05/10
18:30
|
ສະກັອດແລນ ພຣີເມຍລີກແມ່ຍິງ
Hibernian WFC
ຫົວໃຈຂອງ Midlothian WFC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
18:30
|
ສະວິດເຊີແລນ Super League
FC Lausanne-Sport
Basel
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
18:45
|
ນັກສມັກເລ່ນສະວິດເຊີແລນ 2. FTC League
AC Sementina
AS Novazzano
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/10
19:00
|
Gibraltar Football League
St Joseph's FC
lincoln ສີແດງ imps
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild
IR Reykjavík
UMF Grindavík
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild
Grotta
Keflavík IF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild
IR Reykjavík
UMF Grindavík
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
21:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/10
23:00
|
ແຄນາດາ ພີເມຍລີກ ການາດາ
York United FC
Valor FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
23:00
|
ແຊ້ມປໍຕຸຍການສະໝັກຫຼິ້ນ Santo Tirso
FC Rebordões
ກຂຄງ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
23:00
|
ແຊ້ມປໍຕຸຍການສະໝັກຫຼິ້ນ Santo Tirso
ARC Areaias
CPRJ Água Longa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
23:00
|
ແຊ້ມປໍຕຸຍການສະໝັກຫຼິ້ນ Santo Tirso
FC Rebordões
ກຂຄງ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/10
23:00
|
ແຊ້ມປໍຕຸຍການສະໝັກຫຼິ້ນ Santo Tirso
ARC Areaias
CPRJ Água Longa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
00:00
|
USA MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
02:00
|
ວານູອາຕູ PVFA ພຣີເມຍລີກ
ຕາເຟ່ FC
ນາຄາ FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
02:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ແຄມນ້ຳ Karori
ເກາະ Bay United
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
02:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ແຄມນ້ຳ Karori
ເກາະ Bay United
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
02:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ຢຸດ SC
ສະຫງວນ Wellington Phoenix
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
02:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ແຄມນ້ຳ Karori
ເກາະ Bay United
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
02:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ແຄມນ້ຳ Karori
ເກາະ Bay United
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
03:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ເມືອງ Tauranga AFC
Manurewa AFC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
03:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ເມືອງ Tauranga AFC
Manurewa AFC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
03:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ເມືອງ Tauranga AFC
Manurewa AFC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
03:30
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide Comets FC
ຕາເວັນຕົກ Torrens Birkalla
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
03:30
|
Australia NPL, South Australia, Women Premier League
Adelaide Comets FC
ຕາເວັນຕົກ Torrens Birkalla
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
03:45
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
ໂອລິມປິກ Wellington
Miramar Rangers
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
04:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
North Wellington A.F.C.
Western Suburbs FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
05:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL 2, Victoria
ຊ້າງຕາເວັນອອກ SC
Werribee City FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
ໂອລິມປິກ Canberra
ແຄນເບີຣາ FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
ໂອລິມປິກ Canberra
ແຄນເບີຣາ FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
ອົດສະຕຣາລີ Victoria Premier League, ແມ່ຍິງ
Essendon Royals SC
Moreland Zebras
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
ອົດສະຕຣາລີ Victoria Premier League, ແມ່ຍິງ
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:00
|
ອົດສະຕຣາລີ Victoria Premier League, ແມ່ຍິງ
Essendon Royals SC
Moreland Zebras
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
ໂອລິມປິກ Canberra
ແຄນເບີຣາ FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
ແມນນິງແຮມ ຢູໄນເຕັດ
Altona Magic SC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Victoria
Moreland City FC
ແດນສະຫວັນ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
05:30
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
05:30
|
Australia NPL, South Australia
Adelaide Comets
ກະສັດ Croydon
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
06:00
|
ອົດສະຕຣາລີ Victoria Premier League, ແມ່ຍິງ
South Melbourne F.C.
Calder United SC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
ລິເວີພູລ ໂອລິມປິກ FC
Clarence Zebras FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
ລິເວີພູລ ໂອລິມປິກ FC
Clarence Zebras FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
ລິເວີພູລ ໂອລິມປິກ FC
Clarence Zebras FC
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
ລິເວີພູລ ໂອລິມປິກ FC
Clarence Zebras FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
06:45
|
Australia NPL, Tasmania
Kingborough Lions
Launceston United Soccer Club
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
07:00
|
ໄນຈີເຣຍ NLO Division One League - ສູນ Akure
ສະໂມສອນກິລາ Collins Edwin
Valiant FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
07:00
|
ໄນຈີເຣຍ NLO Division One League - ສູນ Akure
ສະໂມສອນກິລາ Collins Edwin
Valiant FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
07:30
|
Australia NPL, South Australia
White City Woodville
Adelaide United Youth
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
ບຣິສເບນ ກອງໜ້າ
Caboolture FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS ແລະ Băița
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
ບຣິສເບນ ກອງໜ້າ
Caboolture FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanśov
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Brasov
ASF Hărman
ASC Olimpic Zărnești II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS ແລະ Băița
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
ບຣິສເບນ ກອງໜ້າ
Caboolture FC
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Gradiștea
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
ບຣິສເບນ ກອງໜ້າ
Caboolture FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Progresul Icea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Progresul Icea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda ແລະ Giarmata Vii II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Vitorul Bencec
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Vitorul Bencec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Timiř
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Prahova
ACS DP Cornu
CS Câmpina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Prahova
CS Brazil
CSC Berceni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Prahova
CS Brazil
CSC Berceni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinazu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Dedy Mid Viitorul Iceea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Recaș
CSO Făget
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Recaș
CSO Făget
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Cărpiniș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Olt
ACS Iris Titulescu
AS Victoria Daneasa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Timiř
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:15
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:15
|
Australia NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Queensland Lions
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
08:15
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
08:15
|
Australia NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Queensland Lions
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
Australia NPL Queensland, ແມ່ຍິງ
Lions FC
Mitchelton
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
ມໍຕັນ ຊິຕີ ເອັຟຊີ 2
ໂລແກນຟ້າຜ່າ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ຕວກກີ U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
ໂຍມຣາ ສະປໍ U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ອົດສະຕຣາລີ NPL, New South Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
Australia NPL Queensland, ແມ່ຍິງ
Lions FC
Mitchelton
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ຕວກກີ U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
ໂຍມຣາ ສະປໍ U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ອົດສະຕຣາລີ NPL, New South Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
ສະລາເວຍ ປຣາຮາ U19
Mladá Boleslav U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
MFK Frydek Mistek U19
ດຸກລາ ປຣາຮາ U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
VSS Košice U19
AS Trenčín U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:00
|
ຮັງກາຣີ ນັກສມັກເລ່ນ BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
ຫຼາຍ IF
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ການາ GAED ພະແນກ 3 – ເຂດ 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ແມ່ຍິງ Estonia Meistriliiga
Tartu Tammeka ແມ່ຍິງ
ທາລີນາ FC ອາຣັບ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ແມ່ຍິງ Estonia Meistriliiga
Tartu Tammeka ແມ່ຍິງ
ທາລີນາ FC ອາຣັບ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ໂປແລນ CLJ
ໂຄໂຣນາ ຄີວເຊ U19
Warta Poznan U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ແມ່ຍິງ Estonia Meistriliiga
Tartu Tammeka ແມ່ຍິງ
ທາລີນາ FC ອາຣັບ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:30
|
ເອສໂຕເນຍ Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:30
|
Estonia Esiliga B
Nõmme Kalju U21
TJK Legion
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Vitorul Piatra
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Saelele 2017
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Saelele 2017
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Vitorul Piatra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Victoria Cumpăna
CS Medgidia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
AS Portul Constanța
CS Viitorul Hârșova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
Glostrup FK
Sundby BK
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
AS Vitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
AS Vitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
AS Portul Constanța
CS Viitorul Hârșova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Victoria Cumpăna
CS Medgidia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
10:00
|
ໂປແລນ CLJ
Lech Poznań U19
Widzew Łódź U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
10:00
|
ໂປແລນ III Liga, ກຸ່ມ 3
Gornik Zabrze II
Lechia Zielona Góra
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
10:00
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
Voup FB
ໂອເຄ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
10:00
|
ອົດສະຕຣາລີ Victoria Premier League, ແມ່ຍິງ
ບຸນດາລາ ອິນທະວົງ
Box Hill United SC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
10:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
10:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
10:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
ເທັນນິດ ໂບຣຸສເຊຍ ເບີລິນ
SV Lichtenberg 47
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ 2. ບຸນເດສລີກາ
Hertha Berlin
1. FC Kaiserslautern
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂປແລນ III Liga, ກຸ່ມ 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norrland
IFK Luleå
Gottne IF
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
ບາເຢິນ ມິວເຊິນ U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
ສະຫະພັນເບີລິນ U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Vitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
FC Victoria Borduşani
Dunarea Giurgeni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Vitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
Dynamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
ເທັນນິດ ໂບຣຸສເຊຍ ເບີລິນ
SV Lichtenberg 47
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ 1
ໂຊຕຣາ
Lysekloster IL
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norrland
IFK Luleå
Gottne IF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norrland
Skellefteå FF
Frosö IF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL West
Arminia Bielefeld U19
ເຢຍລະມັນ Aachen U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
SV Sandhausen U19
Kaiserslautern U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນ ສະໝັກຫຼິ້ນ A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
ບາເຢິນ ມິວເຊິນ U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:15
|
ມົງໂກເລຍ ພຣີເມຍລີກ
ສະໂມສອນ ໂຄລົມຄອນ
Deren
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:30
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
11:30
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
11:30
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:30
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
Viby IF
BK Marienlyst
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:30
|
ການແຂ່ງຂັນເຕະບານພຣີເມຍລີກຂອງ Scotland
Celtic
Rangers
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
ແມ່ທ້ອງ VfR Wormatia
SV Auersmacher
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
Croatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
Næstved IF
Ringsted IF
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC ວິທີການ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 1
Bjarg
Sandviken
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
Lillestrøm SK 2
ເຄື່ອງປັ່ນປ່ວນ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
ເປັນ PHP Iadăra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ສະໂລເວເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. MNL Murska Sobota
NK Rome
ŠNK Bakovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC ວິທີການ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
Brodd
ບັງຄັບ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 6e Klasse Zaterdag – 15
ເດັກຊາຍ ແອສເຊີ 3
VV Westerkwartier 2
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
Brodd
ບັງຄັບ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
12:00
|
ລັດເວຍ 1.Liga
FK Smiltene
Valmiera FC II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Süd
ສະຫະພັນ Sandersdorf
VfB Auerbach
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
Croatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
ໂດຍ Grenland
FK Mandalskameratene
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
ແມ່ທ້ອງ VfR Wormatia
SV Auersmacher
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ໂປແລນ Ekstraliga, ແມ່ຍິງ
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Würzburger Kickers
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເດນມາກ 2. ພະແນກ
Middelfart
Nykøbing FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເດນມາກ Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
Danmarksserien ນັກສມັກເລ່ນແດນມາກ
AB Tårnby
ລຳ ລ່ອງ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຄັນຢາ ພຣີເມຍລີກ
Bandari FC
Posta Rangers
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ລິທົວເນຍ Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
Kufstein
SVG Reichenau
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ສະວີເດັນພະແນກ 2, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC ວິທີການ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເນເທີແລນ Eredivisie, ແມ່ຍິງ
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
Nordstrand
Åsiden
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
Brodd
ບັງຄັບ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:30
|
ອີຕາລີ Campionato Spring 2
Padova U19
Alessandria U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ພະແນກ Tweede ເນເທີແລນ
GVVV
SV Spakenburg
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 ຫົວຜັກທຽມ 6
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 ຫົວຜັກທຽມ 6
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ອີຕາລີ Campionato Spring 2
ຊາເລນິຕານາ U19
Cesena U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:30
|
ພະແນກ Tweede ເນເທີແລນ
GVVV
SV Spakenburg
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradina
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 5e Klasse Zaterdag – C
SC REMO
ຂັ້ນຕອນດ່ວນ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 5e Klasse Zaterdag – C
ແຮກເຊ ຮັອດ
ວານິກາ ດາວ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ອອສເຕຣຍ Bundesliga ນັກສມັກເລ່ນ, ແມ່ຍິງ
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
ຊູນາດາລ
Nardo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scântia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ສະໂລວາເກຍ 1. ລີກາ, ຜູ້ຍິງ
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
ESC Geestemünde
OSC Bremerhaven
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ບຣາຊິລ ສະໝັກຫຼິ້ນ U17 Paranaense – ໄລຍະທີ 2 ກຸ່ມ F
ອາຊູຣິຊ U17
ສະຫະພັນ EC U17
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ສວີເດນນັກສມັກເລ່ນ Elitettan, ແມ່ຍິງ
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ບຣາຊິລ ສະໝັກຫຼິ້ນ U17 Paranaense – ໄລຍະທີ 2 ກຸ່ມ F
ອາຊູຣິຊ U17
ສະຫະພັນ EC U17
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຕະບານຍິງແຫ່ງຊາດປອກຕຸຍການ
SCU Torreense
ບໍລິສັດ SC Braga
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເບວຢ້ຽມ ນັກສມັກເລ່ນ KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans ເບຍ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ສະໂລວາເກຍ 1. ລີກາ, ຜູ້ຍິງ
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
ESC Geestemünde
OSC Bremerhaven
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
ຊູນາດາລ
Nardo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivița
ACS Unirea Scântia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຕະບານຍິງແຫ່ງຊາດປອກຕຸຍການ
ມາຣິຕີໂມ
Valadares Gaia
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ອີຕາລີ Campionato Spring 1
ອາຕາລັນຕາ U19
Hellas Verona U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
ESC Geestemünde
OSC Bremerhaven
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ສວີເດນນັກສມັກເລ່ນ Elitettan, ແມ່ຍິງ
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
ປະເທດ Frigg
Ullern
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ລັດເຊຍ ອັນດັບ 1 ກຸ່ມ XNUMX
FC Nart Cherkessk
Spartak Nalchik
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ສະໂລວາເກຍ 1. ລີກາ, ຜູ້ຍິງ
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ສະໂລວາເກຍ 1. ລີກາ, ຜູ້ຍິງ
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
Elverum
Fyllingsdalen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ພະແນກນັກສມັກເລ່ນສວີເດນ 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS ເລີ່ມRymanów
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
13:30
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 5
Spjelkavik
Skedsmo
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ສະວິດເຊີແລນນັກສມັກເລ່ນ Erste Liga Classic
FC Kreuzlingen
FC Linth 04
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ພຣີເມຍລີກອັງກິດ
Tottenham Hotspur
Burnley
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ພຣີເມຍລີກອັງກິດ
ເວດແຮມ
ເມືອງລູຕັນ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 1
Årdal FK
OS IL
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
SPVG Aldein Petersberg
A.S. Sluderno
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
Vitorul Zorleni
ດາວ Tătărăni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Wielkopolska, ກຸ່ມ 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
Vitorul Zorleni
ດາວ Tătărăni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
Vulturul Băltani
Avântul Solești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 1
Årdal FK
OS IL
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ຮັງກາຣີ NB I, ແມ່ຍິງ
Astra ຮັງກາຣີ
Puskas FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
CS Energia Remuș
AS Dunarea Gaujani
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ IV. Warmińsko-Mazurska League
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
14:00
|
ຮັງກາຣີ NB I, ແມ່ຍິງ
MOL Vidi FC
MTK ຮັງກາຣີ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Östersund
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະຫະພັນສົ່ງເສີມການສະວິດເຊີແລນ
FC Lugano II
Basel II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 1
Årdal FK
OS IL
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 5
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
ຟລອຍຢາ
Sprint/Jeløy
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
Sola
Fram Larvik
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ຟິນແລນ Veikkausliiga
AC Oulu
ຈີນິສຖານ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
Norwegian ພາກທີ 1
Lyn FK
Levanger
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະຫະພັນສົ່ງເສີມການສະວິດເຊີແລນ
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ການແຂ່ງຂັນເຕະບານພຣີເມຍລີກຂອງ Scotland
St Mirren
Kilmarnock
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
Norwegian ພາກທີ 1
Åsane
IK ເລີ່ມ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
Norwegian ພາກທີ 1
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະຫະພັນສົ່ງເສີມການສະວິດເຊີແລນ
FC Bavois
FC St Gallen II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ພຣີເມຍລີກອັງກິດ
ເວດແຮມ
ເມືອງລູຕັນ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ໝູ່ເກາະຟາໂຣ 1.deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ຮັງກາຣີ NB I, ແມ່ຍິງ
Astra ຮັງກາຣີ
Puskas FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ຮັງກາຣີ NB I, ແມ່ຍິງ
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ສະໂລວາເກຍ 1. ລີກາ, ຜູ້ຍິງ
SKF Žilina
FC Petržalka 1898
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
CS Voința Perieni
ດາວ Tătărăni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
ASC Passeier
SV Plaus
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
S.V. Gargazon Gargazzone Raika
A.S.V. Tscherms Marling Fussball
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
Avântul Solești
Vitorul Zorleni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
CS Voința Perieni
ດາວ Tătărăni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
14:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:30
|
ຮັງກາຣີ ນັກສມັກເລ່ນ Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
14:45
|
ນໍເວ Toppserien, ແມ່ຍິງ
Arna-Bjørnar
SK Brann Kvinner
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນຮັງກາຣີ Nógrád Megyei I. osztály
Szécsény VSE
Diósjenő SE
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນຮັງກາຣີ Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Centrul German de Fotbal
ກິລາເດັກນ້ອຍ ACP 3
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV ໂຄຣເອເຊຍ 1976
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂປແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ IV. ລີກ - Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBiH League – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ອັນບາ
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລວາເກຍ 3. ລີກາ, ຕາເວັນອອກ
MFK Vranov nad Topľou
ສະລາເວຍ TU Košice
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Pomurska nogometna ລີກ
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Treta Liga – SZ
FC ແດນສະຫວັນ
FC Botev II Vratsa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Croatia 3. NL – Jug
HNK Zadar
RNK ແຍກ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂປແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ IV. ລີກ - Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ອັນບາ
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus Independence
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Treta Liga – SZ
FC ແດນສະຫວັນ
FC Botev II Vratsa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂປແລນ III Liga, ກຸ່ມ 2
Pogoń Szczecin II
ຫມາຍເຫດ Czarnków
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Treta Liga – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria ສະໝັກຫຼິ້ນ Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV ໂຄຣເອເຊຍ 1976
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Centrul German de Fotbal
ກິລາເດັກນ້ອຍ ACP 3
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseśi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ III ຊຸດ 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
AS Negri
AFC Bubu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Vitorul Dămienești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກນັກສມັກເລ່ນ 4 Bucuréști
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນຮັງກາຣີ Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
ອອສເຕີຍ Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby FK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
Bulgaria Victory League
FK Maritsa Plovdiv
FC Chernomorets Balchik
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBiH League – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBiH League – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski ຫຼາຍທີ່ສຸດ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລວາເກຍ 3. ລີກາ, ຕາເວັນຕົກ
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ໂປແລນ III Liga, ກຸ່ມ 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ໂປແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ IV. ລີກ - Wielkopolska
Jarota Jarocin
ສູນOstrów Wielkopolski
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນຮັງກາຣີ Heves Vármegei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
CSO Făget II
AS Vitorul Ohaba Forgaci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
CSO Făget II
AS Vitorul Ohaba Forgaci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Foresta Mannăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Vitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 4 ອາຣາດ
CS Șoimi Șimand
CS Podgoria Pâncota
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 4 ອາຣາດ
CS Șoimi Șimand
CS Podgoria Pâncota
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ III ຊຸດ 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS ທີມ United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 6 Timiř
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Kranjska Gora
NK ນາກໂລ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bitnje
ŠD Polet
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Șoimi Livada
CS Șofronea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Kranjska Gora
NK ນາກໂລ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bitnje
ŠD Polet
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
Britof
NK Sava Kranj
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Kranjska Gora
NK ນາກໂລ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
ŠD Visoko
NK Kranj
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Gorenjska nogometna ລີກ
NK Bitnje
ŠD Polet
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ 2.NL
NK Belišće
NK Bjelovar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ 3. NL – ເຊັນຕາ
HNK Segesta
NK Lučko
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
Santa Croya CF
ສະໂມສອນແຂ່ງລົດ Benavente
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນ Croatia 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakačina Mala
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
ກະເປົາເດີນທາງ NK Graničar Magić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ 3. NL – ເຊັນຕາ
HNK Segesta
NK Lučko
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Tekstilac Sinj
NK Poljičanin 1921
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ພະແນກ Uruguay Primera
Miramar Misiones
River Plate UY
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
Santa Croya CF
ສະໂມສອນແຂ່ງລົດ Benavente
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
15:30
|
ສະໂລເວເນຍ 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂປແລນ Ekstraklasa
Jagiellonia Białystok
MKS Korona Kielce
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisač
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ຮັງກາຣີ ນັກສມັກເລ່ນ BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK FEŠK Feričanci
NK Mladost Draž
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ສະເປນສະຫະພັນທີສອງ
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
ກິລາ U19
Vitória SC U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
CD Bovedana B
Sporting Zamora CF
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ພະແນກ AF Algarve I ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zurich
FC Blue Stars ZH
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
Estonia Esiliga B
Pärnu Jalgpalliklubi
FA Tartu Kalev
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
Benfica U19
FC Porto U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
ກິລາ U19
Vitória SC U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ເອສໂຕເນຍ Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
El Salvador ພະແນກທີສອງ
CD Titan
CSD Gale
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ພະແນກ AF Algarve II ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
ED Bensafrim
CD Marítimo Olhanense
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ຝຣັ່ງສະໝັກຫຼິ້ນ Normandie National 3
Alençon ສະຫະລັດ
FC Saint-Lô Manche
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
16:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
Gil Vicente FC U19
ວີເຊລາ U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
ກິລາ U19
Vitória SC U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
16:00
|
ຝຣັ່ງສະໝັກຫຼິ້ນ Normandie National 3
AG Caennaise
Flers FC
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
16:00
|
ຊູເປີລີກແມ່ຍິງສະວິດເຊີແລນ
Basel
FC Zurich
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ຟິນແລນ Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ເອສໂຕເນຍ Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ສະເປນສະຫະພັນທີສອງ
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
Gil Vicente FC U19
ວີເຊລາ U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ແຊ້ມປັອກຕຸຍການ U19
Benfica U19
FC Porto U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
Estonia Esiliga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ AF Beja II Division – ໄລຍະທີ 2
GD Messejanense
Barrancos FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ AF Beja II Division – ໄລຍະທີ 2
GD Messejanense
Barrancos FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:15
|
ຊູເປີລີກແມ່ຍິງສະວິດເຊີແລນ
FC Aarau
Grasshopper Club Zurich
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:15
|
ແບນຊິກ Pro League
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:30
|
ນັກສມັກເລ່ນສະວິດເຊີແລນ 3. FTC League
FC Rancate
SAV Vacallo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
16:30
|
Bundesliga ເຢຍລະມັນ
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:30
|
ພຣີເມຍລີກອັງກິດ
ປ່າໄມ້ Nottingham
Chelsea
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:30
|
ເຕະບານຍິງແຫ່ງຊາດປອກຕຸຍການ
ຄອບຄົວ
ສະໂມສອນ Albergaria
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
16:30
|
ເຕະບານຍິງແຫ່ງຊາດປອກຕຸຍການ
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
17:00
|
Austria Austria Amateur Regionalliga ສູນ
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna am Aigen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
17:00
|
ເກຣັກ Stoiximan Super League
PAS Giannina
Volos NFC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
17:00
|
Austria Austria Amateur Regionalliga ສູນ
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna am Aigen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
17:30
|
ນັກສມັກເລ່ນສະວິດເຊີແລນ 3. FTC League
FC ທີ່ທັນສະໄຫມ
GC Biaschesi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Capixaba – ກຸ່ມ C
ໂນວາ ເວເນເຊຍ U20
Rio Branco-ES U20
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Capixaba – ກຸ່ມ C
ໂນວາ ເວເນເຊຍ U20
Rio Branco-ES U20
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League
Dynamo Brest
FK Gomel
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Paranaense – ໄລຍະທີ 1, ກຸ່ມ A
Campo Mourão U20
ນັກກິລາ U20
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Paranaense – ໄລຍະທີ 1, ກຸ່ມ A
Campo Mourão U20
ນັກກິລາ U20
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/11
18:30
|
ບຣາຊິລ ສະໝັກຫຼິ້ນ U17 Cearense
ສະຖານີ AE U17
Sao Gerardo EC U17
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:30
|
ບຣາຊິລ ສະໝັກຫຼິ້ນ U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
18:30
|
ບຣາຊິລ ສະໝັກຫຼິ້ນ U17 Cearense
ສະຖານີ AE U17
Sao Gerardo EC U17
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
19:00
|
ຝຣັ່ງເສດ 1, ຍິງ
Paris Saint-Germain
Paris FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
19:30
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ AF Leiria I Division – Series A
Joyful ແລະ United Group
ສະມາຄົມ Moita do Boi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
20:00
|
ປະເທດຝຣັ່ງ ນັກສມັກເລ່ນ Guadeloupe Regionale 1
ເລມູລ
Cerfa FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – ສະນຸກເກີ A
AS ມັງກອນ
ສະໂມສອນແຂ່ງລົດ Basse-Terre
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
20:30
|
Suriname SVB Eerste Divisie
SV Broki
ອິນເຕີ ມັງໜໍ່ເມກ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/11
22:30
|
ພະແນກກຽດຕິຍົດ Aruba
SV Estrella Papilon
SV Britannia Piedra Plat
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
23:00
|
ອາເຈນຕິນາ Primera C Metropolitana
ທ່າເຮືອໃໝ່
Deportivo Muñiz
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/11
23:30
|
ສະຫະພັນບານເຕະຍິງແຫ່ງຊາດຂອງສະຫະລັດ
ຄວາມພາກພູມໃຈຂອງ Orlando
Bay FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
01:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Napier City Rovers
FC Petone
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
01:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Napier City Rovers
FC Petone
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
01:00
|
ສະຫະພັນແຫ່ງຊາດນິວຊີແລນ
Napier City Rovers
FC Petone
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
02:00
|
ສະຫະພັນບານເຕະຍິງແຫ່ງຊາດຂອງສະຫະລັດ
Portland Thorns FC
ປົກຄອງ FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
02:30
|
ສະຫະພັນບານເຕະແຫ່ງຊາດສະຫະລັດ
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
02:30
|
ສະຫະພັນບານເຕະແຫ່ງຊາດສະຫະລັດ
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
05:00
|
ອົດສະຕຣາລີ NPL, New South Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
05:00
|
Australia NPL, Queensland
Brisbane Roar ຊາວຫນຸ່ມ
Gold Coast United
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
05:30
|
ຮົງກົງ 1
ພົນລະເມືອງ AA
ເມືອງຕາເວັນອອກ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
06:00
|
Australia NPL 2, Victoria
Western United FC ສະຫງວນ
Melbourne Victory Youth
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:00
|
ຈີນ CFA Division ສອງລີກ
Beijing Institute of Technology
Hubei Istar
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
07:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
07:15
|
Australia NPL, Queensland
Rochedale Rovers
Brisbane City FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
07:30
|
ຮົງກົງ 1
ຈັ່ງແມ່ນໄທສິນ
hoi ກະສັດ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:30
|
ຮົງກົງ 1
ຈັ່ງແມ່ນໄທສິນ
hoi ກະສັດ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
07:30
|
ຮົງກົງ 1
Shatin
ປີກ yee
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
07:30
|
ຮົງກົງ 1
ຈັ່ງແມ່ນໄທສິນ
hoi ກະສັດ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
ACS Șoimi Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Vitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ 5 Vâlcea
AS Inter Lăpuşata
AS Crețeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Academy
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Unirea 23 Cobadin
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
Şoimi Apostolache
Cricovul Ciocini
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS ເດັກນ້ອຍຊາຍເກົ່າ Alexandria
CS Vitanesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
ACS Vitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
Vitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ທ້ອງຖິ່ນ Gogoșu
CS Vitorul Darvari
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Vitorul Gratia
AS Vitorul Butești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneśi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
CS Carcea II
AS Vitorul Lăcrița
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Vitorul Țuglui
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS ມາດຕະຖານ Craiova
ACS Voința Rasnic
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Real Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Vitorul Gheboaia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ 5 Vâlcea
ASCSC Orlești
AS Stejarul Vlădești 2009
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Vitorul Cojasca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
AS Unirea Săveni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Botoșani
ເຜັດ Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Vitorul Murighiol
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
ສະໂມສອນກິລາ Comstar Vaslui
FC 2007 Gâceni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
ACS Șoimi Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Viitorul Folder
ACS ແລະ Cerat II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Academy
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
Şoimi Apostolache
Cricovul Ciocini
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS ເດັກນ້ອຍຊາຍເກົ່າ Alexandria
CS Vitanesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
ACS Vitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ລີກບານເຕະຟີລິບປິນ
ແມນດີໂອລາ FC
ກອງທັບຟີລິບປິນ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
ເປັນ Șoimi Unirea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
Australia NPL Queensland, ແມ່ຍິງ
Eastern Suburbs
Brisbane City FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Dănceu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
AS Unirea Săveni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Vitorul Murighiol
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
ທະນາຄານກິລາ
Flacara Muntenii De Sus
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
ສະໂມສອນກິລາ Comstar Vaslui
FC 2007 Gâceni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Vitorul Recea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivița
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
FC Flacăra Pechea
ACS Voința Cișmele
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
AS Siretul Piscu
AS Vitorul Costache Negri
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
AS Vitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ກາລາຕີ
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Mărgineni
AS Prietenii Rupea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
CS Șoimi Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dinamic Unirea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Vitorul Gheboaia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ເປັນ Řtiinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກາ 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Vitorul Cojasca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vădeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Peștera
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Real Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Avântul Comana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
ເປັນເອກະລາດ
AS Aurora 23 ສິງຫາ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Arka Constanța
AS Dacia Mircea Vodă
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
CS Carcea II
AS Vitorul Lăcrița
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ເປັນ Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Vitorul Țuglui
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS ມາດຕະຖານ Craiova
ACS Voința Rasnic
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
Vitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ທ້ອງຖິ່ນ Gogoșu
CS Vitorul Darvari
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Viitorul Turis Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
ເປັນ Șoimi Topolog
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Gorj
CS International Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Vitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Vitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Gorj
AS Vitorul Plopșoru
AS Panduii Padeş 2019
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະມັກຫຼິ້ນ 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
Clubul Sportiv ທ້ອງຖິ່ນ Gogoșu
CS Vitorul Darvari
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACS ມາດຕະຖານ Craiova
ACS Voința Rasnic
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Dambovita
AFC Raciu
ACS Unirea Ungureni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ລີກບານເຕະຟີລິບປິນ
ແມນດີໂອລາ FC
ກອງທັບຟີລິບປິນ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ຊູເຊວາ
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ຊູເຊວາ
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimi Gura Humorului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Locomotiva Pařcani
ໃນປີ 2023 Todirești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Vitorul Brăești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Vitorul Brăești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Locomotiva Pařcani
ໃນປີ 2023 Todirești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măguele
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Prahova
ACS Viitorul Puchenii Mari
CSO Mizil
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vultureul Poboru
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Marginini
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Ieurești
CS Progresul Palanca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
ໃນຖານະ USV Iași
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Bârnova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
ເປັນ Țuțora
Gloria Balțați
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldova Cristești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
ໃນຖານະ USV Iași
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
AS Vitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
AS Vitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
AS Vitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Viitorul 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avântul Tomşani
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ຖັນ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian ຖັນ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Vitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Vitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Vitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atletic Paucea
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Recea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Recea
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Tineretul Poianarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
Tineretul Poianarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
AS Voința Adunaśi
Viitorul Proviţa de Sus
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
ແຂວງ Progresul ຂອງ Jos
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
AD Konnico El Casar (V)
Cosmos FC (V)
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Loech (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ສະເປນ ສະຫະພັນນັກຮົບເກົ່າສະໝັກຫຼິ້ນ Madrid North
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:15
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ CFL
SK Slavia Praha B
FC Pisek
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:15
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:15
|
ມົງໂກເລຍ ພຣີເມຍລີກ
TUV Buganuud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:30
|
ປະເທດເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ A EPS Makedonias ກຸ່ມ 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:30
|
ປະເທດເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ A EPS Makedonias ກຸ່ມ 1
Nea Genea Asvestoxwriou
Niki Hrakleiou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:30
|
ປະເທດເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ A EPS Makedonias ກຸ່ມ 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
08:30
|
ອົດສະຕຣາລີ ຄວີນແລນ ພຣີເມຍລີກ 1
Capalaba Bulldogs
ຄວີນແລນຕາເວັນຕົກສຽງໃຕ້
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
08:30
|
ຮົງກົງ ພຣີເມຍລີກ
ຮົງກົງ F.C.
ເມືອງ Golik ເຫນືອ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ກາລາຕີ
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Dugopolje U19
HNK Šibenik U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ກາລາຕີ
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ກາລາຕີ
CS Gloria Iveşti
Řoimi Foltești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AFC Puiești
AS Vitorul Știubei
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS FC Glodeanu Silistea
AS Vitorul Rusetu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ກາລາຕີ
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 ກາລາຕີ
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Viitorul Candeşti
AS Vitorul Tisău
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AFC Puiești
AS Vitorul Știubei
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
09:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 ບູຊາ
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
09:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
09:30
|
ແມ່ຍິງ Estonia Meistriliiga
ແມ່ຍິງ Lootos Polva
JK Tallinna Kalev ແມ່ຍິງ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
09:30
|
ເອສໂຕເນຍ Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
10:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
Rana FK
Strømsgodset II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
Sęp Żelechów
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
ຮັງກາຣີ NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
Rana FK
Strømsgodset II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
10:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ V. Liga – Wielkopolska
Polonia II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:00
|
Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
10:30
|
ອິຕາລີ Serie A ແມ່ຍິງ
Naples
ເອຊີມິລານ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvania Felmer
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Vitorul Forasti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ຊູເຊວາ
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mândra
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
11:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norra Götaland
BK Forward
Herrestads AIF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
ສວີເດນນັກສມັກເລ່ນ Elitettan, ແມ່ຍິງ
Umeå IK
IFK Kalmar
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
ພະແນກສວີເດນ 2, Södra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
Bodø/Glimt II
ກົງສະວິງ 2
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga Nordost
FC Eilenburg
Chemnitzer FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 1
ແຟນນາ
ກິລາບານເຕະອາຊານ 2
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
ແອສປາໂຍນນັກສມັກເລ່ນ Lliga Elit Catalana
EU Valls
UD Viladecans
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Giurgiu – Nord
AS Vitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ນໍເວ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ 2
Junkeren
ສະກີ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
ຊື່ Kalju
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Speranța Soparlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Vitorul Leotesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Speranța Soparlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Vitorul Leotesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Malu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Vitorul Baneasa
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Malu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Vitorul Baneasa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
AS Greaca
AS Olimpia Malu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
11:30
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
11:35
|
ຈີນ CFA Super League
Cangzhou Mighty Lions
Zhejiang
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
AS Remeśi
CS Plimob Sighetu Marmației
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ສວີເດນ Allsvenskan
IFK Norrköping
Hammarby IF
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ 1. ລີກາ, ແມ່ຍິງ
1. FC Slovácko
sparta praha
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Süd
SV 1919 Grimma
Einheit Rudolstadt
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນ ນັກສມັກເລ່ນ Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ທີມ ACS Phoenix Tanacu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
AS Remeśi
CS Plimob Sighetu Marmației
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
Bulgaria ສະໝັກຫຼິ້ນ Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
ACS Voința Visina
AS Vitorul Străoști
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ສະວິດເຊີແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga OFV
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
AS Vitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ສະວິດເຊີແລນສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
Inter Türkspor Kiel
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
ACS UAC ເອີຣົບ
ACS Speranța Cernești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
Bulgaria ສະໝັກຫຼິ້ນ Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
FC Levski-Spartak 1962
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 6 Dambovita
AS Juventus Crov
ACS Miulesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
12:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
ACS UAC ເອີຣົບ
ACS Speranța Cernești
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
12:00
|
ສະວິດເຊີແລນນັກສມັກເລ່ນ Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
12:00
|
ລັດເຊຍ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ XNUMX
Enisey 2 Krasnoyarsk
Zvezda ເຊນປີເຕີສະເບີກ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 5
ທຣັບ
Aalesund FK II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ຟິນແລນ Kakkonen, ກຸ່ມ B
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ສະວີເດັນພະແນກ 2, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ລັດເວຍ 1.Liga
Rēzeknes FA
ໂອລາ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ 1. ລີກາ, ແມ່ຍິງ
1. FC Slovácko
sparta praha
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:00
|
ສະກັອດແລນ ພຣີເມຍລີກແມ່ຍິງ
Hibernian WFC
ຫົວໃຈຂອງ Midlothian WFC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
RKMVC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 4e Klasse Zondag – A
FC Bemelen
BMR
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ Eredivisie
SC Heerenveen
ຄວາມໄວ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV ພາກທີ 33
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 4e Klasse Zondag – A
SVME
Willem I
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ເນເທີແລນ ນັກສມັກເລ່ນ 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV ພາກທີ 33
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
12:30
|
ສະຫະພັນສົ່ງເສີມການສະວິດເຊີແລນ
MR Delemont
FC Zurich II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
12:30
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Göteborg U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ສະເປນ ນັກສມັກເລ່ນ Tercera Federación, ກຸ່ມ 7
Cuc Villalba
ຣີລ ມາດຣິດ ຄ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
Åskollen
Mjøndalen 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
Viktoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – OG Sofia
FC Obelya City Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ສະກັອດແລນ ພຣີເມຍລີກແມ່ຍິງ
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Södra Svealand
Mjölby AI FF
IFK Eskilstuna
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນ Oberliga Mittelrhein ນັກສມັກເລ່ນ
Sportvereinigung Porz
VfL Vichttal
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 4
orkla
Stabæk ບານເຕະ II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
Åskollen
Mjøndalen 2
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ສະກັອດແລນ ພຣີເມຍລີກແມ່ຍິງ
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
Viktoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ສະໂລເວເນຍ PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນ Oberliga Niedersachsen ນັກສມັກເລ່ນ
TuS Bersenbrück
ຄີກເກີ Emden
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
SG Sonnenhof Großaspach
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ການແຂ່ງຂັນຮອບຮອງຊະນະເລີດຂອງອາຟຣິກາໃຕ້
Lamontville Golden Arrows
ChippaUnited
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ອິຕາລີ Serie D, Girone B
Piacenza
ວາເຣຊິນ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ 1. ລີກາ, ແມ່ຍິງ
ສະໂມສອນ FC Slovan Liberec
ບໍລິສັດ SK Slavia Praha
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ທີມຊາດຝຣັ່ງ ແຊ້ມ U19
ປາຣີ FC U19
Auxerre U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ທີມຊາດຝຣັ່ງ ແຊ້ມ U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ທີມຊາດຝຣັ່ງ ແຊ້ມ U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ອິຕາລີ Serie D, Girone D
Corticella
Victor San Marino
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Westfalenliga – Staffel 2
TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Vitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Liga 5 Mureș
AS Vitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:15
|
ແຊ້ມອັງກິດ
West Bromwich Albion
Southampton
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
Weiden Teutonia
VfL Sindorf
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ປະເທດອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Prima ໝວດ Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ປະເທດອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Prima ໝວດ Calabria Girone C
A.S.D. Taurianova Academy
ASD Gebbione 2024
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ASD Strongoli 2023
ASD San Leonardo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
ສູນກິລາ Valle Del Crocchio
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ສະໝັກຫຼິ້ນ Prima ໝວດ Alto Adige – 1. Amateurliga, ກຸ່ມ B
S.V. Campo Trens Freienfeld
A.S.V. Schabs
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
Kohlscheider BC
ຍີ່ຫໍ້ Rasensport
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ປະເທດອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Prima ໝວດ Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ASD Faradomus
A.S.D. MDA Belvedere Spinello
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
A.S.D. Real Soveria Simeri
A.S.D. Royal Casino
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
ສູນກິລາ Valle Del Crocchio
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ສະຫະລັດ San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ ວັນອັງຄານ ໝວດໝູ່ Calabria – Girone A
ສະຫະລັດ San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:30
|
ເຢຍລະມັນນັກສມັກເລ່ນ Landesliga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
13:30
|
Bundesliga ເຢຍລະມັນ
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
ເຊນ Georgen
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
13:30
|
ອັງກິດ FA Cup, ແມ່ຍິງ
Tottenham FC ແມ່ຍິງ
ແມນເຊັສເຕີຢູໄນເຕັດສະຫະພັນແມ່ຍິງ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
GSD Asseminese
ASD Uta Calcio 2024
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເທດເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ A EPS Makedonias ກຸ່ມ 1
Asteras Ampelokipwn
Ethnikos Malgaron
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ສະວິດເຊີແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Racing FC Union Luxembourg
ລະດັບໂລກ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເດັນມາກຊູເປີລີກ້າ
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Tallinna Kalev
ນາວາ Trans
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Kerkyras – ກຸ່ມ A
AO Foinikes
AS Hraklhs Sfakeron
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
Sandnes Ulf II
Handrail
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ A.F. ພະແນກ Viana Castelo I
SC Melgacense
Távora ສູນສັນທະນາການ ແລະວັດທະນະທໍາ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
ACS Kutaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subcetate
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgăreni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ສະວິດເຊີແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ A.F. ພະແນກ Viana Castelo I
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Seoul 2010
AC Cortoghiana
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ປະເພດນັກສມັກເລ່ນອີຕາລີ Prima Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ A.F. ພະແນກ Viana Castelo I
SC Melgacense
Távora ສູນສັນທະນາການ ແລະວັດທະນະທໍາ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
ACS Kutaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Testveriseg Atid
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ສະວີເດັນ ນັກສມັກເລ່ນ U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ໂລມາເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuř R
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
SC Röthis
FC Wolfurt
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ລັດເຊຍ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ XNUMX
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ສວີເດນ Ettan, Norra
Solentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Victoria Rosport
F91 Dudelange
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 6
FK Mjølner
Hønefoss BK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
Aiolos Pyrgou AC
Proodeftiki Manoladas AFC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
APO Kurtesiou
Aris Dimitras AC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
ຄາວາຊີລອນ atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
ໂອລິມເປຍໂກ ເຊຊາໂຣສ
Alfeionis Alfeiousas AC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Ilias
PAS Pyrgou 2023
Keraunos Vrinas AC
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Zarya Toodor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
ເກຣັກສະໝັກຫຼິ້ນ A EPS Chios
AO Varvasiakos 1958
APS Atromitos Agiou Georgiou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bulgaria ນັກສມັກເລ່ນ Chetvarta Liga – AOG Shumen, ເຫນືອ
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Pärnu JK Vaprus U21
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Saue JK
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເທດອີຕາລີ Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ປະເທດອີຕາລີ Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
SK Batov 1930
Rymarov
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Veotia – ກຸ່ມ 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ອີຕາລີ ນັກສມັກເລ່ນ Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ Divize E
SK Batov 1930
Rymarov
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:30
|
ເກຣັກ ນັກສມັກເລ່ນ B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
14:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ Pomurska nogometna ລີກ
NK Odranci
NK Polana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko ປະທັບຕາໃຫມ່
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Južnobanatska league “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ສະເປນ Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລວາເກຍ 3. ລີກາ, ຕາເວັນຕົກ
MFK Dubnica
TJ Jednota Bánová
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Kantonalna ລີກ USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ສະໝັກຫຼິ້ນ Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ປໍຕູກອລ AF Porto I Division – Series 2
AD Lustosa
São Vicente Irivo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ປໍຕູກອລ AF Porto I Division – Series 2
Lomba SC Amarante
ADR Aveleda
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Panduii Cerneśi
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Kantonalna ລີກ USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ພະແນກກຽດຕິຍົດ AF Porto ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Aparecida FC
Leixões B
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ສະໝັກຫຼິ້ນ IV. Warmińsko-Mazurska League
Stomil II Olsztyn SA
GKS ໂປແລນ Iłowo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ປໍຕູກອລ AF Porto I Division – Series 2
CR Ataense
Rio Ave B
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຣມາເນຍ ລິກາ 4 ບາກາວ
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Panduii Cerneśi
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC ໂຊເຟຍກິລາ Sofia
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – AOG Pazardzhik
FK Lokomotiv Septemvri
FK Trakiets 2005 Glavinitsa
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Buspan Kozarevac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລເວເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko ປະທັບຕາໃຫມ່
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Južnobanatska league “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Južnobanatska league “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Šumadijska Okružna Liga
BSK Borač
FK Mladi Rudar Bukovik
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
CS Unit Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Kantonalna ລີກ USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ພະແນກກຽດຕິຍົດ AF Porto ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Aparecida FC
Leixões B
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Kantonalna ລີກ USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 ອັນບາ
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ສະໝັກຫຼິ້ນ Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ນັກສມັກເລ່ນສະເປນ ພະແນກ Aficionados ແຂວງທີ 1, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລວາເກຍ 3. ລີກາ, ຕາເວັນຕົກ
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ປໍຕູກອລ AF Porto I Division – Series 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Kantonalna ລີກ USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Turkey Super Lig
ກາຊິມປາສາ
Antalyaspor
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Jug
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ 2. FBIH League – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
NK Osvit Đelekovec
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
ສະໂລວາເກຍ 3. ລີກາ, ຕາເວັນຕົກ
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
Austria ນັກສມັກເລ່ນ Regionalliga West
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
ຕວກກີ TFF 1. ລີກ
Ankara Keçiörengücü
Altai
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca
ACS Allmotion Aghireș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ຮັງກາຣີ NB III Nyugat
Kelen SC
Csornai SE
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເກຣັກ A2 ນັກສມັກເລ່ນ EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
ຮອດ. Makrision
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ບອສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ການາ GAED ພະແນກ 3 – ເຂດ 1
Adenta ໂຮງຮຽນກິລາຊາວຫນຸ່ມ
FC African Panthers
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Transilvania Sport Academy
CS Minerul Șuncuiuș
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ແອສປາໂຍນນັກສມັກເລ່ນ Preferente Galicia - ກຸ່ມພາກເຫນືອ
CD Allaríz
ສະໂມສອນ Juventud Cambados
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂບສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Područna – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂບສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Područna – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂບສເນຍ ແລະ ເຮີເຊໂກວິນາ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Područna – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ການາ GAED ພະແນກ 3 – ເຂດ 1
FC Hospas
FC ຫນຸ່ມພູ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂປແລນ ນັກສມັກເລ່ນ Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ແອສປາໂຍນນັກສມັກເລ່ນ Preferente Galicia - ກຸ່ມພາກເຫນືອ
CD ລາລີນ
Sigüeiro FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
AS Vitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
AS Vitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຂດນັກສມັກເລ່ນເຊີເບຍ "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Croatia ນັກສມັກເລ່ນ 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast Collar
NK Zagorec Koprivnica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກ 5 ອາຣາດ
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
Bulgaria ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ Chetvarta – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 ສົມພອນ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 ສົມພອນ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina ນັກສມັກເລ່ນ Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:00
|
ເຊີເບຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad ຢູ່ Dobri
NK Josipdol
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukova
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນ Croatia 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čporice-Trilj
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad ຢູ່ Dobri
NK Josipdol
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ຖາມ Gornji Andrijevci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Đalski Gubaševo
NK Sloga Konjščina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Koncanica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Croatia 78 Žakanje
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນ Croatia 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelošćica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukova
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ນັກສມັກເລ່ນ Croatia 1. Međimurska NL
NK Croatia Orehovica
NK Sokol Vratišinec
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelenrad Gornja Jelenska
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
Bundesliga ເຢຍລະມັນ
ບາເຢິນ ມິງເຊິນ
Wolfsburg
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Ostrna
NK Buna
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopačevo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Primorsko-goranka
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luč
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi ໂສກເສົ້າ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi ໂສກເສົ້າ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ເຊີເບຍ ນັກສມັກເລ່ນ Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Primorsko-goranka
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄຣເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Primorsko-goranka
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemenik Donji
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Posavec
NK Bestovje
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići ປີ 1947
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići ປີ 1947
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Višnjan 1957
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:30
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
15:45
|
ໂຄເອເຊຍສະໝັກຫຼິ້ນ MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
16:00
|
ນັກກິລາສະໝັກຫຼິ້ນປອກຕຸຍການ AF Évora Elite League
GD Portel
SC Arcoense
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ພະແນກ AF Santarem I ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ພະແນກ AF Setubal II ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Estrela St. André
ຜິວໜັງນ້ອຍ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ AF Vila Real Division of Honor – Series A
FC Lordelo
Audi Conc. ຊາໂບຊາ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ AF Vila Real Division of Honor – Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ພະແນກ AF Setubal II ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Paio Pires FC
CD Cova da Piedade
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ພະແນກ AF Setubal II ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Pinhalnovense
GD Sesimbra
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ A.F. ພະແນກ Setubal I
Setúbal B ໄຊຊະນະ
ຊາວປະມົງ Costa Caparica
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ພະແນກ AF Santarem I ນັກສມັກເລ່ນປອກຕຸຍການ
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:00
|
ສະເປນ ນັກສມັກເລ່ນ Tercera Federación, ກຸ່ມ 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
16:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 5
Lørenskog IF
Molde FK II
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
ທາລີນາ FC Smsraha
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
16:30
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
ທາລີນາ FC Smsraha
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
17:00
|
ສະໂລເວເນຍ ນັກສມັກເລ່ນ 3. SNL vzhod
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
17:30
|
ໂປແລນ CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:00
|
ເມັກຊິໂກ Liga MX, ແມ່ຍິງ, Clausura
Pachuca
ສະໂມສອນຊ້າງ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:00
|
ໂຄເອເຊຍ ສະໝັກຫຼິ້ນ 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:00
|
Brazil Brasileiro Serie A, ແມ່ຍິງ
ອະນຸບານ
SC International
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
18:00
|
ເມັກຊິໂກ Liga MX, ແມ່ຍິງ, Clausura
Pachuca
ສະໂມສອນຊ້າງ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
18:00
|
ເມັກຊິໂກ Liga MX, ແມ່ຍິງ, Clausura
ເສືອ UANL
FC Juarez
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division A
ສະໂມສອນ Atlético San Telmo
ສະໂມສອນສັງຄົມ Deportivo ແລະວັດທະນະທໍາRío Negro
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division B
Club Deportivo ແລະ Social Lux
ສະມາຄົມກິລາ ແລະນັນທະນາການ BANCO
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division B
ສະໂມສອນ Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
ກຸ່ມກິລາ Botafogo
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Club María Reina
ກິລາ ສະໂມສອນ ມຊ 14 ມິຖຸນາ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Fútbol Club
ສະໂມສອນ Atlético Sparta
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ກິລາ ສະໂມສອນ ມຊ 14 ມິຖຸນາ
Polideportivo Country Club San José
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ໂຮງຮຽນກິລາບານເຕະໂອລິມປິກ
Polideportivo Country Club San José
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ສະໂມສອນ Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ກຸ່ມກິລາ Botafogo
ສະໂມສອນ del Gran Rosario
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Asociación Civil Club María Reina
ກິລາ ສະໂມສອນ ມຊ 14 ມິຖຸນາ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Fútbol Club
ສະໂມສອນ Atlético Sparta
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ກິລາ ສະໂມສອນ ມຊ 14 ມິຖຸນາ
Polideportivo Country Club San José
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ໂຮງຮຽນກິລາບານເຕະໂອລິມປິກ
Polideportivo Country Club San José
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ສະໂມສອນ Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ກຸ່ມກິລາ Botafogo
ສະໂມສອນ del Gran Rosario
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Rosario Central B
ສະໂມສອນກິລາບານເຕະ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division A
ສະໂມສອນ Atlético Unión ແລະ Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Fútbol Club
ສະໂມສອນ Atlético Sparta
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
18:30
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກສມັກເລ່ນ Liga Rosarina de Fútbol, Division C
ໂຮງຮຽນກິລາບານເຕະໂອລິມປິກ
Polideportivo Country Club San José
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/12
18:45
|
ອີຕາລີ Serie A
ອະຕາລັນຕ້າ
Rome
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
ມິນເນໂຊຕາ ຢູໄນເຕັດ 2
LA Galaxy II
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
ມິນເນໂຊຕາ ຢູໄນເຕັດ 2
LA Galaxy II
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
19:15
|
ໄອສແລນ Urvalsdeild
Víkingur Reykjavík
FH Hafnarfjörður
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
20:00
|
ອາເຈນຕິນາ ນັກກິລາສະໝັກຫຼິ້ນລະດັບພາກພື້ນ Futbol del Sur – Corral de Bustos
CAS Corralense
CSD Newbery & Everton
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
22:00
|
ສະຫະພັນບານເຕະຍິງແຫ່ງຊາດຂອງສະຫະລັດ
Kansas City Current
ຄວາມກ້າຫານຂອງລັດ North Carolina
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
22:30
|
USA ນັກສມັກເລ່ນ UPSL ຕາເວັນອອກກາງ - Premier
FK Olimpic Macomb
ຜ່ານ FC PRO
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
22:30
|
USA ນັກສມັກເລ່ນ UPSL ຕາເວັນອອກກາງ - Premier
FK Olimpic Macomb
ຜ່ານ FC PRO
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/12
23:00
|
ສະຫະພັນບານເຕະອາຊີບອາເຈນຕິນາ
Independiente
Talleres
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, ແມ່ຍິງ
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, ແມ່ຍິງ
Blue Tsunami FF
ແມ່ຍິງ Deportivo Saprisa
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, ແມ່ຍິງ
ເທດສະບານ Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
10:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
10:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
11:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
FK Gomel
ABFF WU-19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
11:00
|
Tanzania Premier League
ຄຸກ Tanzania
Ihefu FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
12:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
12:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
13:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
13:00
|
ສະຫະພັນການພັດທະນາວິຊາຊີບນັກສມັກເລ່ນຂອງອັງກິດ
Charlton Athletic U21
ປີເຕີໂບຣ ຢູໄນເຕັດ U21
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
13:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
13:00
|
ສະຫະພັນການພັດທະນາວິຊາຊີບນັກສມັກເລ່ນຂອງອັງກິດ
Charlton Athletic U21
ປີເຕີໂບຣ ຢູໄນເຕັດ U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ 1
SK Brann II
Brattvåg
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ 1
SK Brann II
Brattvåg
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
14:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 2 ກຸ່ມ 1
SK Brann II
Brattvåg
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
15:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
15:00
|
ໄນຈີເຣຍ NLO Division One League - ສູນ Akure
Valiant FC
ສະໂມສອນບານເຕະທະນາຄານທໍາອິດ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
15:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
15:00
|
ເບລາຣຸດ Vysshaya League, ແມ່ຍິງ
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
16:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 2
ເລີ່ມ II
BK II ບໍ່ລົງຮອຍກັນ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – ນັກຮົບເກົ່າ
HNK Vinkovci – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – ນັກຮົບເກົ່າ
HNK Vinkovci – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – ນັກຮົບເກົ່າ
HNK Vinkovci – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – ນັກຮົບເກົ່າ
NK Otok – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:00
|
ໂຄຣເອເຊຍ ລີກາ ນັກສມັກເລ່ນ Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – ນັກຮົບເກົ່າ
NK Otok – ນັກຮົບເກົ່າ
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/13
16:15
|
ພະແນກ Saudi Arabia 1
Al-Faisaly
ສະໂມສອນ Hajer
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:15
|
Croatia Amateur Liga Veterana Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
16:15
|
ພະແນກ Saudi Arabia 1
Al-Faisaly
ສະໂມສອນ Hajer
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
17:00
|
ສວີເດນ Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
17:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
ເກມ Oslo FK
ສະກີ 2
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/13
17:00
|
ນໍເວ ອັນດັບ 3 ກຸ່ມ 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/13
17:30
|
ລີກພີເມຍລີກຫມູ່ເກາະຟາໂຣ
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
01:00
|
ເມັກຊິໂກ Liga MX, ແມ່ຍິງ, Clausura
ເສືອ UANL
FC Juarez
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portul Constanța
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Vitorul Pecineaga
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portul Constanța
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Vitorul Pecineaga
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
10:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 4 Constanta
CS Viitorul Hârșova
CS Eforie
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
12:00
|
ສະຫະພັນການພັດທະນາວິຊາຊີບນັກສມັກເລ່ນຂອງອັງກິດ
Barnsley U21
ເບີນລີ U21
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
15:00
|
ໂລມາເນຍ ສະໝັກຫຼິ້ນລີກາ 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
16:00
|
ຟິນແລນ Kakkonen, ກຸ່ມ B
Tampere United
H.J.S
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/14
16:00
|
ຟິນແລນ Kakkonen, ກຸ່ມ B
Tampere United
H.J.S
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
16:20
|
ພະແນກ Saudi Arabia 1
AL Arabi (SA)
ສະໂມສອນ Al-Taraji
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
17:00
|
ລີກພີເມຍລີກຫມູ່ເກາະຟາໂຣ
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
17:00
|
ໄອສແລນ Bikarinn
Fjölnir Reykjavík
Þór Akureyri
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
17:00
|
ສະວີເດັນ ພະແນກ 2, Södra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
17:30
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ 1. ລີກາ
sparta praha
Baník Ostrava
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
18:00
|
ໄອສແລນ Urvalsdeild, ແມ່ຍິງ
Þór/KA Akureyri
ແມ່ຍິງ Keflavik
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
18:00
|
ໄອສແລນ Urvalsdeild, ແມ່ຍິງ
Þór/KA Akureyri
ແມ່ຍິງ Keflavik
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
18:00
|
ໄອສແລນ Urvalsdeild, ແມ່ຍິງ
Stjarnan
FH Hafnarfjörður ແມ່ຍິງ
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 ຊາດ
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
18:30
|
ສະຫະພັນການພັດທະນາວິຊາຊີບນັກສມັກເລ່ນຂອງອັງກິດ
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
18:30
|
ສະວິດເຊີແລນ Super League
Grasshopper Club Zurich
Yverdon-Sport FC
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild, ແມ່ຍິງ
Fram
UMF Selfoss
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild, ແມ່ຍິງ
Fram
UMF Selfoss
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/14
19:15
|
ໄອສແລນ 1. deild, ແມ່ຍິງ
Fram
UMF Selfoss
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
20:00
|
ລາລີກ້າສະເປນ
Girona
Villarreal
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/14
22:00
|
ອາເມລິກາໃຕ້ CONMEBOL Libertadores
ເປລາໂລ
Atltico Mineiro
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/15
01:00
|
Brazil Roraimense
Sao Raimundo-RR
GAS RR
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/15
01:30
|
ຟິຈິ ດິຈິເຊລ ພຣີເມຍລີກ
FC Labasa
ຣີວາ FC
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Aurora 23 ສິງຫາ
AS Chirnogeni
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂຣມາເນຍ ລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/15
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
ເກີນ 1.5 ເປົ້າໝາຍ
|
05/15
08:00
|
ໂລມາເນຍລີກສະໝັກຫຼິ້ນ 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
ທັງສອງທີມເພື່ອໃຫ້ຄະແນນ
|
05/15
11:00
|
ສາທາລະນະລັດເຊັກ U19 ຮອບທີ 1
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
ຫຼາຍກວ່າ 0.5 ປະຕູ - ເປົ້າຫມາຍເຄິ່ງທໍາອິດ
|
05/15
13:00
|
ສະໂລວາເກຍ U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
ເກີນ 2.5 ເປົ້າໝາຍ
|