „Bournemouth vs Bristol City“.

• Lygiosios be statymo: AFC Bournemouth @ 1.40 (2/5).
  • AFC Bournemouth bet kurį kėlinį laimės 1.44 (4/9).