Famalicão x Sporting: ÉLŐ [HD]: Nézze meg, hol NÉZHETŐ A Liga NOS ÉLŐBEN

Famalicão arca Sportingabban szombat (05.) 15:00 (brazíliai idő szerint), in Famalicão városi stadionja, Vila Nova de Famalicão, 9. napjára Premier League NOS. A mérkőzést közvetíti ESPN és a SPORT TV Portugáliában 19:00-kor.

A könnyebb naptár nyújtotta előnyök kihasználása érdekében a Sporting ezen a szombaton (05.) Famalicãoval találkozik.

Korán kiesett az Európa-ligából, amikor a torna csoportkörébe való válogatás utolsó szakaszában kiesett az osztrák LASK Linz ellen. A Sporting a 2024/2024-as szezon szinte teljes első felét megvolt, azzal az előnnyel, hogy egy sokkal könnyebb naptár, mint a Benfica és a Porto. Tudta, hogyan használja ki a hosszabb edzési időszakokat.

22 pontjával (hét győzelem és egy döntetlen) vezeti a portugál bajnokságot, amelyet ebben a században is megnyert. Négy pontja van a Braga és a Benfica ellen, amelyek osztoznak az alelnöki pozícióban. Az előny a negyedik Portóval szemben hat pont. Ez az előny azonban a végéhez közeledik. A jövő héten a kontinensviadalok utolsó fordulóját rendezik a csoportkörben. Ettől kezdve. a naptár mindenkinek ugyanaz lesz.

A Sporting a LASK Linz elleni meccs óta nem veszített. Hét győzelem és egy döntetlen. Ezen a listán szerepel a Portugál Kupában való debütálás is. Sacavenensét mészárlással verte meg. 7:1-re jelentkezett. Következő riválisa Paços de Ferreira lesz. Ön képes lesz fellépni a stadionjában. Látogatóként a portugál bajnokságban 100%-os sikert arat. A négy lejátszott mérkőzést megnyerte, tíz gólt szerzett és egyet kapott.

Famalicão x Sporting: hol nézheti meg, ütemezheti, ütemezheti és a legfrissebb híreket követheti percről percre valós időben.