Ludogorets vs Tottenham Tippek, jóslatok, esélyek

logo

A Tottenham Hotspur komoly kudarcot szenvedett az Európa-liga 1. mérkőzésén: 0-XNUMX-ra kikapott a Royal Antwerptől idegenben. Most José Mourinho csapata Fehéroroszországba indul, hogy megmérkőzzön a Ludogoretsszel. A fehérorosz csapat az Európa-liga J-csoportjában az utolsó, nulla ponttal a lehetséges hat közül. Ludogorec hat gólt kapott és négyet szerzett.

A Ludogorets az első játéknapon 2-1-re kikapott a Royal Antwerptől, majd a második játéknapon másodszor is kikapott a LASK Linztől 4-3-ra. A fehérorosz csapat egy ponton 4-1-re kikapott, mielőtt visszatért volna.

A Spurs küzdött a Royal Antwerp leveréséért a második játéknapon. A belgák gólja az első félidőben a Spurs védelmi hibájának köszönhető. A Tottenham Hotspur a harmadik fordulóban a második helyen érkezik a J csoportban. A csapat holtversenyben áll a LASK Linzzel, hárommal. A Ludogorets elleni győzelem és a máshol elért eredmények azt jelentené, hogy a Spurs a J csoport élére kerül.

A csütörtök esti meccs lesz a Tottenham Hotspur 15. meccse a szezonban minden sorozatot tekintve. Ha szeretne továbbjutni az Európa Liga utolsó szakaszába, nagy számú meccset fog felhalmozni. Mourinhónak megvan a mélysége ahhoz, hogy részt vegyen a tornán, és esetleg megnyerje azt. Szüksége van azonban arra, hogy csapata jobban játsszon, mint legutóbb az Európa Ligában.

Ludogorets vs Tottenham fogadási szorzók

A Tottenham Hotspur 2-1-es hazai győzelmet aratott a hétvégén a Premier League-ben a Brighton ellen. A második félidőben Gareth Bale fejesével a Tottenham Hotspur győzött, miután a Brighton érvénytelenítette Harry Kane első félidőben szerzett gólját. A Tottenham Hotspur legutóbbi 12 meccséből 13-ben veretlen az összes sorozatban. Minden versenyen továbbjutottak, és örülni fognak, ha további három pontot szerezhetnek Európában.

A Spurs 14 meccséből nyolc több mint 2,5 góllal végződött. Mourinho csapata nem volt szégyenlős az utolsó harmadban, leszámítva az idei szezonban elszenvedett két vereséget az Evertontól és a Royal Antwerpentől. Mindkét meccsen nullára csökkent a Spurs.

A Ludogorets a kampány augusztusi kezdete óta 15 meccset játszott az összes versenyszámban. A múlt hétvégi Európa-ligában a LASK Linz elleni vereségből a Levski Sofia elleni hazai 1-0-s győzelemmel tértek vissza.

A Ludogorets 15 meccséből kilenc több mint 2,5 góllal végződött. Ráadásul a Ludogorets 15 meccséből kilencen mindkét csapat gólt szerzett. Átlagosan 2,07 gólt rúgnak meccsenként, de átlagosan 1,13 gólt kapnak.

Hírek a Ludogorets v Tottenhamről

Mourinhónak nincs újabb sérülése a csütörtök esti meccsen. Az egyetlen játékos hiányzik, a hiányzó Japhet Tanganga. Egyébként Mourinhónak hosszú listája van a játékosoknak, akik közül választhat. Kiválaszthatja a legerősebb csapatát, hogy nyerjen, és három ponttal járjon a második Royal Antwerpen előtt. Persze ez a belgák LASK Linz elleni eredményétől függ.

A Spurs hétvégi győzelmével feljött a harmadik helyre a bajnoki tabellán. A londoniak a West Brommal mérkőznek meg a hétvégén. Hihetetlen pontösszegei és továbbra is gyenge formája azt jelenti, hogy Mourinho sokkal erősebb csapattal mérkőzhet meg csütörtök este, mint vasárnap a Baggies ellen.

Heung-min Son továbbra is vezeti a Spurst a nyolc góllal szerzett gólok terén. A várt cél csak 3,09. Hihetetlen volt a Spurs számára. Azonban megadhatja magát, és megengedhette, hogy Bale a szélen játsszon. Harry Kane hat bajnoki gólnál jár ebben a szezonban.

A Ludogoretst Higinio Marin csatár vezeti. Minden versenyszámban hét gólnál jár. Marín szerezte a Ludogorets egyetlen gólját a Royal Antwerp ellen. Az igazi veszély a klub számára Manu, aki a második játéknapon mesterhármast ért el a LASK Linz ellen.

Ludogorets vs Tottenham jóslat

Mindkét csapat szerez gólt – fogadjon MOST

A Tottenham Hotspur ebben a szezonban engedélyezte ellenfelei gólját az Európa-ligában. A Spursnek a selejtezőben kellett játszania, és ezeken a meccseken voltak gólok. Öt Európa-liga-selejtező- és csoportmérkőzésük közül három mindkét csapat gólt szerzett. A Ludogorets két meccse a csoportkörben úgy ért véget, hogy mindkét csapat a kapuba talált. Ha a Spurs védekezésben hibázik, mint a Royal Antwerp ellen, a meccs mindkét csapat góljával végződhet.

Gareth Bale bármikor szerezhet gólt – FOGADJON MOST

Mourinho biztosította, hogy Bale jelenleg nem lép be a Premier League-be. Mourinho szerint nem áll készen az indulásra, főleg csapattársai formájával. Bale kezdett a Royal Antwerp ellen, de nem játszotta végig a 90 percet. Újabb Európa-liga-indulást kaphat, hogy javítsa a felkészülést a mérkőzésre. Bale megszerezte első Spurs-gólját a hétvégén, és sikerült a kapuba találnia.

Több mint 2,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

A Ludogorets két meccse a csoportkörben több mint 2,5 góllal és egymást követő vereséggel zárult. A Tottenham Hotspur két Európa Liga-mérkőzése közül az egyik 2,5 gól feletti góllal zárult. A Ludogorets Európa Liga meccsenként átlagosan 3,0 gólt rúg, ezért ne lepődjön meg, ha a Tottenham Hotspur gólt szerez. Gólt kapott az Európa-ligában és ismét a Ludogorets ellen.

Bár a Tottenham Hotspur várhatóan gólt fog kapni, valószínűleg győzelmet arat Fehéroroszországban. A győzelemmel Mourinho három meccsel a vége előtt a J csoport tabellájának élére kerülhet. Amikor a csapatok november végén visszatérnek az Európa-ligába, a Spurs ismét a Ludogorecs ellen játszik. Ezután majdnem sikerült megpecsételnie a helyét az utolsó 32 között.

A Spursnek nehéz meccsei vannak a következő bajnokságban. Míg a West Brom elleni hétvégi meccsük séta lesz, a válogatott szünet után azonnal a Manchester Cityvel találkoznak. Csütörtök este Spurs-győzelem várható, mivel továbbra is három fronton küzdenek a bajnoki címért.

Ludogorets vs Tottenham fogadási ajánlatok

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt