????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Franciaország Ligue 1
Időpont: 31. október 2024. szombat
Kezdés: 16:17 UK / XNUMX:XNUMX CET
Helyszín: Roazhon Park (Rennes).

A Rennes lesz a favorit ezen a meccsen, de tisztán kell lennünk a jelenlegi formájukkal kapcsolatban, és a klub úgy érkezik erre a meccsre, hogy az elmúlt 3 meccsen nem nyert.

Ennek köszönhetően a harmadik helyre esett vissza, ugyanakkor mindössze 3 ponttal van lemaradva a PSG éllovasától. A múlt hétvége sokkoló volt, mivel a Rennes elesett a szezonban, és otthon, amikor 2-1-re kikapott az Angerstől, ezt nem sokan vették észre. A Rennes az egész meccsen egyetlen kaput lőtt, és ez a kiábrándító teljesítmény a Dijon és a Reims elleni döntetlent követte, mivel mindkét klub a Ligue 1 alsó szintjén volt.

Kicsit zavaró látni, hogy a helyiek veszítenek formájukból, de egy hétvégi győzelem csökkentené a klubra nehezedő nyomást.

A Brest a 14. pozícióban érkezik, és 9 pontja van. A forma aggasztó, hiszen az utolsó négy meccsből 3-at elveszítettünk, és ez magában foglalja a sorozatot is. Múlt hétvégén a Brest hazai pályán 3-0-ra kikapott a Strasbourgtól, és itthon kell pontokat szerezni, ez a meccs nagyon nehéznek tűnik a már 3 meccset elvesztett klubnak négyes kiesésen. gyümölcslé.

Rennes vs Brest fej fej mellett

• Az előző szezonban ez a meccs 0-0-ra ért véget.
  • Az utolsó 3 bajnoki meccsen 1,5 gól alatt volt.
  • A Brest 2011 óta nem győzte le a Rennes-t a bajnokságban.

Rennes vs Brest: Jóslat

Mindkét csapat csekély magabiztossággal és gyenge formában vág neki a meccsnek, így nem lennénk meglepve, ha mindkét csapat lassú és óvatos kezdést látna. Meglepő lenne azonban, ha a Rennes folytatná gyenge formáját, ezért támogatni fogjuk őket, hogy jöjjenek és nyerjenek itt.

Visszatérünk, hogy a második félidőben több gólt lássunk, és kisebb téteknél a helyes félidei eredményt keressük.

Mindkét klub képes jó futballt játszani, de ezt a meccset az döntheti el, hogy ki szerez először gólt, mivel ez elvonhatja a másik fél motivációját, de ez nálunk hazai győzelemnek tűnik.

Rennes vs Brest tippek:

• A Rennes 1,80-ra verte a Bresztet (4/5)
  • A legtöbb pontot szerzett félidő: 2. félidő 2,10-nél (11/10)
  • Helyes eredmény a félidőben: 0-0 vagy 1-0 Rennes-nek 3,25-nél (9/4) és 4,00-nál (3/1).