Reims – Strasbourg-i jóslatok, jóslatok és tippek

Bwin tippek és előrejelzésekReims – Strasbourg-jóslatok

Reims – Strasbourg Tippek és esélyek. November 1., 15:1 FRANCIAORSZÁG: Ligue 9 – XNUMX. forduló.

Reims – Strasbourg előzetes

• Reims hétmeccses nyeretlen sorozata a Ligue 1-ben (L1) (D2, L5) végül véget ért, amikor legutóbb 4-0-ra legyőzte a Montpellier-t, ami nemcsak a kampány első győzelmét jelentette, hanem a legmagasabb csúcsot is. Repülési győzelem a klubtörténelemben! Ez az eredmény is fenntartotta a közelmúlt trendjét, mivel az első gól Reims utolsó öt bajnoki mérkőzésének első 20 percében született.
  • A hangsúlyos győzelem ellenére azonban a gólszerzés gondot okozott a Reimsnek hazai pályán, és ezt követően a legutóbbi 1,5 hazai bajnoki meccsükből 14-ben csapatonként 15 gól alatt kaptak (G4, L6, L5). Ezek a támadóproblémák, amelyek részben felelősek három egymást követő hazai vereségért az L1-ben, most a „Les Rouges et Blancs” szerencsétlen új rekord küszöbén állnak, mivel még soha nem veszítettek el négy egymást követő hazai mérkőzést a felső kategóriában.
  • Strasbourg ideutazásával győztesre kell számítani, mivel ők egyike annak a három L1-es csapatnak, amely még döntetlent hozott (W2, L6). Mindazonáltal a legutóbbi Division One-ban aratott 3-0-s idegenbeli győzelem figyelemre méltó volt, mivel a legutóbbi négy bajnoki meccsükön most a nap győztes csapata vette át a HT vezetését.
  • A győzelem megismétléséhez jó kezdés szükséges, mivel a Strasbourg legutóbbi 34 idegenbeli bajnokijából csak egyet nyert meg, amelyen először kapott (W1, D7, L26). Egyértelmű, hogy a kezdetektől fogva a védekezés szilárdságán dolgoztak, mivel az első félidőben az L1 négy idegenbeli utazása közül háromban tisztán tartották.
  • Játékosok, akiket meg kell nézni: Boulaye Dia utoljára írt történelmet azzal, hogy az 3-as Santiago Santamaría óta az első Reims-játékos, aki 1+ gólt szerzett L1978-es mérkőzésen.
  • Ludovic Ajorque (STR) volt a meccs gólkirálya két idegenbeli meccsén ebben a szezonban.
  • Győzelmi sorozat: egy büntetőt ítéltek Strasbourg utolsó öt idegenbeli meccsén az L1-ben.
Egymás elleni mérkőzések: REIMS – STRASBOURG
02.09.20 L1 Strasbourg Reims 3: 0
01.07.20 TA Reims Strasbourg 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strasbourg 0: 0
04.03.19 L1 Strasbourg Reims 4: 0