????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Caen vs Bastia - Meccsjóslat - Jóslás - Francia Liga - 27. augusztus 2016.

Franciaország Ligue 1
Időpont: augusztus 27. szombat
Kezdés: 19:00 BST
Helyszín: Stade Michel d'Ornano

Ez lesz a Caen második hazai meccse a szezonban. Az első egy ötgólos thriller volt, amikor legyőzték a Lorient-t. Nem meglepő, hogy a következő meccset elveszítették a Lyon ellen, de a klubnál senkit sem fog érdekelni, ha elveszítenek egy potenciális bajnoki kihívótól. A Caen a Bastiát fogadja, és a gondolatok a klub által megnyerhető meccsen fognak fordulni.

Ugyanez mondható el a Bastiáról is, amely a nyitányon kikapott a bajnok PSG-től, de könnyedén 3-0-ra legyőzte a Lorientt idegenben. A Bastia gyengén védekezik ebben a szezonban, ahol még a PSG ellen is csak egy gólt kapott, és reméli, hogy ismét sikerül, és nagyon frusztrálja a hazai csapatot.

Caen v Bastia: fej fej mellett

Az utolsó két meccsen itt a Bastia egy pontot szerzett, és ennek örülnék a meccs előtt.

Bár a Caen legutóbbi öt meccsén nem nyerte meg ezt a meccset, hat évvel ezelőtt bőven volt döntetlen közöttük.

Az elmúlt négy meccsen mindössze 5 gólt láttunk, és a korábbi meccsek alapján kevés gólos játékra kell számítanunk, lassú és óvatos kezdéssel.

Caen v Bastia: Jóslat

Nehéz itt győztest látni, és a legjobb alacsony gólokra és egy nagyon lassan kibontakozó első félidőre fogadni. A második félidő javulhat, de ez a két csapat a szezon jelenlegi szakaszában holtversenyben örülhet a döntetlennek. A biztonság kedvéért vegye el ezt az ajánlatot az első 45 percben, és óvatosan járjon el.

Caen vs Bastia – Statisztikai fogadások előrejelzése – Ligue 1 – 27. augusztus 2016. Franciaország

Caen v Bastia: fogadási tippek

• A félidő döntetlen: 11/10