Swansea – Millwall statisztika

Bwin tippek és előrejelzésekSwansea – Millwall előrejelzései

Swansea – Millwall Tippek és esélyek. Október 3., 15:00 ANGOLORSZÁG: Bajnokság – 4. forduló.

• A Swansea City három meccs óta veretlenül kezdte bajnoki szereplését (G2, L1), és még nem kapott gólt. Emellett ők az egyetlen klub a bajnokságban, amely még nem kapott sárga lapot, és mivel a Millwall elleni H2H-ban a legutóbbi hat meccsükből öten 2,5 gól alattiak voltak, így számos különböző mutatóban kiemelkedhetnek.
  • Az előző idényben a Swansea mindössze két hazai gólt szerzett a 75. percen túl, de a hazai meccseken (13) is megszerezte a második legtöbb döntetlent (együttesen). Az otthoni „gólkülönbségek” egyébként mérsékeltek, a Swansea 2 helyi bajnoki mérkőzésen mindössze egyszer kapott 15+ gólt, de 3+ gólt mindössze kétszer.
  • Összességében a Millwallt egy ideje nehéz legyőzni, az előző 18 bajnoki mérkőzéséből mindössze négyet veszített el (G7, D7, L4), és mindössze négyen rúgtak 2,5 gól felett. Sőt, a Millwall főnöke, Gary Rowett személyesen szereti a Swansea-t, elkerülve a vereséget az előző három H2H találkozójukon (G2, D1), és mindkettő 1-0-ra nyert.
  • A „Lions” legutóbbi kilenc idegenbeli bajnoki csatájából ötöt megnyert (G5, D2, L2), és a hét megnyert/döntetlen meccs tiszta lappal zárt. Bár gyakran szoros meccseket nyernek, az utolsó öt idegenbeli bajnoki vereségük átlagosan viszonylag magas, meccsenként 4,20 gólt hozott.
  • Játékosok, akikre figyelni kell: A Swansea megnyerte legutóbbi öt hazai bajnoki mérkőzését, amelyen Andre Ayew volt eredményes, ebből négy gólt szerzett 60 perc után.
  • A Millwall játékosa, Jed Wallace egymást követő bajnoki mérkőzéseken szerzett gólt klubja színeiben, míg a legutóbbi kilenc bajnoki góljából hetet idegenben szerzett.
  • Fontos statisztika: Az előző szezonban a Millwall kapta a legkevesebb idegenbeli gólt a divízió felső felében (átlagosan 0,30 meccsenként).
Heads-up mérkőzés: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2