????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Időpont: 4. november 2024., szerda
Kezdés: 17:55 UK / 18:55 CET
Helyszín: Stadion HNK Rijeka (Rijeka).

Az Európa-liga csoportkörében mindkét találkozót elveszítette az idei szezonban, a Rijeka kevés reményt mutat a rájátszásba kerülésben. Az előző találkozó idegenben volt, és 4-1-re kikapott az Alkmaartól.

A Napoli az Alkmaar elleni korai csoportkörben elszenvedett vereség után idegenben nyert legutóbb az Európa Liga-mérkőzésen. A legutóbbi látogatáson a Real Sociedad elleni győzelem nagy valószínűséggel javítja az utazók morálját.

Rijeka–Napoli egymás elleni meccs (h2h)

• A házigazdák korábban négyszer mérkőztek meg olasz csapatokkal, és csak egyszer nyertek.
  • A legutóbbi összecsapás 2017-ben volt az AC Milan ellen, amelyen 2-0-ra nyert.
  • Az RJK négy találkozóján két gólt tartott az ellenfél klubjaival.
  • A látogató először horvát klubbal találkozik bármilyen nagy versenyen.

Rijeka vs Napoli jóslat

Kétségtelen, hogy a vendégcsapatnak több lehetősége van a maga javára fordítani. A Napolinak erősebb csapata van, mint a házigazdának, és egyben egy versenyképesebb bajnokságból is, mint ez. Ráadásul a hazaiak rossz formája a kilencven perc alatt könnyed győzelemért fogadja a vendéget.

A Rijeka a naptárában szereplő összes jelentős versenyen hárommeccses vereség sorozatban van. Ezek közül kettőben a házigazdák nem kaptak gólt a meccseken. Eközben a Napoli idegenben van, miután hazai pályán 2-0-ra elveszítette a Sassuolot a Serie A-ban.

A meccs nem ígér nagy gólszerzőt, hiszen a Napoli mindkét meccse az eredmény ellenére 1-0 volt. A 3,5 gól alatti javaslat valószínűleg a legjobb tét, mivel a várható eredmény 0-2 a Napoli számára a végső dudaszónál.

A védekezésük is erős, hiszen legutóbb a spanyolok ellen tartották magukat. A Napoli -1 hendikepes idegenbeli győzelme szintén megfelelő lehetőség a fogadók számára. Sőt, a Napoli szenzációja, Dries Mertens valószínűleg kilencven percen belül bármikor az akció mögött áll majd.