????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

holland eredivisie
Időpont: 8. november 2024. vasárnap
Kezdés 19:00-kor az Egyesült Királyságban
Helyszín: Philips Stadion, Eindhoven.

Folytatódik a verseny a holland Eredivisie élmezőnyéért. A PSV Eindhoven és szurkolói abban reménykednek, hogy ebben a szezonban aktívabb szerepet játszhatnak a bajnoki címért.

A csapat morálja minden bizonnyal visszaesett, miután Görögországban szétszedték őket az Európa Liga hét közepén. Szalonikiben könnyedén legyőzték a PAOK-ot, és a csoport harmadik helyére estek vissza.

A nemzeti játékok azonban nagyobb prioritást élveznek Roger Schmidt számára. A válogatott szünet előtti utolsó meccsüket vasárnap este vívják a Willem II ellen. Nem meglepő módon a PSV-t tartják a győzelem nagy favoritjának, 1,40-el.

PSV Eindhoven vs Willem II fej fej mellett

A PSV hihetetlen rekordot tudhat magáénak a Willem II-vel való egymás elleni küzdelem terén Eindhovenben. A legutóbbi tizenhét egymást követő mérkőzésen nyertek ebben a stadionban.

Minden időbeli statisztika is a hazai csapat javára megy. A PSV 36 meccsből 52-ot nyert meg, mindössze nyolcat veszített.

Willem II mindössze két gólt szerzett a legutóbbi öt PSV elleni meccsen.

PSV Eindhoven vs Willem II jóslat

Az eindhoveni csapat a 16 lehetséges pontból eddig 21-ot gyűjtött össze. Csúszások történtek a Vitesse (1-2 vereség) és a Heracles (1-1 láb) ellen. Összességében minden szegmensben jól szerepel a csapat, mindössze öt gólt kapott eddig, és 16-ot szerzett.

A PSV támadási potenciálja óriási. A 33 éves veterán Eran Zahavi érkezése még kiélezettebbé tette a versenyt. Gakpo és Malen három-három gólt szerzett eddig, míg az angolok feltörekvő sztárja, Madueke négy gólt fűzött a nevéhez.

A megfelelő góllövő kiválasztása erre a meccsre biztosan nem egyszerű feladat. Nincs kétségünk afelől, hogy a PSV 100%-ban megőrzi hazai győzelmét a meccs után is. Az Emmen, Fortuna és Den Haag elleni három győzelem után 8-1 a gólkülönbségük. Willem II jelenleg a 12. helyen áll, mindössze öt ponttal. A HT-FT hazai győzelme az első választásunk.