Partizan-Real Madrid jóslatok

A Partizannak és a Real Madridnak régi dolgai vannak. Az elmúlt idényben a szerb klub kis híján kiejtette a rájátszás krémjét a negyeddöntőben. Most a házigazdák is hasonló helyzetben vannak, hiszen 4 fordulóval a vége előtt az utolsó, 10. vonalba kapaszkodnak, ami jogot ad a küzdelem folytatására. A motivációs tényező lesz a döntő, hiszen a Partizan otthon és idegenben két különböző csapat.

Partizán

A „Partizan” 11-ből 14 meccset nyert meg saját pályáján.Az elmúlt fordulók kudarcainak sorozata nagyrészt annak köszönhető, hogy Zeljko Obradovic kosarasai sok meccset játszottak idegenben. Idegenben a Partizan az idő mindössze 18,7%-át nyerte meg, és ebben a mutatóban a 15. helyen áll az Euroligában.

Igazi

A Real Madrid a legutóbbi 3 meccsen elszenvedett 5 vereség ellenére már bebiztosította helyét a negyeddöntőben. A madridi klub nem érzi magát túl magabiztosnak a nehéz utakon. Idén már kikaptak a Monacótól (74:98) és a Milantól (76:81).

Találd ki

Különleges hangulat uralkodik a belgrádi Stark Arénában. Ha emlékszünk a tavalyi találkozóra, a Realt nagyon jól fogják fogadni. A hazai csapat egyértelmű győzelmére tippelek.