????Közvetlen forrás a LEAGUELANE.com webhelyről. Napi nyereséges tippekért látogasson el a linkjükre PREMIUM ELŐREJELZÉSEK.

Időpont: 2. október 2024. péntek
Kezdés: 19:45 UK / 20:45 CET
Helyszín: Húsvéti út.

A Hibs az elmúlt szezonokban kényelmes középső csapat volt, a 2019–20-as szezonban két hellyel az Európa Liga sapkája alatt végzett.

Mindeközben Accies kis híján elkerülte a kiesést tavaly, mivel utolsó előtti helyen végzett a tabellán, és egyelőre nem mutatkozott a javulás jele.

Ráadásul Jack Ross emberei remek h2h rekordot értek el ezzel az ellenféllel szemben, és itthon is vannak.

Ezért nagy meccsre számíthat a Hibernian ezen a hétvégén.

Hibernian vs Hamilton Academical: Egymás ellen (h2h)

• Hibs az előző hat meccséből ötöt megnyert.
  • Összességében az előző hat meccsükből háromszor kettőt vagy több gólt szereztek, az utolsó hat meccsükből kettőn pedig három vagy több gólt.
  • Ebben a stadionban a házigazdák sorozatban négy győzelmet arattak.
  • A legutóbbi négy mérkőzés összesített eredménye ebben a stadionban 13-2, a házigazdák javára.

Hibernian vs Hamilton Academical: Jóslás

Brian Rice fiai az előző 15 meccsükből 19-ön nyeretlenek voltak, és az előző 16 utazásukból 20-on nyeretlenek maradtak.

Összesen ötöt elveszítettek a h2h előző hat meccséből, és ebben a stadionban négymeccses vereségsorozatban vannak.

Tovább haladva 2019-20-ban az egész liga egyik legrosszabb csapata volt, és kis híján elkerülték a rúgást.

Ellenben az utolsó kilenc meccsükből hétben veretlen volt, és az előző 12 hazai meccsükből 15-n maradt veretlen.

Ráadásul a Hibs volt a harmadik legjobb csapat a versenyben eddig ebben a szezonban, és egyben a legtöbb gólt is szerezte a két nehézsúlyú: a Celtic és a Rangers után. Vegye figyelembe, hogy e két csapat után a harmadik helyen állnak a tabellán.

Eközben az Accies a harmadik helyen áll a rangsorban ezen a ponton.

Egyébként a Hibernian győzelmére számíts ezen a pénteken.

Hibernian vs Hamilton Academical: fogadási tippek

• Gólszerzés az első félidőben: Hibernian @ 1,50 (1/2)