05/02
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Paul E FC
Likeminds FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Lekki United Football Club
Klûba Futbolê Gbagada
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
13:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Recea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Recea
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
13:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Arges - Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
14:00
|
Polonya Puchar Polski
Pogoń Szczecin
Wisla Krakow
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
Akademiya AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Cezayîr Lîga 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
Akademiya AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codlea II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:30
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
14:30
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
14:35
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
El-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
14:35
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
El-Salmiya SC
Al Fahaheel
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
15:00
|
Lîga Serketina Bulgaristanê
FC Chernomorets Balchik
FK Spartak Varna
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Timiș
CS Sanandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Regionalna Liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Jinan
Jinên Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Jinan
Jinên Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
16:00
|
Bahreyn 2nd Division
Isa Town
A'Elî FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
16:00
|
Estonia Meistriliiga Jinan
Jinên Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
16:45
|
Almanya Amator Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
16:45
|
Almanya Amator Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
16:45
|
Almanya Amator Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
17:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
17:20
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
El-Erebî Kuweyt
El-Kuweyt
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/02
18:00
|
Kûpaya Lîga Premierê ya Amator a Îngilîstanê
Tottenham U21
Nottingham Forest U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Valur Reykjavik
HK/Víkingur
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Þór/KA Akureyri
Thróttur Reykjavík
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/02
18:30
|
Premierngilîzî Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/02
18:30
|
Premierngilîzî Premier League
Chelsea
Tottenham Hotspur
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/02
19:00
|
Ewropa UEFA Europa League
Olympique de Marseille
Atalanta
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
04:00
|
Japonya WE-League, Jinan
Sanfrecce Hiroshima Regina
AC Nagano Hevkar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
07:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
07:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CSC Ghiroda û Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Roro Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Roro Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Hypebuzz FA
Beautiful Tour FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Roro Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
10:00
|
Polonya III Lîga, Koma 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portul Constanța
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CS Viitorul Hârșova
CS Năvodari
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Portul Constanța
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
10:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpăna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
10:00
|
Australia NPL Queensland, Jinan
Taxa Rojhilat
Brisbane Roar QAS
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
10:45
|
Avusturalya NPL, Avusturalya Başûr, Lîga Premierê ya Jinan
Bajarê Adelaide
West Adelaide SC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
10:45
|
Avusturalya NPL, Avusturalya Başûr, Lîga Premierê ya Jinan
Bajarê Adelaide
West Adelaide SC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
10:45
|
Avusturalya NPL, Avusturalya Başûr, Lîga Premierê ya Jinan
Zanîngeha Adelaide
Metro Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
11:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
11:00
|
Avusturalya NPL, Avusturalya Başûr, Lîga Premierê ya Jinan
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
11:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
11:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
11:00
|
Avusturalya NPL, Avusturalya Başûr, Lîga Premierê ya Jinan
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
11:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
Khaan Khuns – Erchim FC
Khovd
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Barnsley U21
Hull City U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Barnsley U21
Hull City U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Bournemouth U21
Reserve Fleetwood Town
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
12:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
FK Gomel
Dinamo Minsk FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
12:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
13:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
13:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
13:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Watford U21
Burnley U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
13:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
13:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Millwall U21
Wigan Athletic U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
13:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dynamo Brest
ABFF WU-19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
13:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Olumo Utd FC
Lasegski Football Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
13:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Watford U21
Burnley U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
13:00
|
Lîga Neteweyî ya Îsraîlê
Maccabi Yafo Kabilyo
Hapoel Um El Fahem
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
13:30
|
Brezîlya U20 Paranaense - Qonaxa 1emîn, Koma A
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
14:00
|
Polonya III Lîga, Koma 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
14:00
|
Lîga Peta Amatorê Bulgaristanê - BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
14:00
|
Polonya III Lîga, Koma 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
14:00
|
Polonya III Lîga, Koma 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
14:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Tricolor Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
14:05
|
Beşa Yekgirtî ya Ereban 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
14:05
|
Beşa Yekgirtî ya Ereban 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
14:05
|
Beşa Yekgirtî ya Ereban 1
Al Arabi
Al-Thaid
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
14:30
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
14:55
|
Beşa Yekgirtî ya Ereban 1
El Cezîra El Hemra
Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Bulgaristan Amator Treta Liga - SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Split NK Adriatic
NK Prugovo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Liga Amator 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seaca
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
Split NK Adriatic
NK Prugovo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Serbia Amateur Prva Rasinska Okružna Liga
FK 13.April Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Bulgaristan Amator Treta Liga - SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
AS Strehaia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Mehedinti
CS Recolta Dănceu
CS Drobeta 2024
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
15:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
ABU Zaria FC
Standard Football Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Lîga Vysshaya Belarus, Jin
Dnepr Mogilev
FC Minsk
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Polonya III Lîga, Koma 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Rûsya M-Liga
Ciwanên Lokomotiv Moskow
Ciwanên Krasnodar
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Rûsya M-Liga
Ciwanên CSKA Moskowê
ciwanên Rostov
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Slovakya 2. Lîga
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Berini
AS Meget Remetea Mare
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeştii Noi
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeştii Noi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Petroman
CSO Deta II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiesti
CSC Berceni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga III Seria 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Galaxy Timişoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Galaxy Timişoara
AS Avântul Jamu Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS FC Mureșul Cenad
CS Voința Biled
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
JäPS
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
15:30
|
Finland Ykkönen
KTP
JäPS
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
16:10
|
Avusturya 2. Lîga
Stripfing / Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
16:30
|
Almanya Bundesliga, Jin
Wolfsburg
Cologne
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
16:30
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
16:30
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
16:30
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
16:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raştane
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
16:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raştane
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
16:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raştane
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
16:45
|
Kupaya Lîga Emîrtiyên Erebî yên Yekbûyî
Al-Wehda FC
Al-Ain
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Værebro BK
AB Tårnby
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
B. 1913
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Sweden Division 2, Södra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Lîtvanya LFF Cup
BE1 Nfa
Ekranas Panevezys
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Værebro BK
AB Tårnby
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Swêd Ettan, Norra
IFK Stocksund
Täby FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Danîmarka 2. Dabeşkirin
Nykøbing FC
Esbjerg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Almanya Amator Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:00
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:30
|
Almanya Amator Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:30
|
Lîga Reserve Belçîka 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/03
17:30
|
Lîga Reserve Belçîka 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Lommel SK Reserve
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:30
|
Lîga Reserve Belçîka 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:30
|
Lîga Reserve Belçîka 1A
AS Eupen Reserve
Jeugd Royal Francs Borains
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
17:30
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
Pir IF
ASR Gázgyár
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
17:30
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
Pir IF
ASR Gázgyár
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
17:30
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
Pir IF
ASR Gázgyár
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
18:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
18:00
|
Lîga Reserve Belçîka 1A
Reserve RWD Molenbeek
SK Lierse Reserve
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
West Ham U21
Blackburn Rovers U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
Arsenal U21
Manchester United U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
Chelsea U21
Brighton U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Colchester United U21
Charlton Athletic U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Uruguay Primera Division
Liverpool UY
Penarol
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:00
|
Macaristan NB I, Jin
MOL Vidi FC
MTK Macarîstan
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
18:30
|
Almanya Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
18:30
|
Almanya Bundesliga
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
19:00
|
Lîga Futbolê ya Gibraltar
Manchester 62
St Joseph's FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
21:00
|
Lîga Premierê ya Malta
Valletta
Gudja Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
New York Red Bulls II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
23:00
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Necaxa
Athletic of San Luis
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/03
23:00
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ring
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/03
23:00
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
23:00
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ring
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta Yekbûyî 2
New York City FC II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
00:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Dunedin City Royals FC
FC Bîst 11
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
00:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Dunedin City Royals FC
FC Bîst 11
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
00:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Dunedin City Royals FC
FC Bîst 11
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
02:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
02:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Waterside Karori
Reserve Wellington Phoenix
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
02:45
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Christchurch Yekbûyî
Ruhê Coastal
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
02:45
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Zanîngehên Canterbury AFC
Cashmere Teknîkî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
03:00
|
Avusturalya Victoria Premier League, Jinan
South Melbourne F.C.
Boroondara Eagles
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Bay olîmpîyadan
Tauranga City AFC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
03:00
|
Australia NPL, Victoria
Kesk Gully
Saint Albans Saints
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Taxa Rojhilat
Birkenhead United
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
03:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Bay olîmpîyadan
Tauranga City AFC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
03:30
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Island Bay Yekbûyî
Olîmpiyadê Wellington
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
04:00
|
Australia NPL, Tasmania
South Hobart
Riverside Olympic FC
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
04:00
|
Japonya Nadeshiko League, Div 1, Jin
Viamaterras Miyazaki
AS Harima Albion
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
04:30
|
Avusturalya NPL, Bakurê New South Wales
Maitland F.C.
Charlestown City
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
04:30
|
Australia NPL, Tasmania
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
05:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
West Coast Rangers FC
Melville Yekbûyî A.F.C.
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
05:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
West Coast Rangers FC
Melville Yekbûyî A.F.C.
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
05:00
|
Avusturalya Victoria Premier League, Jinan
Moreland Zebras
FC Bulleen Lions
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Avusturalya Başûr
To Hills
Olîmpiyadê Adelaide
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
05:30
|
Australia NPL, Avusturalya Başûr
To Hills
Olîmpiyadê Adelaide
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
06:00
|
Australia NPL, Victoria
Melbourne Başûr
Avondale FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, Tasmania
Klûba Futbolê ya Launceston Yekbûyî
Bajarê Launceston
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
06:30
|
Avusturalya NPL, Bakurê New South Wales
Cooks Hill Yekbûyî
Edgeworth Eagles FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
06:30
|
Australia NPL, New South Wales
Sutherland Sharks
Rockdale City Suns
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Western Australia
Floreat Athena
Balcatta
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Western Australia
Şêrên Stirling
Perth RedStar FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
07:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Synergy Ultimate Sports Club
Broad City Football Club
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg Yekbûyî
Manningham Yekbûyî Blues
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Port Melbourne Sharks
Bajarê Dandenong
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Western Australia
Floreat Athena
Balcatta
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Western Australia
Bajarê Fremantle
Perth Glory Youth
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:00
|
Australia NPL, Victoria
Heidelberg Yekbûyî
Manningham Yekbûyî Blues
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Avusturalya Başûr
Bakurê Rojhilatê MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
07:30
|
Avusturalya NPL, Bakurê New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Avusturalya Başûr
Bakurê Rojhilatê MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:30
|
Australia NPL, Avusturalya Başûr
Ciwanên Yekbûyî yên Adelaide
Adelaide Comets
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
07:30
|
Avusturalya NPL, Bakurê New South Wales
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
CS Dinamic Unirea
ACS Komunal Cazasu II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiesti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Viitorul Predesti
ACS Viitorul Gherceşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
CS Gloria Albeşti II
AS Chirnogeni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
Akademiya AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Braila
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Alba
CS FC Lopadea Nouă
ACS Spicul Daia Română
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Alba
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
CS Dinamic Unirea
ACS Komunal Cazasu II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Hunedoara
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Hunedoara
AS Victoria Călan
CSM Deva II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
AS Sportivul Trusesti
Soimii Baluseni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 4 Botoșani
FC Viitorul Borzești
ACS ProSport Varful Campului
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Braila
AS Siretul Vădeni
ACS Victoria Traian II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Avântul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Dragomirești
ACS Gura Ocniței
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AFC Unirea Colibaşi
CS Comunal Valea Lungă
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Malaia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Recolta Dumbrava
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Viitorul Pantazi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcărești
CS Viitorul Aninoasa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Braila
ACS Komunal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Braila
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Hunedoara
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Viitorul Budești
ACS Viitorul Mateești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vâlcea
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Braila
ACS Viitorul Insurăței
CS Piştgiriya Club Brăila
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
Akademiya AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
Peldanka AS Viitorul
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
AS Progresul Castranova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Viitorul Predesti
ACS Viitorul Gherceşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
CS Sopot
AS Betis Craiova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Progres Warszawa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiesti
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărași
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Liga Amator 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmburești
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoești
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Dolj
ACS Vulturul Cernătești
ACS Standard Craiova
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
Slovan Liberec U19
Sparta Praha U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Înfrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Flacăra Filipeşti de Târg
AS Gorgota
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
CS Bucov Ji kerema xwe
Viitorul 2018 Ceptura
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
CS Bucov Ji kerema xwe
Viitorul 2018 Ceptura
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Progresul parêzgeha Jos
AS Voința Adunați
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
CSM Sighișoara
AS Gaz Metan Daneș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Progresul parêzgeha Jos
AS Voința Adunați
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Lîga Amator 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Sancrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mureș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
08:15
|
Komara Çek U19 Division 1st
Dukla Praha U19
Slavia Praha U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
08:30
|
Australia NPL, New South Wales
St George Saints FC
Olîmpiyadê Sydney
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya 1. Lîga, Jin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Blacktown City FC
NWS Ruhê FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Lîga U19 ya Tirkiyeyê, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Almanya Amateur A-Jun-BL West
FC Viktoria Köln U19
Almanya Aachen U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Lîga U19 ya Tirkiyeyê, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya 1. Lîga, Jin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Liga Amator 4 Galati
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Romanya Liga Amator 4 Galati
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Lîga U19 ya Tirkiyeyê, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Lîga U19 ya Tirkiyeyê, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Spartak Trnava U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Dynamo Dresden U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Buzau
AS Olimpia Pogoanele
AS FC Glodeanu Silistea
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:00
|
Australia NPL, New South Wales
Marconi Stallions
Hills Brumbies
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Lîtvanya Pirma Lyga
Ekranas Panevezys
BE1 Nfa
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya 1. Lîga, Jin
ŠK Slovan Bratislava
Spartak Trnava
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Slovakya U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Komara Çek U19 Division 1st
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:00
|
Ghana GAED Division 3 - Zone 1
FC Mezin Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Serbistana Amator Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:00
|
Serbistana Amator Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:00
|
Serbistana Amator Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:15
|
Australia NPL, New South Wales
St George City FA
Manly United FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
09:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
09:30
|
Romanya Amateur Liga 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
09:30
|
Estonya Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Galaktîkên Karibik
Raniza FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
10:00
|
Xirvatistan 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Farisan FC
Titan rast
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Galaktîkên Karibik
Raniza FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Farisan FC
Titan rast
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Galaktîkên Karibik
Raniza FC
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
10:00
|
Lîga Portekîzê Portekîz 2
Feirense
Yekîtiya Leiria
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
Racing Power Football Club
famalicao
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Farisan FC
Titan rast
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:00
|
Lîga Kings ya Amerîkaya Cîhanê
Galaktîkên Karibik
Raniza FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:00
|
Ghana Kintampo Zone
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
10:30
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Polonya CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Lîga Super a Moldovayê
FC Petrocub Hîncesti
Dacia Buiucani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenîs Borussia Berlin
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Guys Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Croatia Prva NL Juniori
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
U21 dixwînin
Middlesbrough U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
Eintracht Braunschweig U19
Hamburger SV U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Polonya CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
Recolta Săveni
Gloria Ograda
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Ialomita
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Polonya CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
11:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ibom Youth FC
Phoenix Athletic Sports Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Swêd Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
OKS
Viby IF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Lîga Premiera Amator a Îngilîstanê 2, Division 1
U21 dixwînin
Middlesbrough U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Anker Wismar
Tenîs Borussia Berlin
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Kiruna FF
Tîma TG FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Croatia Prva NL Juniori
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Frosö IF
IFK Luleå
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Lîga Elite Macao
Zanîngeha Macau
Sporting Macau
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
11:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Kujawsko-pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
11:30
|
Şampiyoniya Îngilîstanê
Leeds United
Southampton
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nõmme Yekbûyî
FC Kuressaare
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
11:30
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găeşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Bundesliga, Jin
Hoffenheim
Eintracht Frankfurt
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găeşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 1
Sandviken
førde
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Vaslui
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 1
Sandviken
førde
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Romanya Liga Amator 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Vaslui
FC Unirea Dodești
Tîma ACS Phoenix Tanacu
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Fürth II
Augsburg II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
IF Älgarna
Umeå FC Akademi
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 1
OS IL
fana
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Komara Çek Divize E
FC Vsetin
TVD Slavičín
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Pêş
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Spanya LaLiga
Sosyîdê Real
Las Palmas
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amateur Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Oldenburg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Danîmarka Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Eintracht Mahlsdorf
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Lîga Thailand 1
Ratchaburi
BG Pathum Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Tirkiye TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
Diyarbekirspor
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Tirkiye TFF 2. Lig
Bursaspor
Van Spor Futbol Kulübü
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Lîga Yekemîn a Ermenîstanê
Ararat-Ermenistan II
Onor
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:30
|
Brezîlya Amator U20 Copa Pará, Herêma Metropolitan - Koma A
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:30
|
Holanda Amator Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:30
|
Holanda Amator 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:30
|
Holanda Amator 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Wek U19
Udinese U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Perugia U19
Pisa U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:30
|
Îtalya Campionato Spring 2
Spezia U19
Salernitana U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:30
|
Avusturya Amator Regionalliga West
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:30
|
Dabeşa Tweede ya Hollandayê
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
12:30
|
Dabeşa Tweede ya Hollandayê
SV Spakenburg
Zarokên zû
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Holanda Amator 6e Klasse Zaterdag – 15
Achilles 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 3
leşker
Gamle Oslo FK
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Belçîka Amator KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Adâncata duyemîn
AS CS Junior Țăndărei
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
AS Albesti 08
CS Unirea Grivița
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Belçîka Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Almanya Amator Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Komara Çek 1. Lîga, Jin
1. FC Slovácko
SK Slavia Prague
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Kłos Gałowo
Clescevia Kleszczewo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Wieleń Net Worth
Sokół Damasławek
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Rast Silver
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Belçîka Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
AS Albesti 08
CS Unirea Grivița
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 4
Tîler
Surnadal
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Albania Kategoria û Pare
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Belçîka Amator KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Adâncata duyemîn
AS CS Junior Țăndărei
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Guys Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Belçîka Amator KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Victoria Roșiori
CS Real Cosâmbești
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Rast Silver
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Wieleń Net Worth
Sokół Damasławek
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 1st, Jinan
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Fransa Coupe de France, Jin
FC Fleury 91
Paris Saint-Germain
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 2
FK Mandalskameratene
vidar
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Norwêc Lîga 2. Koma 2
Skeid
Ullensaker Kisa
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Lîga Premierê ya Bosna û Herzegovina
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Almanya Amateur Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 3
Bærum SK
frigg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Lîga Premierê ya Ukraynayê
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Komara Çek 1. Lîga, Jin
1. FC Slovácko
SK Slavia Prague
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Lîga Thailand 1
Muang Thong Yekbûyî
Sukhothai
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Kûpaya FA ya Afrîkaya Başûr
Chippa Yekbûyî
Orlando Pirates
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 3
leşker
Gamle Oslo FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Klûba Futbolê ya Iganmu
Tccg Fc
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
ACS Pescarii Santioana de Mureș
ACS Jedd Livezeni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Cornești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:30
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:30
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:30
|
Almanya Bundesliga
Werder Bremen
Borussia M'gladbach
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
13:30
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
13:30
|
Polonya III Lîga, Koma 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:30
|
Almanya Bundesliga
Wolfsburg
Darmstadt 98
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:30
|
Avusturya Amator Regionalliga West
Avusturya Salzburg
VfB Hohenems
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
13:30
|
Dabeşa Tweede ya Hollandayê
Bajarê Jong Almere
ya Treffers
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Swîsre Amator Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
IKStart
Ranheim IL
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Juniori
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Stêrk Tătărăni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Cezayîr Lîga 2
ES Mostaganem
WA Boufarik
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Îtalya Amator Promozione Campania – Girone A
Cimitile
Lions MM Montemiletto
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator IV. Lîga Warmińsko-Mazurska
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
KS Opatówek
Stal Pleszew
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
AS Locomotiva Pascani
AS 2023 Todirești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
AS Locomotiva Pascani
AS 2023 Todirești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Vaslui
Viitorul Zorleni
Stêrk Tătărăni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Swêd Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Koma 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
14:00
|
Swêd Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga Pêşkeftina Swîsreyê
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga Pêşkeftina Swîsreyê
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Juniori
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Juniori
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Tûnis Lîga 2
SC Moknine
ES Zarzis
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Almanya Amator Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Würzburger FV
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
Levanger
Sogndal IL
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
Raufoss
Åsane
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
IKStart
Ranheim IL
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Dalkurd FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norrland
IFK Östersund
Lucksta IF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Södra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
Sandnes Ulf
Moss FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga 1emîn a Norwêcê
Egersund
Lyn FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Slovakya 1. Lîga, Jin
SKF Žilina
GFC Topoľčany
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Lîga Super a Hindistanê ya Hindistanê
ATK Mohun Bagan FC
Mumbai City FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Sălaj
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
AS Margina
CS Nițchidorf
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
1908 SZAC Budapest
Budafoki MTE II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Kûpaya Îrlanda Bakur
Linfield FC
Cliftonville FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Komara Çek Divize E
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Komara Çek Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntal
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Komara Çek Divize E
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Komara Çek Divize F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntal
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Macaristan NB I, Jin
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 11
CE Mercadal
felanitx
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
IFK Göteborg U19
IFK Norrköping U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
14:30
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Bosna & Herzegovina Lîga Herêmî ya Amator RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zajeçar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Serbistana Amator Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
ŠD Polet
Britof
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
14:30
|
Slovenya Amateur Gorenjska nogometna lîga
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Amator Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Amator Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Portekîz Amateur AF Porto I Division - Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Slovenya Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Slovenya Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Cankova
ŠD NK Križevci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Slovakya 2. Lîga
Slavoj Trebišov
KFC Komarno
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Guys Severin
CS Moldova Nouă
FC Nera Bogodinț
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Slovenya Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Kema Puconci
NK Lipa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
NK Tomislav Berek
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
SC Braga
Damaiense
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Macaristan Amator Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Amator Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Amator Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Magić Suitcase
NK Posavac Davor
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Portekîz Amateur AF Porto I Division - Series 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Istok"
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Pomorska
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
SC Braga
Damaiense
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Romanya Amator Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Siretu Săucești
AS Voința Cleja
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Avusturya Amator Regionalliga West
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Avusturya Amator Regionalliga West
TSV St. Johann
RW Rankweil
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Lîga Pêşkeftina Swîsreyê
Basel II
SC Brühl SG
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Slovakya 2. Lîga
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Prešov
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Komara Çek Divize B
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Avusturya Amator Regionalliga West
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Lîga Super a Jinan a Swîsreyê
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Slovakya 3. Lîga, Rojava
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Slovakya 2. Lîga
Slavoj Trebišov
KFC Komarno
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Slovenya 2. SNL
NK Tabor Sežana
ND Gorica
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Macaristan NB I, Jin
MTK Macarîstan
Szent Mihály SE
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ring
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Şampiyoniya Amator a Portekîzê Santo Tirso
FC Burgães
AMCH Ring
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Osijek
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Wielkopolska
Navenda Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
Omladinac Banja Luka
OFK Spartak 2013
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
FK Borac Drvar
FK Krupa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Arad
CS Victoria Nădlac
ACS ACB Ineu II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Lîga Amator a Područna ya Bosna û Herzegovina – Banja Luka
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avântul Târnova
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradina
NK Arbanasi Zadar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradina
NK Arbanasi Zadar
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Arad
CS Podgoria Pâncota
CS Victoria Zăbrani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbistana Amator Vojvođanska Lîga "Istok"
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
AS Vârfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Livade
NK Novigrad 1947
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Swîsre Amator 2. Lîga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:30
|
Lîga Premier Misli ya Azerbaycanê
Qarabağ
Neftçi Baku PFK
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Croatia 3. NL – Centar
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Swîsre Amator 2. Lîga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Meksîka U23 Lîga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
15:30
|
Lîga I Polonya
KS Lechia Gdańsk
GKS Tychy
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Miletić Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Sernav
FK Borac Rakovac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Sernav
FK Borac Rakovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Miletić Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Serbistana Amator Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
15:30
|
Macaristan Amator BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Unione FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Holanda Amator Derde Divisie
VV UNA
HSV Hoek
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:00
|
Şampiyoniya U19 ya Portekîzê
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:00
|
Holanda Amator Derde Divisie
HV & CV Zû
VV Kloetinge
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:00
|
Portekîz Amateur AF Algarve ez Division
FC Carvoeiro Yekbûyî
Padernense Club
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Lîga Super a Jinan a Swîsreyê
Basel
FC Sankt Gallen-Staad
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Şampiyoniya U19 ya Portekîzê
SC Farense U19
Benfica U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Şampiyoniya U19 ya Portekîzê
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Şampiyoniya U19 ya Portekîzê
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Almanya Amator Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
16:00
|
Portekîz Amateur AF Beja II Division - Qonaxa 2nd
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
16:30
|
Spanya LaLiga
Girona
barcelona
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
17:00
|
Lîga Super a Jinan a Swîsreyê
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
17:00
|
Swîsre Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
17:00
|
Lîga Super a Jinan a Swîsreyê
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
17:00
|
Swîsre Amateur 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
17:00
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
USV Weindorf St. Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
Şoreşa New England II
Chicago Fire FC II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
17:00
|
Almanya Amator Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
17:00
|
Lîga Super a Jinan a Swîsreyê
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
17:00
|
Lîga Premier Serie A ya Meksîkayê, Koma 1
Zanîngeha Xweser a Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
18:00
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Cougars UNAM
Querétaro
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya U20 Capixaba - Koma C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya Amator U17 Gaúcho - Koma A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya Amator U17 Gaúcho - Koma A
São Luiz U17
Ciwan U17
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya U20 Capixaba - Koma C
Rio Branco-ES U20
Nova Venecia U20
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya Amator U17 Gaúcho - Koma A
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brezîlya Amator U17 Gaúcho - Koma A
São Luiz U17
Ciwan U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:00
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Cougars UNAM
Querétaro
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
18:00
|
Lîga Perû 1
Los Chankas CYC
Cusco FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Netewe
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
CA Nicolás Bruzone - SUB 14
CS y D. Barrio Quirno - SUB 14
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
Cultural Del Campillo - SUB 14
Cultural Mattaldi - SUB 14
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas - SUB 14
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya U20 Paranaense - Qonaxa 1emîn, Koma A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya U20 Paranaense - Qonaxa 1emîn, Koma A
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Norwêc Lîga 2. Koma 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Spanya Lîga F
Granada
barcelona
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
Ind'te de Ranqueles - SUB 14
C. A. Talleres – SUB 14
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya U20 Paranaense - Qonaxa 1emîn, Koma A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
Deportivo Moto Kart - SUB 14
Recreativo Estrellas - SUB 14
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Spanya Lîga F
Granada
barcelona
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
18:30
|
Brezîlya U20 Paranaense - Qonaxa 1emîn, Koma A
Athletico U20
PSTC Procopense U20
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
Tirol / CEFAT U17
Akademiya FC Acopiara U17
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
Ceará U17
Railway U17
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
Ceará U17
Railway U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Fortaleza U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
Tirol / CEFAT U17
Akademiya FC Acopiara U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
Amerîka Ansoise
CS Bouillantais
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Old Niştecîhên
CS Capesterrien
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
20:00
|
Fransa Amateur Guadeloupe Regionale 1
Amerîka Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/04
20:00
|
Lîga Jinan a Kolombiyayê
Medellin serbixwe
CD Cortuluá
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Pool A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Pool A
ASC Carénage
Mondial Club
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/04
20:30
|
Ekuador LigaPro Serie A
Mushuc Rune
LDU
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Orlando City B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
23:00
|
Arjantîn Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
23:00
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Pachuca
Tîgres UANL
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
23:30
|
US MLS
Erdhejên San Jose
Los Angeles FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/04
23:30
|
US MLS
Inter Miami CF
Red Bulls New York
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
01:06
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Santos Lagoon
Mazatlan FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
01:06
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
Santos Lagoon
Mazatlan FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
02:00
|
Lîga Futbolê ya Jinan a Neteweyî ya Dewletên Yekbûyî
Portland Thorns FC
Ruhê Washington
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
02:00
|
Şampiyoniya USL USL
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
02:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Western Suburbs FC
Stop Out SC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
03:00
|
Lîga Premier Fiji Digicel
Nadi FC
Suva FC
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
03:10
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
FC Juarez
Klûba América
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
03:10
|
Meksîka Lîga MX, Jin, Clausura
FC Juarez
Klûba América
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
03:30
|
Tahiti Ligue 1 Vini
AS Central Sport
AS Tefana
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
04:00
|
Japonya Nadeshiko League, Div 1, Jin
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Wollongong Wolves
Navendî Coast Mariners Ciwanan
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Sydney Yekbûyî
Western Sydney Wanderers Ciwanan
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
05:00
|
Avusturalya Victoria Premier League, Jinan
Calder United SC
Preston Lions
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
05:00
|
Australia NPL, New South Wales
Sydney Yekbûyî
Western Sydney Wanderers Ciwanan
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
07:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Beautiful Tour FC
Bussdors Utd FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
07:00
|
Çîn CFA Division Du League
Langfang Glory City FC
Yekîtiya Shaanxi FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
07:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
07:30
|
Çîn CFA Division Du League
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avântul Pietroiu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Bârsănești
CS Dofteana
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
08:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
AS Progresul Deleni
AS Biruința Miroslovești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pascani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todirești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Moțca
AS Locomotiva Pascani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Spicul Helesteni
FC Recolta Conțești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Unirea Mircești
Viitorul Hărmănești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 4 Iasi
AS USV Iași
AS Tonmir Iași
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Spanyayê Lîga Veteransên Amator Madrîd Bakur
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Dumești
CS Tomești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
CS Gloria Românești
AS Biruinta Movileni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:15
|
Komara Çek CFL
Slovan Liberec U21
FC Hradec Kralove B
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:15
|
Swîsre Amator 2. Lîga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Zurich
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
FC Bayern
Khoromkhon Club
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
FC Bayern
Khoromkhon Club
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
08:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
FC Bayern
Khoromkhon Club
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
08:30
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
08:30
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
08:30
|
Avusturya Amator Regionalliga Navenda
ASK Klagenfurt
Wolfsberger AC II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Komara Çek CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Almanya Amateur A-Jun-BL West
Bochum U19
MSV Duisburg U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL N/NE
Hertha Berlin U19
VfL Osnabrück U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Komara Çek CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Slovakya 3. Lîga, Rojhilat
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 7
RSD Alcalá
Rayo Vallecano B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Division Andorra Primera
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Avusturya Amateur Bundesliga, Jinan
USV Neulengbach
FC Wacker Innsbruck
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Almanya 2. Bundesliga, Jin
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Slovakya U19
AS Trenčín U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
09:00
|
Estonya III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Estonya III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:00
|
Estonya III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
09:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
09:15
|
Îtalya Amator Eccellenza Lazio Girone A
Şaredariya Çaremîn ASD
Kampusa EUR 1960
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
09:30
|
Estonia Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga FVRZ
FC Kloten
Seuzach
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
10:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
10:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcio
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
10:00
|
Macaristan NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
10:00
|
Şampiyoniya U19 ya Portekîzê
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 12
CD Unión Sur Yaiza
Tenerife B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
Valadares Gaia
Benfica
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Lîga Premierê ya Hong Kongê
Hong Kong Rangers
Hong Kong U23
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
Vilaverdense FC
Maritime
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 2
Luarca CF
UD Gijón Industrial
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
10:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Great United FC
Dega FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
11:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
11:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
GIF-a bedew
Hittarps IK
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
11:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna JK Puuma
FC Elva II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
Hoffenheim U19
VfB Stuttgart U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Vorup FB
B. 1909 Odense
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Swêd Amateur Elitettan, Jinan
IK Uppsala
Umeå IK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Almanya Amator Regionalliga Nordost
Viktoria Berlin
Chemnitzer FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Virsliga Letonya
Valmiera FC
RFS
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
11:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
FC Nomme United U21
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
11:00
|
Spanya Amator Lliga Elit Catalana
YE Ruby
Atletic Lleida
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
11:15
|
Lîga Premierê ya Mongolî
Deren
TUV Buganuud
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
11:30
|
Almanya 2. Bundesliga
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator A-Jun-BL S/SW
Kaiserslautern U19
Greuther Fürth U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Komara Çek 1. Lîga, Jin
1. FC Slovácko
SK Slavia Prague
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Yekîtiya FSV Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Säffle SK
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:00
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Spartayîyan WFC
Dundee Utd WFC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Yekîtiya FSV Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:00
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
FC Buchs
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Spanya LaLiga
Osasuna
Betis Real
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Norwêc Division 3rd, Koma 6
Sprint / Jeløy
FK Mjølner
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Norwêc Lîga 2. Koma 2
Bilind IF
Strømmen IF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Yekîtiya FSV Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Almanya Amator Oberliga NOFV Nord
Hertha Zehlendorf
TuS Makkabi Berlîn
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Swîsreyê
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:00
|
Komara Çek 1. Lîga, Jin
1. FC Slovácko
SK Slavia Prague
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:15
|
Lîga Super a Swîsreyê
Basel
FC Luzern
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
12:30
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
12:30
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
12:30
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
Altstetten
FC Mels
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
12:30
|
Bundesliga Avusturya
SK Sturm Graz
Dr.V Hartberg
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Kosova Superliga û Kosova
Malisheva
SC Gjilani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Belçîka Amator Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Hades
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Amerîka Venafro
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Molise
ASD Spinete
Aesernia biratî
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Molise
Morcone Calcio
Boys Vairano
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Swêd Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Lîga Premierê ya Rûsyayê, Jinan
WFC Rubin Kazan
WFC CSKA Moskow
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
FC Yekîtiya 60 Bremen
KSV Vatan Sport
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Swîsre Amateur 3. Liga FTC
AC Lema
FC Rancate
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Swîsre Amateur 3. Liga FTC
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Swîsre Amator Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Black Stars
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
Amerîka Venafro
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Toscana Girone A
Çemê Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:00
|
Îtalya Amator Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
Pontebuggianese SSD
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:00
|
Finlandiya Veikkausliiga
Gnistan
FC Haka
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie D, Girone D
Sammaurese
Bajarê Sangiuliano
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie B
Venice
Feralpisalò
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Lîga I Polonya
Wisła Płock
Engine Lublin
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Polonya Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Avusturya Amator Regionalliga West
FC Wolfurt
Kufstein
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie D, Girone H
Fidelis Andria
Gelbison
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Swêd Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Almanya Amator Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Hilden
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îngilîstan Lîga Super a Jinan a FA
Liverpool FC Jinan
Jinên Manchester United
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie D, Girone F
Alma Juventus Fano
Rast Monterotondo Scalo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie D, Girone B
Castellanzese
Brusaporto
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Îtalya Serie D, Girone A
Derthona
Ligorna
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:00
|
Poland Amateur Klasa Okręgowa – Krosno
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:15
|
Almanya Amator Oberliga Mittelrhein
FC Yekîtiya Schafhausen
Hennef 05
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:15
|
Almanya Amator Oberliga Mittelrhein
FC Yekîtiya Schafhausen
Hennef 05
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:30
|
Kategoriya Sêşema Amator a Italytalya Kalabria - Girone A
ASD Tavern
ASD Rogliano 1948
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:30
|
Kategoriya Sêşema Amator a Italytalya Kalabria - Girone A
ASD San Leonardo
L.S.C. Jiyan Simeri Crichi
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:30
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Kalabria Girone C
ASD Pianopoli
ASD AEK Crotone
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:30
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Kalabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
13:30
|
Lîga Super a Uzbekistan
FC Bunyodkor
Surkhon Termez
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:30
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Kalabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:30
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Kalabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:30
|
Kategoriya Sêşema Amator a Italytalya Kalabria - Girone A
A.S.D. Royal Casino
ASD Strongoli 2023
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:30
|
Kategoriya Sêşema Amator a Italytalya Kalabria - Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
13:30
|
Îtalya Amator Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
13:30
|
Almanya Amator Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:30
|
Îtalya Amator Promozione Alto Adige - Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:30
|
Îtalya Amator Promozione Alto Adige - Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
13:30
|
Îtalya Amator Promozione Alto Adige - Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Farkaslaka Lupeni
AS Nyiko Bisericani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Gordon Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Testveriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
Jeunesse Esch
Swift Hesperang
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Swêd Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Macaristan NB I, Jin
Puskas FC
Győri ETO
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Portekîz Amator A.F. Division Viseu I
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sanmartin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Ghimeș Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Gordon Bulgăreni
AS Căpâlniţa 2008
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Macaristan NB I, Jin
Puskas FC
Győri ETO
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
AS Piliske Tuşnad Sat
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Swêd Amator U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Seoul 2010
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Îtalya Kategoriya Prima Amator Sardegna – Girone A
Pol Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Spanya Lîga F
Sporting Huelva
Levante Las Planas FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:00
|
Şampiyoniya Neteweyî ya Jinan a Portekîzê
Atletico Ouriense
Sporting CP
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:00
|
Luxembourg Division Nationale
F91 Dudelange
Yekîtiya Titus Petange
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:00
|
Macaristan NB I, Jin
Puskas FC
Győri ETO
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:00
|
Estonia Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Nõmme Kalju U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:00
|
Bulgaristan Amateur Chetvarta Liga - AOG Shumen, Bakur
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
ZEFKA Kobyla Góra
LZS Cielcza
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
NK Mostar
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Hatta
Ajman
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Hatta
Ajman
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:30
|
Swêd Allsvenskan
Hammarby IF
IFK Värnamo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:30
|
Lîga Super a Swîsreyê
Yverdon-Sport FC
FC Lozan-Sport
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:30
|
Komara Çek Divize D
Slavoj Polná
Biharat
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator Područna Liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator Područna Liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator Područna Liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator Područna Liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amator Područna Liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amator Prva Liga Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Enkel Popovici
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
NK Faraon Trpanj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
14:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Putniković
NK Ponikve Pelješac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Sirbistana Amator Zona "Centar"
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad li Dobri
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Gora
NK Novakovec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga Warmińsko-Mazurska
GKS Polonya Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Slovakya 3. Lîga, Rojhilat
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Slovenya Amateur Pomurska nogometna lîga
NK Polana
NK Črenšovci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Slovenya Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Zapad"
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Istok"
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Hamilton Akademîk WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Slovenya Amator 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogojina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Zapad"
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Istok"
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Istok"
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator 2. Južnobanatska League "Zapad"
FK BSK Bavanişte
FK Omladinac Deliblato
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Hamilton Akademîk WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Braga Pro-neteweyî
Santa Maria FC
Merelinense FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
NK Rakovec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Brdovec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
NK Ivanja Reka
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Harghita
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Leiria I Division - Series A
ACDR Almagreira
Koma şad û yekbûyî
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Leiria I Division - Series A
Atlético Clube Avelarense
Lusitano Chão de Couce Gymnasium
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portûgal Amateur Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad li Dobri
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Bacau
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakačina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnički Kuti
NK Roma Kali Sara
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Harghita
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Macaristan Amator Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
NK Ivanska
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Lîga Amator a Polonya Okręgowa – Siedlce
Sęp Żelechów
Promnik Gończyce
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Portûgal Amateur Castelo Branco District Cup
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Slovakya 3. Lîga, Rojhilat
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Norwêc Lîga 2. Koma 2
Strindheim
Junkeren
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Hamilton Akademîk WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Tirkiye TFF 1. Lig
Gençlerbirliği
Giresunspor
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Desinić
NK Rudar Mihovljan
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Norwêc Eliteserien
BK Odds
Fredrikstad FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Lîga Premierê ya Ukraynayê
Shakhtar Donetsk
Chornomorets Odesa
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Lîga Pîşeyî ya Nîjeryayê
Çemên Yekbûyî
Sporting Lagos FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Macaristan Amator Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Hrvatski Sokol
NK Jadran Habjanovci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Ghana Kintampo Zone
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 - Zone 1
Akademiya Sporê ya Ciwanan a Adenta
FC Panthers Afrîka
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Macaristan Amator GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Macaristan Amator GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
Valeo Nazaré
GD Alvaiázere
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Portekîz Amateur AF Leiria Division of Honor LizSport
SCL Marrazes
GD Nasretiyan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Polet Narta
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Radnik Josipovac
NK Olimpija Osijek
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Ghana GAED Division 3 - Zone 1
FC Hospas
FC Ciwan Çiyayê
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Jug
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 1. razred
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amator Opštinska liga Lučani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Aluniș
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Buna
NK Vatrogasac Kobilić
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Team United Sanpaul
CS Olimpia Bujac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Moela Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Estonya II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saue JK
Paide Linnameeskond III
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:00
|
Croatia Amator 2. ŽNL Istarska
NK Višnjan 1957
NK Peroj
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Serbia Amateur MFL Sombor - 2. razred
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:00
|
Polonya Amator IV. Lîga - Swiętokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:10
|
Lîga Premiera Skotlandê ya Jinan
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
NK Tompojevci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Başka
NK Losinj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strošinci
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnički Vukovar
NK Petrovci
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopačevo
NK Petlovac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luč
NK Zmaj Zmajevac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Croatia Branjin Vrh
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
15:30
|
Croatia Amator 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
15:45
|
Croatia Amator 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
NK Slaven Gradac
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
16:00
|
Portekîz Amateur AF Setubal II Division
FC Barreirense B
ACRUT Zambujalense
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
16:00
|
Portekîz Amateur AF Setubal II Division
GD Sesimbra
Estrela St
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
16:00
|
Spanya Amator 1. Dabeşa Parêzgeha Aficionados, Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Jinan
JK Tabasalu
Jinên Tartu Tammeka
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
16:00
|
Portekîz Amateur AF Lisbon I Division
URD Tires
Li Malveira
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
16:00
|
Portekîz Amateur AF Aveiro ez Division South Zone
LAAC
CCR Válega
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
16:00
|
Spanya Amator 1. Dabeşa Parêzgeha Aficionados, Primera - Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
16:00
|
Portekîz Amateur AF Vila Real Division of Honor - Series A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
16:00
|
Lîga Premierê ya Misrê
Smouha
Zamalek SC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Estonia Meistriliiga Jinan
JK Tabasalu
Jinên Tartu Tammeka
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 3
SD Solares Medio Cudeyo
Kartên UC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Şampiyoniya Portekîzê ya Portekîzê
Vitoria de Setubal
SC Lusitânia
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 18
AD San Clemente
Atlético Tomelloso
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Lîga Super a Tirkiyeyê
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:00
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 13
CD Plus Ultra
Real Murcia B
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:30
|
Spanya Amator Tercera Federación, Koma 2
Real Titanico FC
Condal Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
16:45
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
al Jazeera
Baniyas
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
17:00
|
Danîmarka Division 1st
AaB
Hobro
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
17:00
|
Lîga Futbolê ya Jinan a Neteweyî ya Dewletên Yekbûyî
Houston Dash
Kansas City Current
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
17:15
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
Kazma SC
Al-Jahra
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
17:15
|
Norwêc Eliteserien
Viking FK
Tromsø IL
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
17:30
|
Almanya 3. Lîga
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
17:55
|
Polonya Amator V. Lîga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
18:00
|
Brezîlya Brasileiro Série A, Jin
Red Bull Bragantino
Real Brasilia FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético Alianza Sport
Central Córdoba de Rosario B
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético San Telmo
Koma Sporê ya Zarokan Yekîtiya Rosario
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division B
Club Deportivo û Civakî Lux
Komeleya Spor û Recreation BANCO
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division B
Club Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Sports Recreation Club 14-ê hezîranê
Jorgito Juniors Futbol Club
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Komela Sivîl Sarmiento Futbol Club
Koma Sporê ya Botafogo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Komeleya Sivîl Club María Reina
Sports Recreation Club 14-ê hezîranê
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Futbol Club
Club Atlético Sparta
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Dibistana Futbolê ya Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Komeleya Sivîl Club María Reina
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Jorgito Juniors Futbol Club
Club Atlético Sparta
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Dibistana Futbolê ya Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Polideportivo Country Club San José
Komeleya Sivîl Club María Reina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
18:30
|
Brezîlya Amator Super Copa Noroeste - Koma A
EC Italva
Portiuncula EC
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
18:30
|
Lîga Amator a Arjantînê Rosarina de Fútbol, Division C
Dibistana Futbolê ya Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
18:30
|
Arjantîn Primera C Metropolitana
Deportivo Muñiz
Central Córdoba de Rosario
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
18:30
|
Spanya Lîga F
Madrid CFF
Jinên Real Madrid
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 - Pool A
JTR
Hevpeymaniya FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Yekîtiya Philadelphia II
Huntsville City FC
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/05
19:00
|
Arjantîn Amateur General Roca - Division First
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Toronto FC II
Columbus Crew 2
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
19:00
|
Brezîlya Serie A
Grêmio
criciúma
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
19:30
|
Rêzeya Brezîlyayê C
Figueirense
ji Aparecida
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
20:00
|
Arjantîn Lîga Amator a Herêmî Futbol del Sur - Corral de Bustos
CSD Newbery & Everton
AMC Atlético Guatimozín
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
AC Saint-Robert
LUNAR
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Pool A
JS Old Niştecîhên
CS Capesterrien
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
20:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atletico Santa Fe
Jong Aruba
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
21:00
|
Şîlî Primera Division, Jinan
cobresal
Filistînî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
21:00
|
Arjantîn Primera Division, Jinan
Boca Juniors
Racing Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
21:30
|
Lîga Senior BFA ya Bahamas
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
21:30
|
Lîga Senior BFA ya Bahamas
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
22:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC Yekbûyî
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/05
22:00
|
Aruba Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC Yekbûyî
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
22:00
|
Lîga Jinan a Kolombiyayê
Medellin serbixwe
CD Cortuluá
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
22:00
|
Liga Komara Domînîkî Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/05
22:00
|
Liga Komara Domînîkî Dominicana de Fútbol
Atlético Vega Real FC
Moca FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Clausura
Şaredariya Lîberya
Şaredariya Yewnanîstanê
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Jinan
CCdr Perez Zeledon
Şîn Tsunami FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
00:00
|
Lîga Futbolê ya Jinan a Neteweyî ya Dewletên Yekbûyî
Bay FC
Stêrkên Sor ên Chicagoyê
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
04:00
|
Japonya Nadeshiko League, Div 1, Jin
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
05:00
|
Japonya J3 League
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Hevkar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
05:00
|
Japonya J3 League
Tegevajaro Miyazaki
AC Nagano Hevkar
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
08:00
|
Romanya Lîga Amator 4 Vaslui
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
10:30
|
Australia NPL 2, Victoria
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
10:30
|
Australia NPL, Victoria
Oakleigh Cannons
Moreland City FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
11:00
|
Lîga Premierê ya Tanzanyayê
Ihefu FC
Namungo FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
11:00
|
Îtalya Campionato Spring 1
Empoli U19
Sassuolo U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Sheffield United U21
Crewe Alexandra U21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
12:30
|
Azerbaycan İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Al Bataeh
Al Wasl
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Al Bataeh
Al Wasl
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Al Bataeh
Al Wasl
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
15:00
|
Lîga Premier Misli ya Azerbaycanê
Səbail FK
Gabala FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
16:00
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
Al Fahaheel
El-Kuweyt
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
16:00
|
Norwêc Lîga 2. Koma 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Norwêc Lîga 2. Koma 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Sertalya Serie A
Salernitana
Atalanta
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
16:00
|
Estonya Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
16:00
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
Al Fahaheel
El-Kuweyt
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteranî
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteranî
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veteranî
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteranî
Vukovarski Veterani
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteranî
Vukovarski Veterani
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/06
16:00
|
Kroatya Lîga Amatorî Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veteranî
Vukovarski Veterani
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
16:45
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Şebab El-Ehlî Dubai
Al Sharjah
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/06
17:00
|
Almanya Amator Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Eintracht Trier
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
17:30
|
Lîga Premierê ya Îsraîlê
Beitar Orşelîm
Ashdod SC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/06
23:00
|
Aruba Division of Honor
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
00:00
|
Brezîlya Brasileiro Série A, Jin
Amerîka Mineiro
Flamengo
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
01:00
|
Aruba Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
01:00
|
Aruba Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
09:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
12:00
|
Azerbaycan İkinci liqa
Şefa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
12:00
|
Azerbaycan İkinci liqa
Şefa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
12:00
|
Slovakya U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Peterborough Yekbûyî U21
Coventry City U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Queens Park Rangers U21
Barnsley U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
12:00
|
Slovakya U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
14:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Harghita
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
14:05
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Khor Fakkan
Al-Ain
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
14:35
|
Kuweyt Lîga Kuweytê
El-Nasr Kuweyt
El-Erebî Kuweyt
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Iasi
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
16:00
|
Lîga Neteweyî ya Îsraîlê
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
16:00
|
Lîga Neteweyî ya Îsraîlê
Bnei Yehuda Tel Aviv
Maccabi Yafo Kabilyo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
16:00
|
Lîtvanya LFF Cup
BE1 Nfa
Ekranas Panevezys
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
16:45
|
Lîga Pro ya Emîrtiyên Yekbûyî yên Erebî UAE
Al-Wehda FC
El-Nasr Dubai
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/07
17:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
17:00
|
Almanya Amator Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
17:50
|
Beşa Erebistana Siûdî 1
Jeddah Club
El-Feysaly
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/07
17:50
|
Beşa Erebistana Siûdî 1
Jeddah Club
El-Feysaly
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
18:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Colchester United U21
Watford U21
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/07
18:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Colchester United U21
Watford U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
00:00
|
Aruba Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
00:00
|
Aruba Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
07:00
|
Slovakya 1. Lîga, Jin
Spartak Trnava
MFK Ružomberok
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
07:00
|
Lîga Neteweyî ya Zelandaya Nû
Reserve Wellington Phoenix
Island Bay Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
09:00
|
Kazakistan Kazakistan Cup
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
10:30
|
Australia NPL, Queensland
Gold Coast Yekbûyî
Moreton City Excelsior FC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
10:30
|
Avusturalya Victoria Premier League, Jinan
Preston Lions
South Melbourne F.C.
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
11:00
|
Beşa Yekem a Azerbaycanê
Irevan
Difai Agsu
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
11:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Klûba Futbolê ya Iganmu
Lekki United Football Club
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
11:00
|
Nîjerya NLO Division One League - Navenda Akure
Klûba Futbolê ya Iganmu
Lekki United Football Club
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
12:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
AB Tårnby
B 1908
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
12:00
|
Lîga Yekemîn a Ermenîstanê
Onor
FC Ararat II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
12:30
|
Komara Çek U19 Division 1st
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
14:00
|
Albania Kategoria û Pare
KF Luz i Vogël 2008
KF Vora
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Komara Çek Divize E
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Romanya Lîga Amator 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Beşa Duyemîn a Misrê
Makadi FC
Nogoom FC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Beşa Duyemîn a Misrê
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Fransa Division 1, Jin
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Romanya Lîga Amator 5 Guys Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Croația Clocotici
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
14:30
|
Fransa Division 1, Jin
FC Fleury 91
Montpellier HSC
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
14:30
|
Beşa Duyemîn a Misrê
Misr El-Makkasa
Dickernis SC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
14:30
|
Fransa Division 1, Jin
Parîs FC
Dijon FCO
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
14:30
|
Serbia Amateur Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Lîga III Seria 3
Dunărea Călărași
FC Agricola Borcea
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
SC Bran
ACS Prejmer
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codlea II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Lîga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Amateur Liga 5 Brasov
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Serbia Amator Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
NK Nemila
FK Baton Sarajevo
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amator 2. Lîga FBIH - Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Bosna û Herzegovîna Amator 2. Lîga FBIH – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
15:00
|
Yewnanistan Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
BO. Makrision
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Yewnanistan Amator A2 EPS Ilias
Digenis Charias AC
BO. Makrision
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
15:00
|
Romanya Lîga Amator 5 Mureș
AS Farel Roteni
AS Viitorul Delenii
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
15:30
|
Croatia Amator 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
NK Zagreb
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
16:00
|
lîga Amateur Chetvarta Bulgaristan - OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
17:00
|
Brezîlya U20 Şampiyoniya Brezîlyayê
São Paulo U20
Palmeiras U20
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
17:00
|
Swêd Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
17:00
|
Swêd Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
17:00
|
Almanya Amator Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:00
|
Swêd Ettan, Norra
FBK Karlstad
Yekbûyî IK Nordic
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:00
|
Brezîlya U20 Şampiyoniya Brezîlyayê
São Paulo U20
Palmeiras U20
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:00
|
Danîmarka Amator Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:00
|
Almanya Amator Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberchern
Offenburger FV
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:00
|
Almanya Amator Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
17:30
|
Tirkiye Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
17:30
|
Premiership Afrîkaya Başûr
Orlando Pirates
Chippa Yekbûyî
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
17:30
|
Estonia Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Jinên Keflavik
Valur Reykjavik
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
18:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Jinên Keflavik
Valur Reykjavik
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
18:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
18:00
|
Swîsre Amator 2. Lîga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
FH Hafnarfjörður Jinan
Thróttur Reykjavík
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
18:00
|
Iceland Urvalsdeild, Jin
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
18:00
|
Swêd Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Netewe
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Netewe
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/08
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/08
18:30
|
Brezîlya Amator U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceará U17
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/08
19:00
|
Lîga Futbolê ya Gibraltar
Magpies FC Bruno
Manchester 62
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
21:00
|
Şîlî Primera Division, Jinan
Iquique Sports
antofagasta
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Şoreşa New England II
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta Yekbûyî 2
Carolina Core FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
02:00
|
Amerîkaya Başûr CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/09
02:00
|
Amerîkaya Başûr CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Herdu Tîmên Ku Xala Bikin
|
05/09
02:00
|
Lîga Futbolê ya Jinan a Neteweyî ya Dewletên Yekbûyî
Reign FC
Kansas City Current
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
02:00
|
Amerîkaya Başûr CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolívar
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
12:00
|
Swêd Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/09
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/09
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
Säffle SK
IK Kongahälla
|
Zêdeyî 1.5 gol
|
05/09
12:00
|
Swêd Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/09
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
12:00
|
Swêd Division 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
12:00
|
Lîga Pêşkeftina Pîşeyî ya Amator a Îngilîstanê
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
13:00
|
Swêd Damallsvenskan
IF Brommapojkarna
Piteå IF
|
Zêdeyî 2.5 gol
|
05/09
13:00
|
Yewnanîstan Betsson Super League 2
Ilioupoli
Kalamata FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|
05/09
13:00
|
Yewnanîstan Betsson Super League 2
Atîna Kallithea FC
Chania FC
|
Zêdeyî 0.5 gol - Golên Nîva Yekem
|