Montpellier – Reims Guess

Bwin tippek és előrejelzésekMontpellier – Reims-jóslatok

Montpellier – Reims Tippek és esélyek. Október 25., 15:00 FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 – 8. forduló.

Montpellier – Reims előzetese

• A Ligue 3,60 (L2) legutóbbi öt H1H-ja során a Stade de la Mossonban átlagosan 1 gól/meccs miatt ez a Montpellier-Reims összecsapás nagy góllehetőséget rejt magában. Ezen túlmenően, ha ebben a szezonban a Montpellier hét bajnoki meccséből hatban legalább egy gólt kap a 70. percben vagy később, ez a meccs késői drámát okozhat.
  • A házigazdák szeretnének jól kezdeni, tekintve, hogy ebben a szezonban (L1) mindhárom hazai győzelmüknél egygólos előnyt tartottak a HT-nál, miután két alkalommal is gólt szereztek az első 20 percben. Érdekes módon a legutóbbi öt hazai vereségük közül háromban pontosan a hatodik percben szerezték meg a nyitányt, beleértve az utolsó H1H-t az L2-ben.
  • A Reims még mindig az első győzelmét űzi (D2, L5), ezért a klub történetének legrosszabb Ligue (L1) szezonkezdése előtt áll. Ugyanakkor biztató, hogy az első 12 korábbi montpellier-i H2H találkozón a Reims enyhén dominált, és a következő rekordokat hozta vissza: W1, D6, L1 – GF 5, GA 21.
  • A szurkolóknak korai akcióra kell számítaniuk, mivel a nyitógól a 20. perc előtt esett a vendégek idei szezonjában egy kivételével mind a négy vendégnél. Ez a helyzet az itt tartott legutóbbi három L1 H2H mindegyikében is. Az ebben az időszakban szerzett/kapott gólok kétharmada a HT előtt született.
  • Figyelemre méltó játékosok: Gaëtan Laborde volt a Montpellier gólkirálya a legutóbbi hat bajnoki meccséből négyen. A Reims fiatalja, El Bilal Touré volt az első gólszerző csapatában a legutóbbi négy L1-es meccsükből háromban, aki gólt szerzett.
  • Győzelmi sorozat: A Montpellier öt versenymérkőzésen nyert Willy Delajod (L1, L4) játékvezetője alatt, beleértve a Reims elleni két vereséget az előző szezonban.
Heads-up játékok: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 TA Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1