????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Olasz Serie A
Időpont: 18. október 2024., vasárnap
Kezdés 14:00 UK
Helyszín: Stadio Orogel Dino Manuzzi, Cesena.

A Spezia végül megszerezte történelmi első helyét, miután megnyerte a Serie B rájátszását az előző szezonban, de ez egy rövid út lesz, hacsak nem tanulja meg, hogyan szerezzen pontokat a hazai meccseken.

A csapatnak eddig sikerült meglepnie és legyőznie az Udinesét, és legalább egy pontot érhet vasárnap a Fiorentina ellen hazai pályán.

A vendégek meglehetősen kiszámíthatatlanok az új szezonban, nagy támadópotenciál van bennük, de továbbra is gondot okoz, hogy nem kapnak gólt.

Általában véve egy érdekes esetnek lehetünk tanúi a cesenai Dino Manuzzi stadionban.

Spezia vs Fiorentina fej fej mellett

Érdekesség, hogy korábban nem volt összecsapás a Spezia és a Fiorentina között.

Spezia vs Fiorentina jóslat

Spezia nagy várakozásokkal kezdte meg Serie A útját otthon, a Sassuoloban. Az első félidei teljesítmény és eredmény nem volt rossz 1-1 (Galabinov szerezte egyetlen gólját), de aztán minden összeomlott, amikor a vendégek meggyőző 4-1-es győzelmet arattak.

A második körben a Cesena csapata az Udinese ellen alulmaradtnak minősített a Dacia Arénában, de három nagy ponttal tért haza. Hősük ezúttal is Galabinov volt két góllal.

A harmadik meccsen az AC Milan elleni vereség többé-kevésbé várható volt. Itt az első pontszerzés ideje? Mi hiszünk benne.

A Fiorentina évekre elvesztette az összhangját. A Torino felett aratott szűkös győzelem után a csapat egymást követő vereséget szenvedett az Inter Milan és a Sampdoria ellen, négyet szerzett és hat gólt kapott.

Ráadásul a csapat egyik legjobb játékosa, Federico Chiesa a Viola-szurkolók által erősen kritizált Juventushoz igazolt. Kouame, Vlahovic és Cutrone lesz a támadótrió a következő hónapokban.

Ahogy fentebb említettük, azt várjuk, hogy a Spezia legalább döntetlent tartson a Fiorentinának. Mindkét csapat megjelölése a másodlagos és valószínűleg egy kicsit biztonságosabb lehetőségünk.