RB Leipzig vs PSG Tippek, jóslatok, esélyek

logo

Az RB Leipzig a Paris Saint-Germaint fogadja szerda este a Bajnokok Ligája H-csoportjában a Red Bull Arénában. A csoportkör mérkőzése az előző szezon Bajnokok Ligája elődöntőjének visszavágója lesz. A meccs 3-0-ra végződött a Paris Saint-Germain javára, Thomas Tuchel csapatának minősége az éjszakán.

Julian Nagelsmann a legjobbat keresi csapatában, különösen miután a Manchester United megalázta az Old Traffordon, 5-0-ra. Ez inkább kivétel volt, mint norma. Az RB Leipzig azonban hirtelen szörnyű formában találta magát. A hétvégén 1-0-ra kikaptak a Borussia Monchengladbachtól a Bundesligában. A vereség következtében a Red Bulls visszaesett az első helyről.

A Manchester Unitedtől a Bajnokok Ligája első fordulójában elszenvedett vereség óta a Paris Saint-Germain három egymást követő győzelmet aratott. Mindhárom meccs nulla győzelemmel végződött, a Paris Saint-Germain 9-0-ra vezette az ellenfelet.

Az RB Leipzig a legutóbbi két meccsén nem szerzett gólt minden sorozatban. Visszaállíthatja-e Nagelsmann csapatát Tuchel és társasága kárára?

RB Leipzig vs PSG fogadási szorzók

A Paris Saint-Germain a H-csoportban hatból el tudja venni a három pontot, de nehezen tudta megnyerni. Miután otthon 2-1-re kikapott a Manchester Unitedtől, amelyben egyetlen gólja Anthony Martial öngólja volt, a Paris Saint-Germain az Isztambul Basaksehir elleni meccs nagy részében rosszul nézett ki. A török ​​bajnoknak több gólt kellett volna szereznie, hiszen annyi helyzete volt. Gyenge lövése lehetővé tette, hogy a Paris Saint-Germain kétszer ne szerezzen gólt a második félidőben, mivel az Everton visszautasította Moises Keant.

Az RB Leipzig 2-0-s győzelmet aratott az Istanbul Basaksehir felett. Az Old Traffordra tett utazása nem sikerült jól. A Red Bulls gólt bukott az első félidőben a VAR ellentmondásos Manchester United javára. A Red Bulloknak voltak gólszerzési lehetőségei, de nem sikerült áttörniük a Manchester United alapvonalát. Marcus Rashford 74. percben szerzett gólja lavinát robbantott ki, amelyben a Manchester United négyszer volt eredményes az utolsó 16 percben. Az RB Leipzig bedobta Rashford első találatát.

Amikor ezek a csapatok a Bajnokok Ligája elődöntőjében találkoztak augusztusban, az egyszeri volt, nem pedig a tornán hagyományosan lejátszott kétmeccses sorozat. Marquinhos és Angel Di Maria gólt szerzett az első félidőben a Paris Saint-Germain színeiben. Juan Bernat közvetlenül az óra előtt hozzátett egy harmadikat.

Csapathírek RB Leipzig vs PSG

A Paris Saint-Germain nagy híre, hogy ismét Neymar hiányzik. A brazil egyszerűen nem tud formában maradni, és ha valamilyen erőnléti problémát érez, azonnal hetekre a polcra teszi. A Paris Saint-Germain nem kapja meg Neymart legalább a válogatott szünet után, miután az Istanbul Basaksehir elleni meccsen szenvedett ágyéksérülést.

Csak ebben a szezonban Neymar már négy meccset veszített az összes versenyszámban, és a szerda esti németországi meccs lesz az ötödik meccs, amelyen Neymar nem játszott. A Paris Saint-Germain mindössze 11-szer játszott az összes versenyszámban. Bernat és Julian Draxler is kihagyja a meccset. Mindketten ápolási sérülések. Bernát súlyos térdsérülése után egy kis időbe telik, míg visszatér. Hétfőn este felröppent a hír, hogy Kylian Mbappe most bekerült a meccsbe.

Nagelsmann mellé nem csatlakozik Lukas Klostermann és Konrad Laimer. Tyler Adams szalagproblémája miatt nagy kétségbe vonja. Az első számú jobbhátvéd, Nordi Mukiele is kihagyhatja a meccset. A csapat legutóbbi két meccsén kiesett.

Az RB Leipzignek gólt kell szereznie, ami nem sikerült neki a Manchester United és a Borussia Monchengladbach ellen. Egymás elleni veresége volt az első alkalom, hogy az RB Leipzig nem tudott gólt szerezni a szezonban.

Jóslat: RB Leipzig vs PSG

Mindkét csapat gólt szerez – fogadjon MOST

Az RB Leipzignek szerda este formát kell váltania a Paris Saint-Germain otthonában. Bár az elmúlt két meccsen nem kapott gólt, és hat gólt kapott, az RB Leipzig sokkal jobb, mint amit az eredmények mutatnak. Az RB Leipzig támadásának el kell érnie a Paris Saint-Germain védelmét, és az első körben a Manchester Unitedhez hasonlóan a francia klubnak is engednie kell a gólokat.

Marcel Sabitzer bármikor gólt szerez – fogadjon MOST

Az RB Leipzignek szüksége van a kapitányára, hogy lépjen előre, és segítsen megváltoztatni a klub formáját. Sérülések miatt Sabitzer ebben a szezonban nem tudott komoly szerepet játszani a csapatban. A csapat kilenc meccséből háromban minden versenyszámban szerepelt. Ezek közül kettő csere volt, beleértve a Manchester United elleni rajtot a Bajnokok Ligája XNUMX. mérkőzésén. Sabitzer három meccsen szerzett gólt. Az eredmény tizenegyesből született.

Több mint 2,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

A Paris Saint-Germain a Bajnokok Ligája első fordulójában 2,5, míg az RB Leipzig 2,5 gól felett rúgott a második fordulóban. Mindkét klubot megverte a Manchester United, és nem tudtak visszatérni. Várható, hogy a Paris Saint-Germain védelme küzdeni fog. Ha úgy játszanak, mint az Istanbul Basaksehir ellen, az RB Leipzignek nem okozhat gondot a gólszerzés.

Az RB Leipzig kilenc meccséből öt 2,5-nél több góllal végződött. Minden versenyszámban átlagosan 1,89 gólt rúgtak és 1,00-at kaptak. A Paris Saint-Germain minden versenyszámban átlagosan 2,36 gólt és meccsenként 0,45 gólt rúg. A Paris Saint-Germain 11 mérkőzéséből hat az összes versenysorozatot tekintve több mint 2,5 góllal végződött. Ne felejtsük el, hogy a Bajnokok Ligája elődöntőjének tavaly augusztusi mérkőzése több mint 2,5 góllal zárult.

A Paris Saint-Germainnél már nincs Neymar, de Mbappé is kihagyhatja a meccset. Mbappé a hétvégén a Nantes ellen 3-0-ra győzött. Hétfőn nem edzett, és kétséges a combizom húzódása miatt.

Az RB Leipzignek javítani kell, de nem éri el a győzelmet a Paris Saint-Germain ellen. A párizsi csapat győzelmére vagy döntetlenjére számíthat, két legnagyobb sztárja nélkül is.

RB Leipzig vs PSG fogadási ajánlatok

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt