Leicester vs Braga Tippek, jóslatok, esélyek

logo

Az Európa Liga G-csoportjában szereplő rivális Leicester City és a Braga mérkőzik meg csütörtök este a King Power Stadionban. A két klub favoritja a H-csoportban való továbbjutásnak és a torna kieséses szakaszába jutásnak. Az Európa Liga harmadik játéknapja felé vezető úton a Leicester Citynek és a Bragának is hat pontja van a lehetséges hatból. Ráadásul mindkét csapat öt gólt szerzett és csak egyet kapott. Viszonylag egységes rögzítésnek kell lennie.

A Leicester City azután lép játékba, hogy hétfő este megnyerte a Premier League-et. A Leeds United felett aratott 4-1-es győzelem lenyűgöző volt, és a második helyre vitte a csoportot. A Leicester City hét meccs után már csak egy ponttal van lemaradva a ligaelső Liverpooltól. Mivel a Reds a Manchester Cityvel játszik a hétvégén, a Leicester City elsőként mehet a novemberi válogatott szünetre.

A Braga hat meccs után a harmadik helyen áll a portugál Liga NOS-ben. A portugál klub kezdő az Európa-ligában, és az előző szezonban angol riválissal mérkőzött meg. Braga a csoportkörben a Wolverhampton Wanderersszel találkozott, majd a XNUMX. fordulóban a Rangersszel. Ott kiestek.

Ez az első találkozó a két csapat között. Elvihet még három pontot a Leicester City, vagy a Braga nyer idegenben?

Leicester vs Braga fogadási szorzók

Braga sorozatban hat győzelmet aratott minden versenyszámban. Miután kétszer is vereséget szenvedett a bajnoki szezon elején, a friss edző, Carlos Carvalhal megerősítette a hajót. A Braga bejut az Európa Liga harmadik fordulójába a Famalicão elleni 1-0-s győzelemmel a hétvégén. A legutóbbi hat meccsükből négy nulla győzelemmel végződött. Annak ellenére, hogy úgy tűnik, hogy Braga védelme erős, óvatosan kell kezelni. A portugál Liga NOS nem Európa legerősebb bajnoksága.

A Braga nyolc meccs után átlagosan 1,75 gólt rúg meccsenként. A védelmük meccsenként 0,75 gólt tesz lehetővé, összesen csak hatot szereznek. A Leicester City támadása lesz a Braga legerősebb támadása az egész szezonban. Vagyis, ha Brendan Rodgers Jamie Vardy, Youri Tielemans és Harvey Barnes személyében beveti támadójátékosait.

A Leicester City minden versenyszámban négymeccses győzelmi sorozatban van. A négy meccsből kettő nyert, míg a négyből három 2,5 gól felett zárult. Az AEK Athens ellen az Európa Liga 2. mérkőzésén a Leicester City 0-2-ra vezetett a félidőben, majd a második félidőben gólt kapott, és 1-XNUMX-re nyert.

Leicester v Braga válogatott hírek

Rodgers öt játékos nélkül fog játszani a csütörtök esti meccsen. A védő Caglar Soyuncu, a középpályás Wilfred Ndidi, valamint a szélső védők, Timothy Castagne és Ricardo Pereira sérültek.

Jonny Evanst továbbra is érinti egy deréksérülés. Ez egy játék kérdése. Mindeközben Daniel Amartey is kiesett sérülés miatt. A Leicester City túlszárnyalja súlyát a kapott gólok és a pontok tekintetében a várt gólokhoz és a bajnoki pontokhoz képest. Az előző szezonban a Leicester City nagyon jól kezdte a szezont, de elhalványult a karácsonyi címért folytatott küzdelemben. Az Európa-ligában való merülés ismét véget vethet a karácsonyi címharcnak.

Vardy jó formában van a Foxes számára. Hét meccsen nyolc gólnál jár az összes versenyszámban. Vardy az utolsó három meccsén minden versenyszámban gólt szerzett.

Carvalhalnak csak egy sérülése van Bragában. A vezetőség januárig Rui Fonte nélkül van. A Braga gólkirálya, Wenderson Galeno minden versenyszámban három gólt szerzett. A csatár Paulinho az összes sorozatban két gólt szerzett. Paulinho ebben a szezonban minden Európa-liga G-csoport mérkőzésén gólt szerzett.

Jóslat: Leicester vs Braga

A Leicester City két félidőből egyet nyer

A Leicester City kiváló formában várja a csütörtök esti meccset. A Foxes az összes versenyen zsinórban négy győzelmet aratott, és öt egymást követő győzelmet aratott. Mind a négy meccsen a Leicester City minden félidőt megnyert, és ez a sorozat csütörtök este folytatódik. A Braga keményebb kihívás lesz, mint az AEK Athén, de a Leicester Citynek így is meg kell nyernie a két periódus egyikét.

Jamie Vardy bármikor gólt szerez – fogadjon MOST

Vardy most zseniálisan játszik. Hét meccsen nyolc gólt szerzett az összes sorozatot tekintve, hétfő este pedig gólt szerzett a Leeds United ellen. A kérdés csak az, hogy Rodgers megkockáztatja-e Vardyt a hét közepén a Premier League közelgő mérkőzéseivel. A Foxes a következő két bajnoki mérkőzésén a Wolverhampton Wanderersszel és a Liverpoollal találkozik.

Több mint 2,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

A gólok gyakoriak voltak a Leicester City meccsein ebben a szezonban. Minden versenyszámban 10 meccséből hét több mint 2,5 góllal végződött. Ebbe beletartozik a Leeds United elleni, idegenben megnyert hétfői lenyűgöző 4-1-es győzelem is. A 2024–21-es Leicester City Európa-liga mindkét meccse 2,5 gól feletti góllal zárult. Három gólt szerzett Zoryának, kettőt pedig az AEK Athénnek. A Leicester City kiváló védelme képes-e távol tartani Bragát a King Power Stadionban?

A Braga nyolc meccséből öt az összes versenyszámban több mint 2,5 góllal végződött. Olyan tapasztalataik vannak az angol ellenfél ellen, mint a Braga a Wolverhampton Wanderers ellen az előző szezonban az Európa Ligában. A Braga az Európa Liga örökös versenyzője. Soha nem elég jó ahhoz, hogy elérje a Bajnokok Ligáját, de túl jó ahhoz, hogy lemaradjon az európai versenyről.

A Braga a Leicester Citynek készül a torna eddigi legkeményebb próbájára. A Foxes hazai pályán játszik, de jó formában kell maradniuk. Még ha Rodgers úgy dönt is, hogy pihenteti Vardyt, amit megtehet, a Leicester Citynek képesnek kell lennie nyerni és a csoport élére állni.

A visszavágó Portugáliában másképp végződhet, de a King Power Stadionban lejátszott csütörtök esti meccsen a Leicester City győzelme kell, hogy legyen.

Leicester vs Braga fogadási ajánlatok

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt