Paysandu x Botafogo-PB ÉLŐ [HD]: Nézze meg, hol lehet nézni a tévében és online

Paysandu és Botafogo-PB Cár, abban péntek (27.) em 20:00 (brazíliai idő szerint), Mangueirão – Belém, (PA), a 17. fordulóra Brazil Series C bajnokság. A mérkőzést közvetítjük DAZN.

Az alviceleste-i csapat közel áll a második szakaszban való hely megszerzéséhez, ehhez le kell győznie a Paraíba csapatát, és reménykedni kell a Manaus botlásában hazai pályán a Remo ellen.

A hat forduló óta nyeretlen Papão a Ferroviário elleni 3-0-s győzelmet aratott, így a csapat visszakerült az A-csoport G4-ébe. Az Alviceleste csapata közel áll ahhoz, hogy helyet szerezzen a második szakaszban, így meg kell nyernie a Paraiba nemzeti bajnokságot. csapatot, és remélik a Manaustól a fegyverszünetet otthon a Remo ellen.

Belo viszont azért küzd, hogy ne kerüljön a Série D-be. Négy meccs óta nyeretlen a csapat, a legutóbbi fordulóban hazai pályán döntetlent játszott Remo ellen, de a Paysandu elleni visszaesés a kieső zónában hagyhatja a csapatot, ha a rivális Tizenhárom nyer. Vila Nova.

Paysandu x Botafogo-PB: hol nézheti meg, ütemezheti, ütemezheti és a legfrissebb híreket követheti percről percre valós időben.

A Paysandu várható felállása: Paulo Ricardo; Tony, Micael, Perema és Bruno Collaço; Uchôa, PH és Luiz Felipe; Vitor Feijão (Debu), Marlon és Nicolas ..

Ki ment el? Wellington Reis, Juninho, Victor Diniz és Elielton (Covid-19)
kétség: Uilliam Barros, a sérülések kezelésében
Felfüggesztés: Wesley Matos, PH, Serginho, Alex Maranhão, Juninho, Nicolas és Uilliam Barros.

A vasút valószínű eszkalációja: Felipe, Marcos Martins, Donato, Rodrigo és Mario; Vitinho, Everton Heleno, Juninho és Marcos Aurélio; Diego Rosa és Ramon.

Ki ment el? Fred és Rogério (sebesültek);
Felfüggesztés: Samuel Pires, Kellyton, Luís Gustavo, Christianno, Juninho és Erivélton.