Porto x Nacional ÉLŐ [HD]: Tekintse meg, hol NÉZÉS NÉZNI LIGA NOS ÉLŐBEN

A Porto a Nacional ellen lép pályára abban Vasárnap (20.), 17:00 (brazíliai idő szerint), in Estádio do Dragão, Porto városában, 10. napjára Premier League NOS. A mérkőzést közvetíti Fox Sports e SPORTTV Portugáliában 20:00-kor.

A kupákban teljesített küldetéssel a Porto ezen a vasárnapon, 20-án ismét megmérkőzik a portugál bajnokságért.

A Porto egy rövid „nyaralást” vett ki a portugál bajnokságból. Három meccs következett, majd további versenyek következtek. Mindannyian nyertek. Az első, puszta formalitás. 2-0-ra lőtt a görög Olympiakoszban, ezzel éppen ezzel fejezte be a tabellát a Bajnokok Ligája csoportkörének utolsó fordulójában. A nyolcaddöntőben már biztos volt a csoport második helyén. Februárban folytatja a torna vitáját a Juventus ellen.

A következő két meccs azonban élet-halál volt. A Portugál Kupában a Tondela elleni 2-1-es góllal biztosította be helyét a nyolcaddöntőbe. Most arra vár, hogy meghatározzák, ki lesz a következő ellenfele. 16-án, szerdán szintén az Estádio do Dragãóban debütált a Portugál Ligakupában. A negyeddöntőben megismétlődött az eredmény, Paços de Ferreira volt a riválisa.

A portugál bajnokság az, ahol ez nagyobb nehézségeket okozott. 19 ponttal (hat győzelem, egy döntetlen és két vereség) kezdte meg a tizedik forduló vitáját, a besorolás harmadik helyén. Négy ponttal a Sporting alatt, élen. Főként azonban a Primeira Ligában a legjobb teljesítményt nyújtja. Az oszlopban vitatott 15 pontból egy 12-t nyert (négy győzelem és egy vereség), 13 gólt szerzett és nyolcat kapott.

Porto x Nacional: hol nézheti meg, ütemezheti, programozhatja és a legfrissebb híreket követheti percről percre valós időben.

Az FC Porto a Nacional csapatát fogadja a Liga NOS 10. fordulójának mérkőzésén. Ezeket Sérgio Conceição választotta a meccsre.

Eleven FC Porto: Marchesín; Nanu, Mbemba, Diogo Leite és Zaidu; Otávio, Uribe és Sérgio Oliveira; Tecatito, Taremi és Marega.

Csere: Diogo Costa, Sarr, Manafá. Fábio Vieira, Grujic, Luis Díaz, João Mário, Toni Martínez és Evanilson.

XNUMX NEMZETI: Daniel Guimaraes; Rúben Freitas, Lucas Kal, Pedrão, João Vigário; Alhassan, Azouni, Danilovic; Kenji Gorré, Camacho és Brayan Riascos.

Nemzeti póttagok: Riccardo, Koziello, Rúben Micael, Witi, Rochez, Júlio César, Nuno Borges, João Victor és Francisco Ramos.

Manuel Oliveira, Portóból, a kékek és a fehérek és a fehérek közötti összecsapás kijelölt játékvezetője. Tiago Leandro és Tiago Mota az asszisztensek, míg Fábio Melo a 4. játékvezető.

A setúbali Bruno Esteves a VAR-ban lesz, őt José Luzia segíti.