Real Madrid vs Inter Milan Tippek, jóslatok, esélyek

logo

A Real Madrid a Bajnokok Ligája B-csoportjának alján van, a fehérváriak pedig egyik Bajnokok Ligája-mérkőzésen sem szerepeltek jól. A Sahtar Donyeck elleni 3-2-es vereséget követően, amelyben az első félidőben három gólt kapott, a Real Madridnak a második félidőben két gólt kellett szereznie ahhoz, hogy a második fordulóban 2-2-re legyőzze a Borussia Monchengladbachot. döntőbe jutottak. három perc játék.

Kedd este a Real Madrid az Inter Milant fogadja a spanyol fővárosban. A Nerazzurri csoport harmadik helyen áll a Borussia Monchengladbach ellen. A németek azonban több gólt szereztek (négyet), így az Inter Milan a harmadik helyen áll. A B-csoport eddig nagyon versenyképes volt, a Shakhtar Donyeck két forduló után meglepetésre a csoport élén végzett.

Bár a Real Madrid és az Inter Milan Európa két legfontosabb csapata, az elmúlt években nem játszottak Európában. Legutóbbi találkozójuk mind előszezoni versenyeken volt, és ezek az eredmények valószínűleg nem befolyásolják, hogy melyik csapat nyer kedd este.

A Real Madrid három meccs óta tartó veretlenségi sorozatban lép pályára, az Inter Milan pedig négy egymást követő mérkőzés óta veretlen minden sorozatban. Melyik csapat szerzi a legtöbb pontot kedd este?

A Real Madrid – Inter Milan fogadási szorzók

Az Inter Milan minden versenyen sorsoláson vesz részt. A Bajnokok Ligája második fordulójában a Shakhtar Donyeck elleni 0-0 után a hétvégén 2-2-es döntetlent játszottak a Parmával a Serie A-ban. Mind a négy gól a második félidőben született.

Antonio Conte csapata ebben a szezonban mindössze egyetlen vereséget szenvedett el az összes sorozatot tekintve nyolc meccsen. Ez a vereség az AC Milan elleni Derby della Madonninában történt. Ebben a szezonban a döntetlenek állandóak voltak a San Siro csapatában. Nyolc meccsen négyszer döntetlent játszottak minden versenyszámban. Az Inter Milan védelme nem volt olyan fukar, mint az előző szezonban. 12-szer engedtek gólt a csapatoknak, meccsenként átlagosan 1,5 gólt. Az Inter Milan 17 gólt szerzett, meccsenként 2,12 gólt.

A Real Madrid minden versenyszámában kilencszer játszott 5W-2D-2L rekorddal a 4. meccsnapon. Ebben a szezonban nem nyert Bajnokok Ligája. A Real Madrid hazai pályán 1-XNUMX-re legyőzte a Huescát a hétvégén. A mérkőzés félidejében két-két gólt szereztek. A Los Blancos a második a La Ligában, és mindössze egy ponttal lemaradva az éllovas Real Sociedad mögött. Zinedine Zidane csapatának egy meccse van a kezében.

Real Madrid vs Inter Milan csapathírek

Zinedine Zidane edzőnek el kellett fojtania a vádakat a Real Madrid játékosa, Karim Benzema és Vinicius Jr. közötti vitáról. A felvételen Benzema azt mondta csapattársának, Ferland Mendynek, hogy ne adja át a labdát Viniciusnak a Real Madrid és a Borussia Monchengladbach elleni Bajnokok Ligája meccsen. Ők ketten egymás mellett edzettek a Real Madrid Huesca elleni hétvégi győzelmére készülve.

Vinicius nem a Huesca ellen kezdett, hanem csereként lépett pályára. Benzema debütált és két gólt szerzett. Zidane-nak vannak sérülései, amelyek két sztárjátékosa közötti problémákat kísérik. Lucas Vasquez izomhúzódása miatt kétséges. Dani Carvajal térdsérülés miatt nem tér vissza. Álvaro Odriozola és Martín Odegaard is sérült, nem lép pályára. A jó hír Zidane számára, hogy Eden Hazard végig játszott a hétvégén és gólt szerzett.

Conte nélkülözheti a legfontosabb támadójátékosát. Romelu Lukaku izomsérülés miatt kételkedik. Lukaku megfélemlítené a Real Madrid hátvédjét, de vele együtt a gólszerzés felelőssége egyenesen Lautaro Martínez vállára hárul majd.

Stefano Sensi és Alexis Sánchez is kétséges a játékban, sérüléseik miatt. Matias Vecino térdsérüléséből felépülve térhet vissza a csapathoz.

Real Madrid vs Inter Milan jóslat

Mindkét csapat szerez gólt – fogadjon MOST

Mindkét csapat góljával zárult a Real Madrid számára a Bajnokok Ligája 1. és 2. fordulójának mérkőzése. Mindkét meccsen a Real Madrid kapott gólt az első félidőben (összesen ötöt). Mindkét meccsen két gólt szereztek a második félidőben. A Shakhtar Donyeck ellen két gólja nem volt elég. A múlt héten 2-2-es döntetlent játszottak a Borussia Monchengladbach ellen. Az Inter Milanban mindkét csapat gólt szerzett az első fordulóban.

Karim Benzema bármikor gólt szerez – FOGADJON MOST

Lehet, hogy Karim Benzema küzd Vinicius Jr-vel, de ez nem akadályozta meg a gólszerzésben. Benzema gólt szerzett a második fordulóban a Borussia Monchengladbach ellen. A hétvégén még kétszer volt eredményes a Huesca ellen. Benzema hét La Liga-mérkőzésen három gólt szerzett. A bajnokságban 3,59 percenként 90 lövést rúg.

Több mint 2,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

Több mint 1 góllal zárult a Bajnokok Ligája 2. és 2,5. napja a Real Madrid számára. Valójában a Los Blancos meccsenként több mint 3,5 gólt szerzett. Az Inter Milan első meccse több mint 2,5 góllal zárult, és a csapat visszahúzta a Borussia Monchengladbachot. Egyikük sem szerepelt túl jól a Bajnokok Ligájában két forduló után.

Az Inter Milan védelme nem volt túl jó ebben a szezonban. Azonban van mentségük. Az Inter Milan második helyezett volt augusztusban az Európa Liga-ban, a döntőben pedig kikapott a Sevillától. A Real Madridnak nincs mentsége arra, hogy feladja a gólokat a Bajnokok Ligájában. Augusztus elején kiestek a Bajnokok Ligájából, és hosszabb szünetet tartottak, mint az Inter Milannál.

Ezek a csapatok egyébként már játszottak a Bajnokok Ligájában, valószínűleg mindkét csapattól lesz gól. A Real Madrid és az Inter Milan várhatóan döntetlent hoz kedd este, mivel kiírják egymást. Az Inter Milan sorozatban harmadszor döntetlent játszik a Bajnokok Ligája mérkőzésén a spanyol fővárosban.

Fogadási ajánlatok: Real Madrid vs Inter Milan

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt