Lorient – ​​Nantes jóslatok, jóslatok és tippek

⚽ Előrejelzések Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​Nantes Tippek és esélyek. november 8., 15:00 FRANCIAORSZÁG: Ligue 1 – 10. forduló.

Lorient – ​​Nantes előzetese

• A Lorient csak azután áll a Ligue 1 (L1) alsó háromja fölé a gólkülönbség tekintetében, miután a legutóbbi nyolc bajnoki meccséből csak egyet nyert meg (G1, L2, L5), bár három vereségük egygólos különbséggel született. A Lorient, az egyetlen L1-es csapat, amely még ebben a szezonban vezeti a HT-t, 12 L1-es góljából hetet a 60. perc után lőtt. Ez azonban segített abban, hogy az öt meccsből kettőt megnyerjen, ahol először kapott (G2, L3), bár még egyetlen bajnoki meccset sem nyert meg, ahol az első gólt szerezte (D1, L2).
  • Aggasztó azonban, hogy a Lorient nem nyert az elmúlt hét L1 H2H-ban (D2, L5). A legutóbbi három L1-es meccsen (D1, L2) sem nyertek otthon, öt pontot veszítettek, miután két meccsen megszerezték az elsőt.
  • A Nantes a legutóbbi hat L1-es meccsből csak egyet nyert meg (W1, L1, L4), és ezek közül ötön 2 gólnál többet kapott. Késői akcióra lehet számítani, mivel a Nantes L13-ben szerzett 1 „öngóljából” hét a 60. percen túl született, ötöt pedig a 61-70-es időszakban kapott, akik veretlenek voltak a Nantes L1-es meccsein (G6, D1).
  • A vendégek nyeretlenek idegenben ebben az L1-es szezonban (D1, L3), és ebből a négy meccsből háromban nem tudtak gólt szerezni a HT ellen. Ezt követően először szenvedtek (és veszítettek) az utolsó háromban.
  • Figyelemre méltó játékosok: Yoane Wissa legutóbbi három gólját az L1 hosszabbításában szerezte, kétszer annyit, mint a Lorient legjobb gólkirálya. Eközben a nantes-i Imrân Louza HT előtt és tizenegyesből szerezte góljait az L1-ben.
  • Érdekes statisztikák: A Lorient legutóbbi 19 hazai meccsén megőrizte a ziccert az élvonalban, bár csak 11 gólt kapott.
Heads-up mérkőzés: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1