Benfica vs Rangers Tippek, jóslatok, esélyek

logo

Steven Gerrard Rangers csapata ebben a szezonban 18 meccs óta veretlen. A glasgow-i csapat hihetetlen futballt játszik, és eredményeket ér el. A Rangers múltjának árnyai Ibrox körül láthatók, és csütörtök este Gerrard Portugáliába viszi a csapatot, hogy megmérkőzzön a Benficával.

A Ranger kilencmeccses győzelmi sorozatban van az összes versenyen. Kiválóan teljesítik a szezon első felét Skóciában és az Európa Ligában. A védelem volt a Rangers névjegye 2024-21-ben. A legutóbbi kilenc meccsükből hét győzelemmel végződött.

A Benfica célja, hogy legyőzze a skót óriást, és hat meccs után a második helyet szerezze meg a portugál Liga NOS-ben. Az önbizalom azonban nem nagy a Lisszabon érkezése előtt, mivel a Benfica 3-0-s vereséget szenvedett a rivális Bovistától. Meglepő eredmény volt az Eagles számára.

A vereség, amely során a Benfica két gólt kapott az első félidőben, véget vetett a sorozatban hét győzelemből álló sorozatnak. Jorge Jesús edző abban reménykedik, hogy csapata formát ölt, és megszerzi a három pontot a Rangers ellen.

Benfica vs Rangers fogadási szorzók

A Benfica és a Rangers vezeti az Európa Liga D-csoportját. A két csapat holtversenyben hat-hat ponttal rendelkezik a lehetséges hatból. A Benfica a Lech Poznan elleni 4-2-es győzelemmel indította az Európa-ligát az első fordulóban. A Standard Liege elleni második játéknapi győzelem lenyűgöző, 3-0-s győzelem volt. A három gól a második félidőben született, ebből kettő tizenegyes volt.

A Rangers az első fordulóban mindkét félidőben szerzett góllal legyőzte a Standard Liege-et. 2-0-ra verték a belgákat. A Rangers a nyitónapi győzelmét a Lech Poznan elleni 1-0-s győzelemmel követte. Két tiszta ziccert tartottak a kékek az Európa-ligában. 18 mérkőzésükből XNUMX kapott gól nélkül ért véget. Zseniálisan védekeztek.

Gerrard csapata kilenc ponttal előzi meg a Celticet a skót bajnokságban. A Celticnek két meccse van; Gerrard azonban végül visszahozta a Rangerst a skót futball élére. A csütörtök esti meccs lesz az első a Benfica elleni két egymást követő Európa Liga-mérkőzés közül.

Mindkét csapat esélyesebb a XNUMX közé jutásra. Bármelyik csapat is nyeri a csütörtök esti lisszaboni meccset, az közvetlenül befolyásolja a csapat kieséses szakaszba jutását.

Benfica vs Rangers csapathírek

Gerrardnak csak a csütörtök esti meccs elején volt sérülésproblémája. A védő Nikola Katic elülső keresztszalag-sérülés miatt januárig nem lesz kihagyva. A Rangers a védekezésben Katic nélkül is jól játszik, ellenfelet távol tartják a kaputól. A Rangers a hétvégén legyőzte a Kilmarnockot James Tavernier tizenegyesének köszönhetően az első félidőben.

A Rangersnek kifejezetten kevés kapott gólja van. A Rangers mindössze négy alkalommal engedte gólt az ellenfélnek. Átlagban mindössze 0,22 gólt rúgnak meccsenként, és meccsenként 2,39 gólt szereznek. Tavernier az összes versenyszámban 10 góllal vezeti a Rangerst, a csatár, Alfredo Morales pedig hat gólt szerzett az összes versenyszámban.

Jorge Jesusnak három játékosa sérült meg a Benficában. A védő Jean-Clair Todibo Achilles-ín probléma miatt nem lép pályára. Jesús Alejandro Grimaldót és Andre Almediat nélkülözte sérüléseik miatt. Grimaldo bokasérülést szenved, és várhatóan a novemberi válogatott szünet után tér vissza. Eközben Almeidának térdproblémája van, és a hónap végén vissza kell térnie.

A gólok számában a német Gian-Luca Waldschmidt vezet, az összes versenyszámban öt góllal. A nyáron Friburgóból igazolt leigazolása javította a Benfica támadását. Waldschmidt tizenegyest lőtt az Európa Liga második játéknapján a Standard Liege ellen.

Benfica vs Rangers előrejelzés

Mindkét csapat gólt szerez – NEM – MOST

A Rangers védelme óriási volt ebben a szezonban. A glasgow-i csapat mindössze négy gólt kapott ebben a szezonban. Szervezetük és védekező eltökéltségük alacsonyan tartja a Benfica minőségi esélyeit. A Rangersnek nem volt sorozatban a győzelme az Európa-ligában, és az utolsó kilenc meccsükből hét minden versenyszámban nullára végződött. A Rangers tud gólt szerezni a Benfica ellen? Ők a nagy kérdés.

Félidő eredménye: döntetlen – fogadjon MOST

Az Európa Liga második fordulójában a Benfica három gólját a Standard Liege ellen a második félidőben szerezte. A Rangers Lech Poznan elleni meccsén a glasgow-i csapat a játékrész 68. percében szerezte egyetlen gólját. A csütörtök esti meccs első felében ezek a csapatok érezhetik egymást. Ha a célkitűzések teljesülnek, akkor azok csak a második szakaszban érkeznek meg. A Benfica átlagos gólszerzési perce 51 perc, míg a Rangersnél 46 percnyi játékperc.

2,5 lőtt gól alatt – fogadjon MOST

Ne számíts arra, hogy ez a meccs magas pontszámú lesz. Ha elkezdődnek a gólok, akkor a Benfica várhatóan meccsel érkezik. Azonban a Rangers hihetetlen góljaival, azaz 18 meccsen mindössze négy góllal, a harmadik fordulóban kevesebb mint 2,5 gólt rúgnak a klubok.

A Rangers 18 meccséből tíz 2,5 gól alatt ért véget. Hat egymást követő Rangers-meccs 2,5 gól alatt ért véget. Mind a hat meccs a Rangers győzelmével és nullával végződött. A Benfica kilenc meccséből mindössze kettő végződött 2,5-nél kevesebb góllal. Az Eagles látott néhány gólerős meccset, de ezen a szakaszon nem védekeztek úgy, mint a Rangers hátvédje.

A héten a Rangers 18 meccsig tartó győzelmi sorozata a küszöbön áll. Egymás elleni meccsük van a Benfica ellen, és ha csütörtök este győzelmet vagy döntetlent szereznek, a Rangers jó pozícióba kerülhet a csoport élére. A Benficának +5 gólkülönbsége van, ami +2 góllal jobb, mint a játékba lépő Rangers

A Benfica megalázó 3-0-s vereséget szenved a Bovistától. Bár csütörtök este jobbnak kell lenniük, nehéz dolguk lesz letenni a Rangerst. 2,5 gól alatt kell esnie egy alacsony gólerősségű lisszaboni eseményen.

Benfica vs Rangers fogadási ajánlatok

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak: november 9. 00:01 GMT – november 12. A bajnokság 18. fordulójának első kezdőrúgása – 1+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét 1 GBP nyeremény – Az egyes értelemre tett fogadások 2 GBP téttel minősülnek mindkét irányban ( Összesen 50 GBP) – A minősített vesztes fogadásokat csak 2024 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 72-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny befejezését követő 7 órán belül jóváírjuk, és XNUMX napig érvényesek – visszavonási korlátozások és minden vonatkozó feltételt