????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Midtjylland vs Atalanta Bajnokok Ligája előrejelzés a LeagueLane-től

UEFA Bajnokok Ligája
Időpont: 21. október 2024., szerda
Kezdés 20:00 UK
Helyszín: MCH Arena, Herning.

A világ legrangosabb labdarúgóklub-versenye ezen a héten végre visszatér, és lesz néhány újoncunk.

A dán bajnok Team Midtjylland elérte történelmi csoportkörét, és szerda este játssza első UCL-mérkőzését az Atalanta otthonában.

A bergamói csapat hihetetlenül futballozott az elmúlt tizenhat hónapban, néhány hónappal ezelőtt a Bajnokok Ligájában a negyeddöntőig jutott. A Serie A-t is uralta, az előző szezonban 98 gólt szerzett.

Természetesen a látogatók a kedvencek szerepét kapták, jelenleg 1,50-ért meghódították Herninget és az MCH Arénát.

Midtjylland vs Atalanta Fej-fej mellett

Korábban nem volt közvetlen találkozó Midtjylland és az Atalanta között.

Midtjylland vs Atalanta jóslat

Ha nem követed a skandináv futballt, a Midtjylland játékstílusa nagyon hasonló az Atalantához. Elsősorban a támadásra koncentrálnak, gyakran nagyon agresszív formációkkal kezdik.

A legutóbbi három meccsük például a Slavia Prague, a Horsens és az OB Odense ellen 3,5 gól feletti góllal végződött.

A 22 éves középpályás Anders Dreyer volt a Bears fő játékosa az elmúlt hónapokban. Két hazai gólt szerzett, és néhány gólpasszt is adott a társaknak.

Összességében a Midtjylland alacsony elvárásai az első UCL-tapasztalattal kapcsolatban. A halálcsoportba kerültek az Ajaxszal és a Liverpoollal, így a harmadik hely remek lenne.

A múlt hétvégén tönkrement az Atalanta 100%-os győzelmi aránya az olasz Serie A-ban. Idegenben meglepetésre kikaptak a Napoli ellen 1-4 FT-re, 20 perc alatt mind a négy gólt kaptak.

A csapat nagyon jól folytatja országos szinten, négy meccsen kilenc ponttal.

Az Atalanta 14 gólt szerzett ezeken a meccseken, így nem kevesebbet várunk, mint egy remek gólt Herningtől.