Lengyelország – Olaszország Előrejelzések, jóslatok és tippek

Bwin tippek és előrejelzésekLengyelország – Olaszország előrejelzések

Lengyelország – Olaszország Tippek és esélyek. Október 11., 19:45 UEFA Nemzetek Ligája – A liga – harmadik forduló.

Lengyelország – Olaszország előzetes

• Lengyelország két év várakozás után ismét megmérkőzik Olaszországgal az UEFA Nemzetek Ligájában (UNL), és a korábbi 16 H2H-ból mindössze hármat nyert meg (D7, L6). Lengyelország azonban a legutóbbi hét meccséből hatot (L1) nyert meg, ötöt 2,5-nél több lőtt góllal, négyet pedig mindkét csapat szemtanúja volt a hálóban. Ennek ellenére Lengyelország legutóbbi 13 meccséből kilencben legalább egy csapat nem szerzett gólt.
  • Hazai pályán Lengyelország hat meccse nyeretlen (G5, L1), négy gólt őrzött. Az öt nem gól nélkül végződő mérkőzés mindegyikén a házigazdák szereztek először, ráadásul Lengyelország mind az ötben szerzett legalább egy gólt a 76. percen túl.
  • Olaszország korábbi hat UNL-mérkőzésén kevesebb mint 2,5 gól született (W2, D3, L1), beleértve a két UNL H2H-t (W1, D1). Mindhárom megnyert/veszített meccs 1-0-ra végződött, a döntő gól kétszer született a félidő után, beleértve az olaszok UNL-győzelmét is.
  • Ezzel szemben a 2024-as Európa-bajnokság selejtezője során a vendégek legutóbbi kilenc meccséből nyolcan 3-nál több gólt rúgtak, az utolsó háromban pedig Olaszország nyert legalább három góllal. Ezen túlmenően Olaszország utolsó öt győzelme mindegyike során „nullára” vezetett a HT-ban, beleértve a Moldova elleni hét közepén aratott győzelmet is.
  • Figyelemre méltó játékosok: Kamil Grosicki (POL) mesterhármast ért el a hét közepén Finnország ellen. A legutóbbi UNL-mérkőzésen (szeptember 9-én) is nyert gólt szerzett.
  • Eközben Francesco Caputo (ITA) az első félidőben betalált a Moldova elleni nyitányon, de három bajnoki gólja ebben a szezonban a szünet után született.
  • Forró statisztika: Roberto Mancini 15 meccséből 22-öt megnyert az olasz válogatottban (68,18%). Ez a legmagasabb százalék azon Azzurri edzői között, akik legalább 20 meccset játszottak pályafutásuk során.
Egymás elleni játékok: LENGYELORSZÁG – OLASZORSZÁG
14.10.18 A L Lengyelország Olaszország 0: 1
07.09.18 A L Olaszország Lengyelország 1: 1
11.11.11 FI Lengyelország Olaszország 0: 2
12.11.03 FI Olaszország Lengyelország 1: 3
30.04.97 Banheiro Olaszország Lengyelország 3: 0