????Tiesioginis šaltinis iš LEAGUELANE.com. Norėdami gauti kasdienių pelningų patarimų, apsilankykite jų nuorodoje PREMIUM PROGNOZĖS.

UEFA Europos lyga
Data: 1 m. spalio 2024 d., ketvirtadienis
Prasideda 15:00 JK / 16:00 CET
Vieta: Jerevano futbolo akademijos stadionas.

Po dviejų iš eilės rungtynių, kurios buvo lemtos per pratęsimą, „Ararat-Armenia“ Jerevane priims Serbijos kontingentą.

Ketvirtfinalyje aikštės šeimininkai namuose susitiko su „Fola“, kuris baigėsi lygiosiomis 3:3. Per pratęsimą jie įmušė įvartį ir išsiveržė į priekį. Pusfinalyje jie susitiko su Celje, kuris per devyniasdešimt minučių buvo be įvarčių ir panašus rezultatas 1:0 pratęsimo pabaigoje.

Pralaimėjusi Čempionų lygos atrankos pusfinalį, „Crvena Zvezda“ bandys laimę Europos lygos atrankos finale tiesiogine vieta. Dabartiniai Superlygos čempionai apsilankys po dviejų pergalių iš eilės naujojoje pirmenybių serijoje.

„Ararat-Armenia vs Red Star Belgrade“ prognozė

„Ararat“ prieš Armėniją šį sezoną EL atrankos varžybose pademonstravo labiau gynybinį žaidimo stilių, o devyniasdešimties minučių lygiosiomis vienas prieš kitą yra aiškus šios tendencijos įrodymas. Aikštelės šeimininkai turi pranašumą, tačiau jų komandos jėgų gali neužtekti suvaldyti Belgrado „Red Star“ atakas rungtynėse.

„Crvena Zvezda“ pateko tiesiai į turnyro finalą. Jie turi pergalių seriją per paskutines dvejas rungtynes ​​savo šalies čempionate. Abi pergalės lėmė švarius vartus, todėl galime tikėtis, kad svečiai šį sezoną pateks į Europos lygą.

Remiantis aukščiau pateikta statistika, tikėtina, kad žaidime įmušite mažiau įvarčių. Rungtynės ruošiasi įmušti mažai įvarčių, o 3,5 įvarčio įmušimas yra turbūt geriausias žaidėjų pasirinkimas. Be to, pergalė išvykoje visu laiku taip pat padės lažybininkams gauti deramą grąžą iš rungtynių Jerevano futbolo akademijos stadione.