Manchester City vs Olympiacos Tippek, jóslatok, esélyek

logo

A Manchester Citynek mindig is csoportbajnokként kellett továbbjutnia a Bajnokok Ligája C-csoportjában. Mielőtt egy labdát kirúgtak volna, a csoport könnyűnek tűnt Pep Guardiola csapata számára, és ha kedd este az Olympiakosz otthonában nyer, majdnem lezárja a kieséses helyüket. színpadon még egyszer.

Guardiola csapata két meccses győzelmi sorozatban van, és az utolsó hét meccsén veretlen az összes sorozatban. A Cityzens kedd este hat ponttal lép pályára a csoport hatból. Öt lőtt és egy kapott gól mellett +5 gól a különbség.

Az Olympiakosz hatból három ponttal lép pályára a csoportban. Miután az 2. meccsnapon a Marseille-t legyőzte a második félidőben szerzett góllal, az Olympiakosz 0-1-ra kikapott az FC Portótól. Az Olimpiakosznak -XNUMX gólkülönbsége van.

Ezeknek a csapatoknak nincs közelmúltbeli Bajnokok Ligája története. Ott csak az elmúlt szezonokban találkoztak a Bajnokok Kupája előszezoni tornáján. Az előszezoni torna kimenetele nem befolyásolja a kedd esti mérkőzés kimenetelét. Szerdán szerezhet újabb három pontot a Manchester City az Olympiakosz ellen?

Fogadási szorzók: Manchester City vs Olympiacos

A Manchester City ebben a szezonban 10 alkalommal lépett pályára az összes versenyszámban. A városiak minden versenyszámban 20 gólt szereztek és 10-szer kaptak gólt. A Manchester City védelme rendbe jön, és egymás utáni tiszta lapokat jegyzett. Valójában a városiak jobban teljesítettek idegenben, mint otthon ebben a negyedévben.

Guardiola csapata négy hazai meccsen nyolc gólt szerzett és hét gólt kapott. Vegyük azonban ezeket a bekapott gólokat sóhajtva. Ebből öt gólt kaptak egyetlen Premier League-mérkőzésen a Leicester City ellen. A Manchester City ebben a szezonban még nem kapott gólt hazai pályán. Ez a tiszta győzelem az Arsenal ellen született a bajnokságban.

Az Olimpiakosz az idei szezonban kilenc görög Szuperliga-mérkőzésből nyolcon nyeretlen. 15 gólt szereztek, és három gólt hagytak ellenfelüknek. A három gólból kettő a Bajnokok Ligája második játéknapján született, az FC Porto ellen.

A görög bajnok 2-0-ra nyert a hétvégén az Apollon Smirnis ellen a görög szuperligában. Az Olympiakosznak ebben a szezonban nem ment jól a pályán. Három meccset játszottak a hazai parkjuktól távol, és egyik meccset sem sikerült megnyerniük. Az Olimpiakosz kétszer döntetlent játszott, egyszer pedig veszített. A vereség az FC Porto ellen volt.

Hírek a Manchester City–Olympiakoszról

Guardiola két kulcscsatár nélkül maradhat. Sergio Agüero combsérüléséből lábadozik. Jelenleg ki van zárva a játékból. A csatár, Gabriel Jesús is sérülésből lábadozik. Kétséges, de készen állhat a kedd esti meccsre. A szélső, Benjamin Mendy jelenleg ki van zárva a játékból. A védő kiesett, és csak a válogatók szünete után tér vissza. Ugyanez vonatkozik a középpályás/védő Fernandinhóra is.

A Manchester City 1-0-ra győzött idegenben a Sheffield United ellen. Támadásuk nem gyújtotta fel a pengéket, és Kyle Walker gólja kellett a 28. percben ahhoz, hogy a csapat nyerjen. Guardiola Ferran Torrest használta a csapat középső csatáraként, Raheem Sterlinggel és Riyad Mahrezzel a széleken. Guardiola ugyanazt a három csatárt használhatja az Olympiakosz ellen.

A Manchester City a Liverpoolt fogadja vasárnap egy nagyon kemény Premier League-mérkőzésen, amely eldöntheti, melyik klub nyeri meg a versenyt ebben a szezonban. Guardiola pihentetheti kulcsjátékosait, hogy legerősebb csapatát kiessen a vörösök ellen.

Youssef El Arabi a gólok számában vezeti az Olympiacost, az összes versenyszámban hat góllal. Csapattársa, Ahmed Hassan szerezte az Olympiakosz eddigi egyetlen gólját a Bajnokok Ligája C-csoportjában, 2024–21-ben.

Manchester City vs Olympiacos jóslat

A Manchester City XNUMX-ra nyer – fogadjon MOST

A Manchester City még nem kapott egymás után gólt, minden versenyszámban nulla győzelmet aratott. Az Olympiakosz a Bajnokok Ligájában elszenvedett nullás vereségből ered, és ebben a szezonban még nem nyert idegenben. A görögök egyetlen versenyen sem játszottak jól idegenben. A Manchester City minősége – a sérüléseket leszámítva – tető alá kerüljön, mivel sorozatban harmadik győzelmét aratta a tornán, és sorozatban harmadik győzelmét minden versenyszámban nullára zárta.

Ferran Torres bármikor szerezhet gólt – FOGADJON MOST

A nyáron Ferran Torres a hétvégén a Sheffield United ellen játszott Sergio Agüero és Gabriel Jesus helyett. A Valencia egykori támadója remek formában van a klubban, és Phil Fodent és Bernardo Silvát eltávolította a kezdőcsapatból. Torres legutóbbi két Bajnokok Ligája-mérkőzésén gólt szerzett a Manchester City színeiben.

Több mint 2,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

A Manchester City 10 meccséből hat 2,5-nél több góllal végződött. A városlakók jól futballoznak, és továbbra is az Olimpiakosz ellen kellene játszaniuk. Nagyszerű hét ez a Manchester City számára. A bajnokságban a szezon eleji ponthullás után mindössze öt ponttal vannak lemaradva a listavezető Liverpooltól.

A vasárnapi győzelem két ponton belülre juttatná őket a Liverpoolhoz képest, és egy játékkal a félidőbe mennének. A Manchester City bajnoki szezonbeli hullámvölgyei ellenére még mindig nyerhet, feljuthat a tabella élére, és ismét megszerezheti a bajnoki címet.

Az Olimpiakosz csak akadálya lehet a Manchester Citynek ezen a héten. A görögök nem nyertek idegenben ebben a szezonban, és nem valószínű, hogy túl sok gondot okoznak a Manchester Citynek kedd este. A Cityzensnek a második fordulóban a Marseille elleni győzelméhez hasonlóan XNUMX-XNUMX-ra kell nyernie. Egyetlen csapat sem állíthatja meg a Cityzenst a csoportkörben, de mint minden versenyszezonban, Guardiola csapata nem ezt teszi a csoportban. , amit nem érnek el az eliminációs fázisban.

A bukméker a Manchester City és az Olympiakosz ellen ajánlja fel

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt