Top 5
Home Team - Visiteur | Grond fir wetten | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Däitschland Bremen-Liga
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II hunn hir lescht 29 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Timiș
Pobeda Star Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag hunn hir lescht 25 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
Băicoi
|
Băicoi hunn hir lescht 23 Spiller gewonnen.
|
05/11
04:30
|
Australien NPL, Nord New South Wales
Lambton
adamstown
|
Lambton hunn hir lescht 18 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partisan Diniaș
|
Partizan Diniaș hunn hir lescht 15 Spiller gewonnen.
|
Gewënner Fussball Team streaks Prognosen a Statistiken. Gewënn fir déi meescht Fussballspiller hannereneen.
Home Team - Visiteur | Grond fir wetten | |
---|---|---|
05/11
13:00
|
Däitschland Bremen-Liga
BTS Neustadt
Werder II
|
Werder II hunn hir lescht 29 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Timiș
Pobeda Star Bišnov
Timișul Șag
|
Timișul Șag hunn hir lescht 25 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Petrolul 95 Ploiești
Băicoi
|
Băicoi hunn hir lescht 23 Spiller gewonnen.
|
05/11
04:30
|
Australien NPL, Nord New South Wales
Lambton
adamstown
|
Lambton hunn hir lescht 18 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Victorul Cruceni
Partisan Diniaș
|
Partizan Diniaș hunn hir lescht 15 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 3. ŽNL Istarska – Sjever
Novigrad
Galeb (J)
|
Novigrad hunn hir lescht 15 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Vulturii Igriș
Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Vulturii Igriș hunn hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
10:00
|
Kroatien 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
Osijek
|
Osijek hunn hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Mehedinti
Drobeta 2024
Victorul Severin
|
Viitorul Severin hunn hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Mănăștiur Forest
Steaua Roșie Stanciova
|
Steaua Roșie Stanciova huet hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
AS Recaș
Făget
|
AS Recaș huet hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Estland II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
maardu
FC Helios Tartu
|
Maardu hunn hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Sălaj
Cetate Buciumi
Barcău Nușfalău
|
Barcău Nușfalău huet hir lescht 14 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 2. ŽNL Našice
Slogan (P)
Zoljan
|
Sloga (P) hunn hir lescht 12 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bacau
Schwaarz
AFC Bubu
|
Negri hunn hir lescht 12 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS Gemengeliewen Cazasu
|
D'Victoria Traian huet hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 3. NL - Centar
Segesta
Lučko
|
Segesta hunn hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ungarn Heves Vármegyei I. osztály
Füzesabonyi
Besenyőtelki
|
Füzesabonyi hunn hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Serbien Srpska Liga Istok
Radnički (S)
Trayal
|
Trayal hunn hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Albanien Kategorien an Tretë
Basania
Memaliaj
|
Memaliaj hunn hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Dänemark Danmarksserien
Odder
Horsens FS
|
Odder hunn hir lescht 11 Spiller gewonnen.
|
05/11
21:00
|
Russland Winne's Cup - Grupp C
StroyGarant
Gorky Kursk
|
StroyGarant hunn hir lescht 10 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ukrain Premier League
shaketar
Dynamo Kyiv
|
Shakhtar hunn hir lescht 9 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Braila
Vointa (V)
Spicul Zăvoaia
|
Vointa (V) hunn hir lescht 9 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:30
|
Rumänien Liga 4 Teleorman
Dynamic Kids Videle
NanoV
|
Nanov hunn hir lescht 9 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Slowenien Gorenjska nogometna Liga
Bled-Bohinj Hirter
Preddvor
|
Bled-Bohinj Hirter hunn hir lescht 9 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Juventus Pişchia
Petroman
|
Petroman hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:00
|
Portugal AF Algarve II Divisioun
Quarteira
Lagun
|
Quarteira hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
18:00
|
Portugal AF Algarve II Divisioun
Quarteira
Sambrasense
|
Quarteira hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Serbien Braničevska Okružna Liga
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do
Krilaš
|
FK Pomoravlje 1946 Vlaški Do hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. Zagrebačka NL
Hrvatski Leskovac
Gavran
|
Den Hrvatski Leskovac huet hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Arad
Viitorul Arad
Voința Macea
|
Viitorul Arad hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Schweden Divisioun 3 Södra Norrland
Forsbacka IK
Korsnäs
|
Korsnäs hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Italien Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Citta di Campagna
|
Virtus Stabia hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
10:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
SMS Ślesin
Polonia Golina
|
SMS Ślesin hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Ungarn NB ech, Fraen
Ferencváros
Soroksár SC
|
Ferencváros hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - SZ
Lokomotiv (GO)
Etar II
|
Lokomotiv (GO) hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Italien Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi Küst
|
Castel San Giorgio hunn hir lescht 8 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Varaždinska
Nova Ves
Dinamo 01
|
Nova Ves hunn hir lescht 8 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:00
|
Tschechesch Republik U19 1. Divisioun
Slovácko
Pardubice
|
Slovácko huet hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - SZ
Lokomotiv (M)
Sevlievo
|
Sevlievo hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Kran
FC Playmobil
|
Den FC Playmobil huet hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bacau
Sportlech
Vulturul
|
Vulturul hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Varaždinska
Obreš Sveti Ilija
Busch 27
|
Obreš Sveti Ilija huet hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ungarn BAZ Megye I. osztály
Ózd-Sajóvölgye
Felsőzsolca
|
D'Ózd-Sajóvölgye hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
17:00
|
Frankräich Nouvelle-Aquitaine National 3
FC Montlouis
Poitiers
|
Poitiers hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bosnien & Herzegowina Prva Liga, Federacije BiH
Bratstvo Gr.
Rudar Kakanj
|
Bratstvo Gr. hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Start Rymanów
|
Start Rymanów hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Hunedoara
Retezatul Hațeg
Soimul Baita
|
Retezatul Hațeg hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Kroatien 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Zagreb
NK Špansko
|
NK Špansko huet hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slogan (G)
Granicar (BV)
|
Graničar (BV) hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Polen IV. Liga - Mazowiecka
Zabkovia
KS CK Troszyn
|
Ząbkovia huet hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Frankopan (S)
Sokol (VL)
|
Frankopan (S) hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bacau
Sportlech
Vulturul
|
Sportul hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:05
|
Vereenegt Arabesch Emirater Divisioun 1
Al-Oruba
Al-Dhafra
|
Al-Oruba hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Marokko Coupe du Trône
HUSA
Raja CA
|
Raja CA hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera Divisioun
Santa Coloma
AC Escaldes
|
Santa Coloma hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Portugal Damen Nationalmeeschterschaft
Damaiense
Sporting CP
|
Sporting CP huet hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Spuenesch Tercera Federatioun, Grupp 13
Murcia B
Deportiva Minera
|
Murcia B hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiger
|
Tigar hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:30
|
Europameeschterschaft U17 Fraen
Frankräich
England
|
England huet hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 4. NL NS Rijeka
Borac Bakar
Lokomotiva Rijeka
|
Lokomotiva Rijeka hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Féiss II
Viitorul Ohaba Forgaci
|
Viitorul Ohaba Forgaci hunn hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL S/SW
Fürth
FC Ingolstadt
|
Den FC Ingolstadt huet hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Arad
Victoria Feltsch
Unirea Santana
|
Unirea Sântana hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Bosnien an Herzegowina Premier League
GOŠK
Zrinjski
|
Zrinjski hunn hir lescht 7 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Cluj
Viitorul Gârbău
Viitorul Mihai Georgescu
|
De Viitorul Mihai Georgescu huet hir lescht 7 Matcher gewonnen.
|
05/11
07:00
|
Australien NPL, Queensland
Gold Coast Knights
Redlands Utd
|
Gold Coast Knights hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 8
Progresul Pecica
Avantul Periam
|
Progresul Pecica hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Schwäiz 2. Liga OFV
FC Arbon 05
Steinach
|
Den FC Arbon 05 huet hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
09:00
|
Slowakei U19
Pohronie
Prešov
|
Pohronie hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Macao Elite League
Hang Sai SC
Cheng Feng
|
Cheng Fung hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Oberliga NOFV Süd
Sandersdorf
Auerbach
|
Auerbach huet hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Serbien Podunavsko-Šumadijska Zone
OFK Napredak Markovac
FK RSK Rabrovo
|
OFK Napredak Markovac hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ungarn BLSZ I. osztály
Csep-gol
1908 SZAC
|
Csep-gól hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Spuenien Zweet Federatioun
athletesch passo
barakaldo
|
Barakaldo hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
10:00
|
Rumänien Liga 4 Constanta
Portul Constanta
Viitorul Harsova
|
Portul Constanta hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ukrain Premier League
shaketar
Dynamo Kyiv
|
Dynamo Kyiv hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Holland Tweede Divisioun
Treffers
Noordwijk
|
Treffers hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
Klenovnik
Uerder 32
|
Udarnik 32 hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Schwäiz Erste Liga Classic
Muttenz
Rout Kräiz
|
Muttenz hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL West
Paderborn
Dortmund
|
Paderborn hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Chetvarta Liga - AOG Pazardzhik
Levski (P)
Bratsigovo
|
Bratsigovo hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Polen III Liga, Grupp 1
Concordia Elbląg
Unia Skierniewice
|
D'Unia Skierniewice huet hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Concordia Murowana Goślina
Złoci Złotkowo
|
Złoci Złotkowo hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - YZ
Minor Pernik
Vitosha
|
De Minyor Pernik huet hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Timiș
CSM Lugoj
Cocoșul Orțișoara
|
CSM Lugoj huet hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Tschechesch Republik Divisioun A
SK Petrin Plzen
SK Hořovice
|
SK Petrin Plzen hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:30
|
Netherlands 5e Klasse Zaterdag – C
REMO
Schnell Schrëtt
|
REMO hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:00
|
Südafrika Premiership
Orlando Pirates
Richards Bay FC
|
Orlando Pirates hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Schwäiz Challenge League
Xamax
Vaduz
|
Vaduz hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:30
|
Brasilien U20 Copa Pará, Metropolitan Regioun - Grupp A
Pinheirense U20
Bragantino-PA
|
Pinheirense U20 hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Brasov
Inter Cristiano
Vulkan 2008
|
Inter Cristian hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
SKP Słupca
Avia Kamionki
|
D'Avia Kamionki hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
UKS Śrem
Grom Wolsztyn
|
UKS Śrem hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:30
|
Brasilien Suburban Curitiba
União Vila Sandra
Barreirinha Combat
|
Combate Barreirinha hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Valcea
Sportlech Genuneni
Fortschrëtt Măldărești 2019
|
Progresul Măldărești 2019 hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Calarasi
Voința Chiselet
Avantul Luica
|
Voința Chiselet hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Däitschland Bremen-Liga
Vegesack
U. 60 Bremen
|
U. 60 Bremen hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Teleajenul Vălenii De Munte
Boldești-Scăeni
|
Teleajenul Vălenii De Munte hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 2. ŽNL Kutina
Matija Gubec
Šartovac
|
Šartovac hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Schwäiz Erste Liga Classic
Tuggen
Höngg
|
Tuggen hunn hir lescht 6 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 9
Unirea Alba Iulia
Metalurgistul Cugir
|
D'Unirea Alba Iulia hunn hir lescht 6 Spiller gewonnen.
|
05/11
07:00
|
Hongkong FA Cup
Lee Mann
Scham Shui
|
Lee Man hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Polen III Liga, Grupp 2
Elana Toruń
Unia
|
D'Unia hunn hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Italien Eccellenza Campania Girone B
Castel San Giorgio
Amalfi Küst
|
Amalfi Coast hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Brodsko-posavska
Omladinac (ST)
Cernik
|
Omladinac (ST) hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
23:30
|
USA National Women's Soccer League
Orlando Stolz
Bay FC
|
Orlando Pride hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
19:00
|
Spuenesch Liga F
Real Madrid Fraen
Atl. Madrid
|
Real Madrid Femenino huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Algerien Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
RC Kouba hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnamesesch Fraen National League
TNG Thai Nguyen
Hồ Chi Minh
|
Hồ Chí Minh hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Mladost (SP)
Novakovec
|
Mladost (SP) hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
21:00
|
Mexiko Liga de Expansión MX, Clausura
schwaarz Léiwen
Atlante
|
Atlante huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Moslavac
Lekenik
|
Moslavac huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Alba
CIL
Zlatna
|
D'CIL hunn hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Schweden Elitettan, Fraen
Gamla Upsala Sk
Alingsas FC United
|
Alingsas FC United hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Macao Elite League
Lun Lok
Benfica Macau
|
Benfica de Macau hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Russland Voronezh Oblast Championship - Grupp 3
Temp Boguchar
Olchovatka
|
Temp Boguchar hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Przełęcz Dukla
Start Rymanów
|
De Przełęcz Dukla huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Saudi Arabien Saudi Professional League
Al-Hilal
Al Hazem
|
Al-Hilal hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
05:00
|
Australien Victoria Premier League, Fraen
FC Bulleen Lions
Bentleigh Gréng SC
|
Den FC Bulleen Lions hunn hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
17:29
|
Polen III Liga, Grupp 4
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Siarka
|
Siarka hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Estland II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Tallinna JK Puuma hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Zadarska
Debeljak
Sv. Mihovil
|
Sv. Mihovil hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Second Division
CD Pipil
CD El Roble de Ilobasco
|
CD El Roble de Ilobasco hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:00
|
Däitschland 3. Liga
Dortmund II
Ulm
|
Ulm hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 3. NL - Jug
Zadar
Split
|
Zadar hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Italien Eccellenza Campania Girone A
POMPEI
Nola
|
Nola hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
Metalac (S)
B.S.K.
|
Metalac (S) hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
21:00
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Toluca
Marihuana
|
Guadalajara huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Ungarn NB ech, Fraen
MOL Vidi FC
MTK
|
MTK hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL West
Paderborn
Dortmund
|
Dortmund huet hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Kłos Gałowo huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:30
|
Spuenien LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Valladolid huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Polen IV. Warminsko-Mazurska Liga
Polen Lidzbark Warmiński
Kontrakt Lubawa
|
D'Polonia Lidzbark Warmiński huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Däitschland Hessenliga
Alzenau
FC Giessen
|
Den FC Giessen huet déi lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
08:00
|
China CFA Division Zwee League
Guangxi Hengchen FC
Shanghai Port B
|
Guangxi Hengchen FC huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Frankräich Occitanie National 3
Saint Paul Les Dax
Blagnac
|
Blagnac hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Schwäiz Fraen Super League
Basel
Zürich
|
Zürich huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Calarasi
Gloria Fundeni
Victoria Chirnogi
|
Gloria Fundeni huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Moldawien Super League
milsami
Petrocub
|
Petrocub hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL West
WUPPERTAL
Borussia M'gladbach
|
Borussia M'gladbach hunn hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Varaždinska
Plitvica Selnik
Zadrogar
|
De Plitvica Selnik huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Schweden Divisioun 2, Norrland
Equipe TG
Lucksta IF
|
Team TG huet hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 5 Arad
Înfrățirea Iratoșu
Royal Stonnen
|
Înfrățirea Iratoșu hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 5 Arad
Frontier Pilu
Santana
|
Frontiera Pilu hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Spuenien 1. Provincial Division vun Aficionados, Primera - Zamora
Santa Croya
Racing Club Benavente
|
Racing Club Benavente hunn hir lescht 5 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Ungarn BAZ Megye I. osztály
Sajóbábony
Alsózsolca
|
Alsózsolca hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Zamczysko Odrzykoń
Czarni 1910 Jasło
|
Czarni 1910 Jasło hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Ägypten Premier League
Al-Masry
Pyramiden
|
Pyramiden hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Đakovo
Polet Semeljci
NK Radnik (V)
|
De Polet Semeljci hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Russland Moskauer Oblast Championnat - Liga A
Metallurg Vidnoe
SSH Saturn Ramenskoe
|
Metallurg Vidnoe hunn hir lescht 5 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:30
|
Argentinien Amateur Promotiouns Tournoi, Apertura
Nautesch Hacoaj
Camionnetten
|
Truckers hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
18:30
|
Argentinien Torneo Federal A
Camionnetten
Gutierrez
|
Truckers hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Schwäiz 2. Liga OFV
FC Buchs
Ems
|
Ems hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Boldur hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:45
|
Australien A-League Männer
Sydney
Zentralküst
|
Central Coast hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:00
|
Ukraine Persha Liha
Inhulets
Ahrobiznes V.
|
Inhulets hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
16:15
|
Belsch Pro League
Charleroi
Kortrijk
|
Charleroi huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
20:00
|
Argentinien Primera B
CS Dock Sud
Armenesch Departement
|
Dep Armenio hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:30
|
Italien Promozione Campania – Girone A
Virtus Stabia
Citta di Campagna
|
D'Città di Campagna hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Norwegesch 1. Divisioun
Kongsvinger
Raufoss
|
Raufoss hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA
|
ZEFKA hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 2
Râmnicu Sărat
Hamangia Baia
|
Râmnicu Sărat hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:30
|
Holland Tweede Divisioun
GVVV
SV Spakenburg
|
SV Spakenburg hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - YI
Dimitrovgrad
Lokomotiv (P) II
|
Dimitrovgrad hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Calarasi
Victoria Lehliu Gara
Zarea Cuza Vodă
|
D'Victoria Lehliu Gara huet hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Serbien Druga Novosadska Liga
Petar Puača
Železničar (NS)
|
Železničar (NS) hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Unirea Tomnatic
Chinejana Chinezu
|
Unirea Tomnatic hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Chetvarta Liga - AOG Pazardzhik
Trakiya
Levski Rakitovo
|
De Levski Rakitovo huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Vtora Liga
Spartak Varna
Litex
|
Litex hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
23:00
|
Argentinien Primera C Metropolitana
Spuenesch Dep.
Justo José de Urquiza
|
Den Justo José de Urquiza huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - YI
Beroe II
Nesebar
|
Nesebar hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
10:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
Górnik Konin
AP Reis
|
De Górnik Konin huet hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Däitschland Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger
Eichede
|
Eichede hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
14:00
|
Algerien Ligue 2
RC Kouba
ES Mostaganem
|
ES Mostaganem huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
18:30
|
Schwäiz Super League
Young Boys
Lugano
|
Young Boys hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Schweden Ettan, Norra
United IK Nordic
Täby
|
United IK Nordic hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga II
Unirea Slobozia
eliminéieren
|
Unirea Slobozia hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:30
|
Frankräich Championnat National U19
Stade Lavallois
Guingamp
|
Guingamp hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Lublin
Sygnał Lublin
Hetman Gołąb
|
Sygnał Lublin hunn hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
AS Recaș
Făget
|
Făget hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
VHP Pădureni
Crvena Zvezda Stanciova
|
D'Crvena Zvezda Stanciova huet hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Slowenien 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Brinje Grosuplje hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
09:00
|
Serbien Srpska Liga Beograd
Polet Dorćol
Zemun
|
Zemun hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Tschechesch Republik 1. Liga
sparta praha
slavia praha
|
Sparta Praha huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
15:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Enyimba Feeders Fc
Supreme Kings Fc
|
Supreme Kings Fc hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
07:00
|
China CFA Fraen Super League
Guangdong
Wuhan
|
Wuhan hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Unirea Cerneteaz
Ghiroda a Giarmata Vii II
|
Unirea Cerneteaz hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
13:00
|
Rumänien Liga 4 Ialomița
Unirea (IR)
Real Cosâmbești
|
Real Cosâmbești hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
23:30
|
US MLS
Montreal
Inter-Miami
|
Inter Miami hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Posavina (VK)
Mladost (Č)
|
Posavina (VK) hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
12:00
|
Dänemark Gjensidige Kvindeliga
AGF
Nordsjælland
|
Nordsjælland hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
10:00
|
Tschechesch Republik U19 1. Divisioun
Spuenien
Slovan Liberec
|
Brno hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Bihor
Olympia Salonta
CS Diosig
|
CS Diosig hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Olt
Iris Titulescu
Victoria Daneasa
|
D'Iris Titulescu huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
Collins Edwin Sports Club
Valiant FC
|
Collins Edwin Sports Club hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
15:30
|
Serbien Prva Novosadska Liga
Fruškogorac
Proleter 1951
|
Fruškogorac hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
17:30
|
Schwäiz 4. Liga FTC - Promotiouns Grupp 1
Arzo
Riva
|
Arzo hunn hir lescht 4 Spiller gewonnen.
|
05/11
21:00
|
Russland Championnat SFF Center
Kameya-SGUS
Alexander Dyatkovo
|
Den Aleksandr Dyatkovo huet hir lescht 4 Matcher gewonnen.
|
Verléierer Fussball Team streaks Prognosen a Statistiken. Verloschter fir déi meescht Fussballspiller hannereneen.
Home Team - Visiteur | Grond fir wetten | |
---|---|---|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga II
Progressul Spartac
Tunari
|
Progresul Spartac hunn hir lescht 26 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
El Salvador Second Division
CD Titan
CSD Gale
|
CSD Vendaval hunn hir lescht 25 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Calarasi
Concours 2006
Gâldău
|
Conpet 2006 hunn hir lescht 20 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Nițchidorf
Ganz Remetea Mare
|
Meget Remetea Mare hunn hir lescht 19 Spiller verluer.
|
05/11
05:00
|
Australien NPL, Victoria
Moreland City FC
Dandenong
|
Moreland City FC huet hir lescht 14 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Peta Liga - B OG Sofia (Sever)
Zitt II
Spartak 1933
|
Zhiten II hunn hir lescht 14 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Serbien Vojvođanska Liga "Istok"
Kozara
ŽAK
|
ŽAK hunn hir lescht 14 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - YZ
Vihren Sandanski
Chavdar Etropole
|
Chavdar Etropole hunn hir lescht 13 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Olt
Iris Titulescu
Victoria Daneasa
|
D'Victoria Daneasa huet hir lescht 13 Spiller verluer.
|
05/11
10:00
|
Rumänien Liga 4 Constanta
Eforie
Farul Tuzla
|
De Farul Tuzla huet hir lescht 12 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Serbien Prva Novosadska Liga
Fruškogorac
Proleter 1951
|
Proleter 1951 hunn hir lescht 12 Spiller verluer.
|
05/11
17:00
|
Schwäiz 2. Liga FTC
Ravecchia
waal
|
Ravecchia hunn hir lescht 12 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Hunedoara
Victoria Calan
Minerul Uricani
|
Minerul Uricani hunn hir lescht 12 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Dunav Lom hunn hir lescht 12 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Dambovita
Viitorul Ocnița
Flacara Suta Seaca
|
Viitorul Ocnița hunn hir lescht 11 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Nord Mazedonien 2. MFL
Karaorman
Sasa
|
Karaorman hunn hir lescht 11 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Australien Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Mitchelton FC huet hir lescht 11 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Brazi
Berceni
|
Berceni hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Arad
ACB Ineu II
CS Glogovăț
|
ACB Ineu II hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Russland Belgorod Oblast-Centar
Kaskad Chernyanka
Spartak-Metallurg
|
Kaskad Chernyanka hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen IV. Liga - Śląska
GKS Gwarek Ornontowice
Zweewow
|
Twoworków hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Spuenien 1. Provincial Division vun Aficionados, Primera - Zamora
Bovedana B
Sporting Zamora
|
Sporting Zamora hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Alba
ACS Leeschtung Ighiu
Lopadea Nouă
|
Lopadea Nouă hunn hir lescht 10 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Estland III Liiga – Lõuna piirkond
Kohtla-Järve Linnameeskond
Järva-Jaani
|
Järva-Jaani hunn hir lescht 9 Matcher verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen IV. Liga - Wielkopolska
Jarota Jarocin
Centra
|
De Jarota Jarocin huet hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Bacau
Flamura Rosie
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Flamura Rosie huet hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
Dopiewo
Zjednoczeni Trzemeszno
|
Dopiewo hunn hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Olt
Karakal
Unirea Pîrșcoveni
|
Caracal hunn hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
09:30
|
Rumänien Liga 4 Teleorman
Vârtoape
Viitorul Piatra
|
Viitorul Piatra hunn hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
14:30
|
Serbien Podunavsko-Šumadijska Zone
FK Sloboda Lipe
Obilić (Ž)
|
FK Sloboda Lipe huet hir lescht 9 Matcher verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
ACS Unirea Miercurea-Sibiului hunn hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Holland Derde Division
Haken
OSS '20
|
OSS '20 hunn hir lescht 9 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Viitorul Iohanisfeld
Viitorul Bencec
|
Viitorul Bencec hunn hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
11:30
|
Tschechesch Republik U19 1. Divisioun
Karviná
Dynamo Č.B.
|
Karviná hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Slowenien 3. SNL vzhod
Dravograd
Krschko
|
Dravograd hunn hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Valcea
Mădulari
Chimia 1973
|
Mădulari hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Rumänien Liga 4 Giurgiu
Energie
Dunarea Gaujani
|
Energia hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
18:00
|
Portugal AF Algarve II Divisioun
Immortal DC B
Olhanense
|
Immortal DC B hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slaven (T)
MV Kroatien
|
MV Kroatien hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Mănăștiur Forest
Steaua Roșie Stanciova
|
Foresta Mănăștiur hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Ukrain Druha Liga
Skala 1911
Metalurh-2 Zaporizhzhia
|
Metalurh-2 Zaporizhzhia hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Slowenien Gorenjska nogometna Liga
Kranjska Gora
Naklo
|
Kranjska Gora hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Brasov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Cetățenii hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Juventus Pişchia
Petroman
|
Juventus Pișchia huet hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bosnien & Herzegowina Prva Liga, Federacije BiH
Mladost DK
Budućnost Banovići
|
Mladost DK hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Roma Kali Sara
Mladost (JM)
|
Roma Kali Sara hunn hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
14:00
|
Russland Voronezh Oblast Championship - Grupp 3
Khava Verkhnyaya
Nizhnedevitsk
|
D'Khava Verkhnyaya hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Portugal AF Évora Elite League
Lusitano de Évora "B"
Alcaçovense
|
Alcaçovense hunn hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
14:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Sokoł Bralin
Odolanów Odolanów
|
Sokół Bralin hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
Leśnik Margonin
Polen Jastrowie
|
De Leśnik Margonin huet hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
13:00
|
Austria Regionalliga West
Wals-Grünau
Dornbirner
|
Dornbirner hunn hir lescht 8 Matcher verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 4
CS Păulești
Flacăra Moreni
|
CS Păulești hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Progresul Vucova
Tormac
|
Progresul Vucova hunn hir lescht 8 Spiller verluer.
|
05/11
14:30
|
Tschechesch Republik Divize D
Stará Říše
ZN Sazavou
|
Stará Říše hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Skołyszyn
LKS Wieder Nienaszów
|
Skołyszyn hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
00:30
|
Brasilien Brasilianer Serie B
Goiás
Ituano
|
Ituano huet hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
18:00
|
Portugal AF Algarve II Divisioun
FC Ferreiras B
Messinense
|
Messinense hunn hir lescht 7 Matcher verluer.
|
05/11
20:00
|
Kolumbien Women's League
Echt Santander
Deportivo Cali
|
Real Santander hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Ungarn Nógrád Megyei I. osztály
Berkenye
Bátonyterenyei
|
Bátonyterenyei hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Däitschland Bremen-Liga
BSV
TUS Komet Arsten
|
TUS Komet Arsten hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 1. ŽNL Šibensko-kninska
Janjevo Kistanje
mihovil
|
Mihovil hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Serbien 2. Južnobanatska Liga "Istok"
Partizan (U)
Banat (D)
|
Banat (D) hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Brasilien U20 Copa Pará, Metropolitan Regioun - Grupp A
räich Duerf
Atlético JM9
|
Atlético JM9 hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Bundesliga, Fraen
Duisburg
leverkusen
|
Duisburg huet hir lescht 7 Matcher verluer.
|
05/11
13:00
|
Polen V. Liga - Wielkopolska
Leśnik Margonin
Polen Jastrowie
|
Polonia Jastrowie huet hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Italien Campionato Fréijoer 2
Ternana
Bari
|
Ternana hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Timiș
Avântul Topolovățu Mare
Voința Mașloc
|
Avântul Topolovățu Mare hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Avantul Jamu Mare
CS Utvin
|
CS Utvin hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Spuenien LaLiga
Mallorca
Las Palmas u
|
Las Palmas huet hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 3. ŽNL Istarska – Jug
Manjadvorci
Plomin
|
Manjadvorci hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Rumänien Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Spicul Vladeni hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
06:45
|
Australien NPL, Tasmanien
Kingborough
Launceston United Fussball Club
|
Launceston United Soccer Club hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 6 Timiș
Liebling II
AS Cornești
|
AS Cornești hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien MŽNL Osijek-Vinkovci
Borac (B)
Mladost (ĐS)
|
Borac (B) hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Spuenesch Tercera Federatioun, Grupp 9
Torredonjimeno
Atletico Melilla CF
|
Atletico Melilla CF hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Rumänien Liga 4 Ialomița
Victoria (MB)
AS Albești 08
|
AS Albești 08 hunn hir lescht 7 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - SZ
Dunav Lom
Botev II
|
Botev II hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 6
Călimănești Kitchen
Sporting Roșiori
|
Cozia Călimănești hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Ungarn BAZ Megye I. osztály
Sárospataki
Parasznya
|
Sárospataki hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Schweden Divisioun 2, Norrland
Skellefteå
Frosö IF
|
Frösö IF hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
14:30
|
Ungarn Pest Megye I. osztály
Dunakeszi
Nagykáta
|
Nagykáta hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Nigeria NLO Division One League - Akure Center
F8 Baller Fc
Mavlon Fc
|
F8Ballers Fc hunn hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Braila
Victoria Traian
ACS Gemengeliewen Cazasu
|
ACS Comunal Cazasu hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena
Union Berlin
|
De Carl Zeiss Jena hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bosnien an Herzegowina 2. FBIH League - Centar
Mošćanica
Vereenegt
|
Mošćanica hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
05:00
|
Japan J2 League
Vegalta Sendai
Kusatsu G
|
Kusatsu G hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
20:00
|
Argentinien Primera B
San Carlos
CSYD Liniers
|
San Carlos hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Calarasi
Colinele Argeșului Mitreni
Viitorul Căscioarele
|
D'Colinele Argeșului Mitreni hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Schwäiz 2. Interregional League
Tagerwilen
Weesen
|
Weesen hunn hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
11:00
|
Polen IV. Liga - Mazowiecka
Marcovia Marki
Falcon
|
Sokół hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
08:15
|
Mongolesch Premier League
Khovd
Khangarid
|
Khovd hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Estland III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Poseidon
|
Läänemaa JK Haapsalu hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Brasov
Cetățenii
Carpaţi Berivoi
|
Carpaţi Berivoi hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Portugal U19 Championnat
Boavista
Lusitania FC Lourosa
|
Lusitania FC Lourosa huet hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
05:00
|
Neuseeland National League
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Melville United AFC hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 București
Alexandru Văidean
Arena
|
Arena hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bulgarien Treta Liga - YI
Rieseg
Karnobat
|
Karnobat hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Ungarn Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Éisträich
Kotaj
|
Éisträich huet hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
18:30
|
Brasilien U17 Ceará
Clube Atlético Cearense U17
Ceará
|
Clube Atlético Cearense U17 hunn hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
14:00
|
Rumänien Liga 4 Giurgiu
AS Omerta Stoenesti
Petrol Roata
|
D'AS Omerta Stoenesti huet hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
13:00
|
Slowakei 1. Liga, Fraen
Slowan Bratislava
Banská Bystrica
|
Banská Bystrica hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Spuenesch Tercera Federatioun, Grupp 15
Beti Kozkor KE
CD Alesves
|
CD Alesves hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL S/SW
Sandhausen
Kaiserslautern
|
Sandhausen hunn hir lescht 6 Matcher verluer.
|
05/11
16:00
|
Ukraine Persha Liha
Nyva
MFC Metalurh
|
MFC Metalurh hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Vrbovec
Jaska
|
Vrbovec hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
08:15
|
Tschechesch Republik MSFL
Třinec
Ränner
|
Hranice huet hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 9
Galda Industrie
Avantul Reghin
|
Industria Galda huet hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 6 Valcea
Rapid Stoenești
Forestierul Romani
|
Rapid Stoenești hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Russland Voronezh Oblast Championship - Grupp 3
Pobeda Panino
Hurricane
|
De Pobeda Panino huet hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
18:00
|
Brasilien U20 Pernambucano - Grupp B
Central
Limoeirense Center
|
Centro Limoeirense hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Splitsko-Dalmatinska
Textilac Sinj
Poljicanin 1921
|
Poljičanin 1921 hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
17:25
|
Kuwait Kuwait League
al-kuwait
Al-Nasr
|
Al-Nasr hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Slaven (T)
MV Kroatien
|
Slaven (T) hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Tierkei U19 Lig, Elit B
Caykur Rizespor
Bayrampasa Spor AS U19
|
Bayrampasa Spor AS U19 hunn hir lescht 6 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
Unirea Cocorăştii Colţ
|
Unirea Cocorăştii Colţ hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
Kamienna Brody
Unia Sędziszów
|
D'Unia Sędziszów hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Zadarska
Dalmatinac (C)
Dragovoljac
|
Dalmatinac (C) hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
07:00
|
Russesch Premier League, Fraen
Yenisei
Zenit
|
Yenisey hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense - 1st Phase, Group A
Grêmio Maringá U20
Araucária
|
Grêmio Maringá U20 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Kroatien 3. NL - Jug
Primorac Biograd
Nerv
|
Primorac Biograd hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Italien Campionato Fréijoer 2
Parma
Reggiana
|
Reggiana hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Sokół Mieścisko
Wieleń Net Worth
|
Fortuna Wieleń hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:30
|
Brasilien Suburbana de Curitiba, Serie B – Phase 2, Group C
Shabureya
União Vila Torres
|
União Vila Torres hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Tschechesch Republik Divisioun A
SK Otava Katovice
Jiskra II
|
SK Otava Katovice huet hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:00
|
Brasilien U20 Catarinense
Figueirense
Brusque
|
Figueirense hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Comoros Premier League - Ngazidja
Mtsamdou 77
Malé
|
Mtsamdou 77 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
07:00
|
Australien NPL, Queensland
Gold Coast Knights
Redlands Utd
|
Redlands Utd hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
10:00
|
Rumänien Liga 4 Constanta
Portul Constanta
Viitorul Harsova
|
Viitorul Harsova huet hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Holland 6e Klasse Zaterdag – 15
Smilde '94 3
Achilles 1894 Assen 7
|
Smilde '94 3 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Portugal Damen Nationalmeeschterschaft
Maritimo
Valadares Gaia
|
Maritimo hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnamesesch Fraen National League
Ho Chi Minh City II
Son La
|
Ho Chi Minh City II hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:30
|
Schwäiz Super League
Stade Ls Ouchy
Yverdon-Sport
|
Stade Ls Ouchy hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Mehedinti
Sănătatea Breznița Ocol
Flavius Stoican Academy
|
Academia Flavius Stoican hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Slowakei U19
podbrezová
Slowan Bratislava
|
Podbrezová hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 3. NL - Zapad
Pazinka
Medulin 1921
|
Medulin 1921 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga III Serie 10
Minerul Ocna Dej
Olympia Satu Mare
|
Minerul Ocna Dej hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Alba
Viitorul (VS)
Limbenii Limba
|
Viitorul (VS) hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Rumänien Liga 4 Ialomița
Unirea Grivița
Unirea (S)
|
Unirea (S) hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
09:00
|
Vietnam Vietnamesesch Fraen National League
Ho Chi Minh City II
Son La
|
Son La hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Norwegen 3. Divisioun, Grupp 4
Lillestrom 2
Tiller
|
Lillestrøm 2 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:00
|
USA USL League Zwee
Philadelphia Lone Star
West Chester United
|
Philadelphia Lone Star hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
De Gornik Grabownica huet hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Timiș
Unirea Jimbolia
Sinandrei Carani
|
Unirea Jimbolia hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Holland Eredivisie, Fraen
FC Twente
SC Telstar
|
Den SC Telstar huet hir lescht 5 Matcher verluer.
|
05/11
11:30
|
Schweden U19 Allsvenskan
Norrköping
Hammarby IF
|
Norrköping huet hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Netherlands 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
WIK
|
HDV hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Lettland 1.Liga
Smiltene
Valmiera FC II
|
Smiltene hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Holland Eredivisie, Fraen
PSV
Excelsior
|
Excelsior huet hir lescht 5 Matcher verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Krosno
Partyzant Targowiska
Gornik Grabownica
|
Partyzant Targowiska hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 1. ŽNL Osječko-baranjska
Baranja Belje
Đurđenovac
|
Đurđenovac hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Schwäiz 2. Interregional League
SC Emmen
SC Busch
|
SC Buochs hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Däitschland A-Jun-BL S/SW
Augsburg
polneschen
|
Augsburg hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Prahova
Bănești-Urleta
Unirea Urlaţi
|
Unirea Urlaţi hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:15
|
Schwäiz 2. Interregional League
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
Den FC Kickers Luzern huet hir lescht 5 Matcher verluer.
|
05/11
15:00
|
Nord Mazedonien 2. MFL
Teteks
Ohrid
|
Teteks hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
18:30
|
Brasilien U20 Paranaense - 1st Phase, Group A
Iraty U20
Andraus U20
|
Andraus U20 hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Wäissrussland Vysshaya League
Schachter
BATE Borisov
|
Shakhter hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Däitschland 2. Bundesliga
polneschen
Elversberg
|
Nürnberg huet hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
England Premier League
Everton
Sheffield Utd
|
Sheffield Utd hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Bosnien an Herzegowina 2. Liga RS - Zapad
Fortschrëtter
FSAMore
|
Fortschrëtter hunn hir lescht 5 Spiller verluer.
|
05/11
17:00
|
Island 3. deild
Vesturbaer
Sindri
|
Sindri hunn hir lescht 5 Matcher verluer.
|
05/11
00:00
|
Aruba Divisioun vun Éier
River Plate Madiki
Wensch
|
River Plate Madiki hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
11:30
|
Däitschland Schleswig-Holstein-Liga
Weiche Flensburg II
Lübeck II
|
Weiche Flensburg II hunn hir lescht 4 Matcher verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
Ban Jelačić
Tiger
|
Ban Jelačić hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Serbien "Istok" Zone
Zlot
Lužnica
|
Zlot hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:30
|
Kroatien 2. ŽNL Brodsko-posavska
Mladost (B)
Granicar (MM)
|
Graničar (MM) hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Dänemark Danmarksserien
Tarnby
Slagelse
|
Tårnby hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Griicheland A EPS Chios
Olympiakos Klasiko
Kanaris Nenita
|
Olympiakos Klasiko hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
11:30
|
Däitschland Schleswig-Holstein-Liga
Bordesholm
Preußen Reinfeld
|
Preußen Reinfeld hunn hir lescht 4 Matcher verluer.
|
05/11
13:00
|
Thailand Thai League 1
Sukhothai
Police Tero
|
Sukhothai hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
14:30
|
Tschechesch Republik Divize F
Jeseník
Frenstat Pod Radhostem
|
Jeseník huet hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 5 Timiș
Boldur
Phoenix Buziaș II
|
Phoenix Buziaș II hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Belsch KVDV Zaterdag
dem Charlie
Horemans Beerse
|
Charly's hunn hir lescht 4 Matcher verluer.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Regionalliga Bayern
Schalding-H.
Würzburger Kickers
|
Schalding-H. hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
11:00
|
Moldawien Super League
Bălți
Dacia
|
Dacia hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Valcea
Băbeni
Minerul Costeşti
|
Băbeni hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
England Premier League
Tottenham
Burnley
|
Tottenham huet hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen IV. Liga - Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
D'Cisowianka Drzewce hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Polen III Liga, Grupp 2
Cartusia 1923
Wiked
|
Cartusia 1923 hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Brasilien U17 Paranaense - 2nd Phase, Group F
Grêmio Maringá U17
Maringá U17
|
Grêmio Maringá U17 hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
19:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Pilot Fall
Stade Spiritain
|
Stade Spiritain hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Macara
Mushuc Rune
|
Mushuc Runa hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
20:00
|
Argentinien Primera B
Excursionisten
canuelas
|
Cañuelas hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Calarasi
Concours 2006
Gâldău
|
Gâldău hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
16:00
|
Portugal AF Beja II Divisioun - 2. Phase
Santa Lucia
JC Boavista
|
Santa Luzia hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Serbien Vojvođanska Liga "Istok"
Russland
Radnički Kovin
|
Radnički Kovin huet hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Schweden Divisioun 3 Södra Norrland
grousse
Åbyggeby
|
Huge hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Holland 1e Klasse - C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Die Haghe 1 hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
14:00
|
Polen IV. Warminsko-Mazurska Liga
Granica Kętrzyn
Mamry Gizycko
|
Granica Kętrzyn hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Botswana Premier League
Eelef Engelen
Hellege Geescht
|
Eleven Angels hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Kroatien 2. ŽNL Zadarska
NOSCH
Podgradin
|
NOŠK hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
09:30
|
Estland Esiliiga
Paide Linnameeskond U21
JK Tabasalu
|
Paide Linnameeskond U21 hunn hir lescht 4 Matcher verluer.
|
05/11
14:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Brenewia Wijewo
Helios Bucz
|
Den Helios Bucz huet hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
13:00
|
Polen IV. Warminsko-Mazurska Liga
Znicz Biała Piska
Lubawa Motor
|
Motor Lubawa hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Oberliga NOFV Süd
SV 09 Arnstadt
Ludwigsfeld
|
SV 09 Arnstadt hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
23:00
|
USA USL Championnat
Hartford Athletic
Switchbacks FC
|
Hartford Athletic hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
16:15
|
Belsch Pro League
ech pen
RWD Molenbeek
|
Eupen hunn hir lescht 4 Matcher verluer.
|
05/11
08:00
|
Rumänien Liga 4 Brasov
Inter Cristiano
Vulkan 2008
|
Vulcan 2008 hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
15:00
|
Rumänien Liga 4 Alba
Unirea Alba Iulia II
Hydromechanik
|
Unirea Alba Iulia II hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
05/11
12:30
|
Netherlands 5e Klasse Zaterdag – C
VCS
Toofan
|
Toofan hunn hir lescht 4 Spiller verluer.
|
Zeechnen Fussball Team streaks Prognosen a Statistiken. Zeechnen fir déi meescht Fussballspiller hannereneen.
Home Team - Visiteur | Grond fir wetten | |
---|---|---|
05/11
00:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
Erakor Golden Star
Norden Efate United FC
|
Erakor Golden Star hunn hir lescht 7 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Regionalliga West
1. FC Duren
Selbstbestëmmung
|
1. Den FC Düren hunn hir lescht 6 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
16:30
|
Schwäiz 2. AFF League
Fribourg
Châtonnaye/Middes
|
Châtonnaye/Middes hunn hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
14:00
|
Russesch Éischt Divisioun
Arsenal
Neftekhimik
|
Arsenal huet hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
20:00
|
Frankräich Guadeloupe Régionale 1
Jeunesse Evolution FC
Amical Club
|
D'Jeunesse Evolution FC hunn hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
16:30
|
Spuenien LaLiga 2
Valladolid
Espanyol
|
Espanyol huet hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
15:15
|
Schwäiz 2. Interregional League
FC Kickers Luzern
Gambarogno-Contone
|
Gambarogno-Contone hunn hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
14:00
|
Polen Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Group 1
Doruchów
Biały Orzeł
|
Doruchów hunn hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
14:05
|
Vereenegt Arabesch Emirater Divisioun 1
Al-Fujairah
masafi
|
Masafi hunn hir lescht 4 Matcher mat engem Remis ofgeschloss.
|
05/11
16:30
|
Schwäiz 2. Liga ACVF - Grupp 1
Bavois II
Venoge
|
Bavois II hunn hir lescht 4 Matcher ofgeschloss.
|
05/11
12:00
|
Däitschland Regionalliga Bayern
Aubstadt
Aschaffenburg
|
Aschaffenburg hunn hir lescht 4 Matcher mat engem Remis ofgeschloss.
|
05/11
17:00
|
Brasilien Gaucho, Serie A2
Lajeadense
Bagé
|
Lajeadense hunn hir lescht 4 Matcher mat engem Remis ofgeschloss.
|
05/11
10:00
|
Polen III Liga, Grupp 3
Odra Bytom Odrzanski
Karkonosze JG
|
Odra Bytom Odrzanski hunn hir lescht 4 Matcher mat engem Remis ofgeschloss.
|
05/11
05:00
|
Südkorea K3 League
Siheung Bierger
Gangneung City
|
D'Gangneung City huet hir lescht 4 Matcher gläich gezunn.
|