????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Franciaország Ligue 1
Időpont: 27. szeptember 2024., vasárnap
Kezdés: 14:00 UK / 15:00 CET
Helyszín: Stade des Costieres.

Nimes-nek már volt főszezonja és utószezonja, és már csak 4 meccsre vagyunk. Győzelemmel kezdték a kampányt, majd a következő két játszmát elvesztették, az utolsó meccsen pedig későn döntetlent játszottak a Lyonnal. 0-0. Tekintettel arra, hogy ez egy idegenbeli meccs, ez nagyon lenyűgöző eredmény volt a klub számára.

A Nimes 15 ponttal a 4. helyen áll, de egy győzelemmel a legjobb tíz közé kerülhet a klub. Ami mozgatta a klubot, az az, hogy gólokat lőnek, a történelem azt mondja, hogy a bajnokságban alulmaradt, de pontszerző csapatoknak általában nagy esélyük van túlélni a szezont.

A Lens volt eddig a szezon igazi meglepetése. Ebben a meccsben a negyedik helyen állnak be. Bár a szezon első meccsét elveszítették, a következő 3 meccset zsinórban megnyerték. Legutóbbi győzelmüket a Bordeaux ellen arattak, idegenben verték a Lorient-t, de idegenben kikaptak a Nice-től is. Akárcsak Nimes, a klub is gólokat szerez, és eddig hetet szerzett.

Nimes vs Lens: Fej-fej mellett

A klubok legutóbb 2018-ban találkoztak ebben a stadionban, amikor a Lens 1-0-ra nyert.

A Nimes legutóbbi hat próbálkozása során mindössze egyszer verte meg hazai pályán a Lenst.

A Nimes azonban otthon volt, amikor a csapatok 2019-ben találkoztak a Coupe de la Ligue-n, amelyet 3-0-ra nyertek meg.

Nimes vs Lens: jóslat

Mindkét csapat egyenlő, a Nimes-nek pedig gyorsan tovább kell lépnie a bajnokságban, ha túl akar maradni.

Lens nagyon magabiztosan érkezik ide, és reméljük, hogy nyer, de egy hendikeppel ez fedezi a döntetlent. Kisebb tétek esetén a helyes pontszámot is támogatjuk.

Két góllövéshez szokott csapatról van szó, így számos alkalommal láthattunk egy-egy vidám focimeccset.