Бүгүнкү оюндарды ачык, жабык же онлайн сыналгыдан түз ободо көрө турган футбол гид:
Спорттук мелдешти сүйгөн ар бир адам жандуу футболду жакшы көрүшөт жана окурмандарыбызга эң жакшы жана толук мазмунду жеткирүүгө умтулушат. Оюндар ачык жана жабык сыналгыда жана онлайн режиминде Ошентип, сиз, окурман, бул жерде топтун кайсы жерге айланарын ээрчий аласыз 2023-2024 сезону Бразилиядагы жана дүйнөдөгү негизги чемпионаттарда, өлкөнүн телеканалдарынын программаларында жана интернет агымдарында.
Эскертүү: Программалоо торчосун алдын ала эскертүүсүз эле каналдар өзгөртсө болот.
Бүгүнкү оюндардын баарын сыналгыдан же онлайн режиминде кайдан көрүүгө болот:
Жума – 10/ 05
08h00 – Austrália x Japão – Copa da Ásia Feminina Sub-17
Каналдар: Star+
13h30 – Magdeburg x Greuther Fürth – 2.Bundesliga
Каналдар: OneFootball
13h30 – Paderborn x Hamburgo – 2.Bundesliga
Каналдар: OneFootball
13h30 – RB Leipzig x Hoffenheim – Alemão Feminino
Каналдар: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h00 – Al-Ittihad x Al-Ettifaq – Campeonato Saudita
Каналдар: BandSports жана Youtube.com/@canalgoatbr
15h00 – Manchester City x Leeds United – FA Cup Sub-18 (FINAL)
Каналдар: Star+
15h30 – Augsburg x Stuttgart – Bundesliga
Каналдар: Sportv жана OneFootball
15h30 – Burgos x Eldense – La Liga 2
Каналдар: Star+
15h30 – Barcelona x Athletic Bilbao – Espanhol Feminino
Каналдар: Youtube.com/@DAZNWomensFootball
15h45 – Frosinone x Internazionale – Serie A
Каналдар: ESPN жана Star+
16h00 – Alavés x Girona – La Liga
Каналдар: ESPN 4 жана Star+
16h00 – Brest x Reims – Ligue 1
Каналдар: Star+
16h00 – Doncaster x Crewe Alexandra – EFL League Two (Playoffs-semi-volta)
Каналдар: Star+
16h15 – Chaves x Famalicão – Liga Portugal
Каналдар: Star+
19h00 – Novorizontino x Ceará – Brasileirão Série B
Каналдар: Sportv жана Премьера
19h00 – Sarmiento x Instituto Cordóba – Campeonato Argentino
Каналдар: Star+
19h00 – Minas x Tubarão – Liga Futsal
Каналдар: Youtube.com/@LNFoficial
19h30 – Esporte Futuro x Magnus – Liga Futsal
Каналдар: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Santo André x Cascavel – Liga Futsal
Каналдар: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Taubaté x Campo Mourão – Liga Futsal
Каналдар: Youtube.com/@LNFoficial
20h00 – Nacional x Fénix – Campeonato Uruguaio
Каналдар: Star+
21h00 – Newell’s Old Boys x Platense – Campeonato Argentino
Каналдар: Star+
21h00 – Deportivo Cuenca x Cumbayá – Campeonato Equatoriano
Каналдар: Star+
21h30 – Goiás x Ituano – Brasileirão Série B
Каналдар: Sportv жана Премьера
21h30 – CRB x Chapecoense – Brasileirão Série B
Canais: Premeire e Youtube.com/@canalgoatbr
Бүгүнкү оюндар тууралуу маалымат
Бразилияда түз эфирде көрсөтүлүп жаткан бүгүнкү матчтардын бардыгы биздин теле оюн колдонмобузда Бразилиянын улуттук убактысы менен көрсөтүлгөн жана убакытты да, каналды да уюм же телеканалдын өзү алдын ала эскертүүсүз өзгөртсө болот. . Ачык телевидениеде жана кээ бирлери бекер интернет каналдары аркылуу көрсөтүлүүчү оюндарды кошпогондо, кээ бир матчтарды көрүү үчүн турнирди көрсөтүүгө укук алган каналдарга пакет же жазылуу керек экенин эстен чыгарбоо керек.
Негизги телеканалдардын жандуу же онлайн футбол программалары бар ТВ оюндарынын колдонмосу сизге жактыбы? Бөлүшүү!