Atalanta vs Liverpool Tippek, jóslatok, esélyek

logo

A Premier League éllovasa, a Liverpool Bergamóba utazik az Atalanta elleni párharc első mérkőzésén. Az előző szezon negyeddöntői a 2019-es bajnokot fogadják a Stadio Atleti Azzurri d'Italiában. A helyszínt felújítás miatt nem használták az Atalanta 2019-20-as Bajnokok Ligája-mérkőzéseire. A La Dea mindhárom Bajnokok Ligája csoportmeccsét a milánói San Siro otthonában játszotta. A család határainak nagy látványosságnak kell lenniük.

A Liverpool a Bajnokok Ligája D-csoportjának egyetlen csapata, amelynek 100%-os győzelmi rekordja van. A vörösök nem voltak meggyőzőek az első két bajnoki meccsükön. Ritka öngólnak köszönhetően 1-0-ra verte az Ajaxot. A második játéknap a Midtjyllanddal 2-0-ra végződött a második félidőben szerzett két gólnak köszönhetően. A vörösöknek 55 percbe telt, mire végeztek a dánokkal.

Az Atalanta az első játéknapon 4-0-ra legyőzte a Midtjyllandot, a második játéknapon pedig 2-2-es döntetlent játszott az Ajaxszal. Az Atalanta 2-0-ra elhúzott a félidőben, mielőtt visszatért volna, és majdnem győzött. A bergamói klub 2-1-re nyert a hétvégén a Crotone ellen a Serie A-ban. Luis Muriel duplája megpecsételte a klub győzelmét.

Jurgen Klopp csapata korán kapott gólt a West Hamnek, de Mohamed Salah tizenegyesének és Diogo Jota második félidei góljának köszönhetően 2-1-re nyert. Kloppnak sérülésproblémái vannak, és a Manchester City elleni masszív meccsnek köszönhetően a hétvégén komolyan az ő oldalukra fordulhat a hét közepén.

Atalanta vs Liverpool fogadási szorzók

A Liverpool öt egymást követő mérkőzés óta veretlen az összes sorozatban. Ezen az öt meccsen 9-4-re múlták felül ellenfelüket. Sok szó esett a Liverpool gyenge védekező gólrekordjáról ebben a szezonban. Minden versenyszámban 17 meccsen 11 gólt engedélyezett. A Vörösök 1,55 gólt engednek meccsenként. A 17 gólból hét egy meccsen született, amikor az Aston Villa megdöbbentette a vörösöket.

Vonja le ezt a hét gólt, és a Liverpool védekezési mérlege sokkal jobbnak tűnik. Gólszerzési rekordja meccsenként 0,91 gól lenne, ha az Aston Villa meccset levennék a tétlistájáról. A Liverpool minden sorozatban 27 gólt szerzett, meccsenkénti 2,45-ös átlaggal.

Az Atalanta legutóbbi három meccséből kettőben veretlen az összes sorozatban. Dea jól teljesít a Serie A-ban annak ellenére, hogy a közelmúltban hazai pályán elveszítette a Sampdoriát. Gian Piero Gasperini csapata a Crotone elleni győzelem után a második helyre lépett fel.

A Liverpoolhoz hasonlóan az Atalantának is nehéz hétvégi hazai meccse van. A válogatott szünet előtt hazai pályán játszanak az Inter Milannal. Ezek a csapatok még soha nem találkoztak európai versenyeken. Mindketten előre gondolkodó oldalak, akik megtámadják a másikat.

Atalanta–Liverpool hírek

Klopp megsérült, és várhatóan ezen a hétvégén elhagyja csapatát a Manchester Citybe. Virgil van Dijk 3. fokozatú ACL-sérülés miatt hosszú távra kiesett, Fabinho combizomsérülése miatt valószínűleg nem lép pályára. Lehet, hogy a Manchester City elleni hétvégére tartogatják. Rhys Williams valószínűleg Joe Gomezzel lesz páros. Még ha Joel Matip alkalmas is a játékra, Klopp valószínűleg elhagyja őt a hétvégére.

Klopp szombaton a West Ham ellen indította Nat Phillipst a középső védelemben, és megszerezte a meccs emberének kitüntetést. Phillipst azonban várhatóan augusztusban adják el, és nem szerepelt a Liverpool Bajnokok Ligája névsorában. Naby Keita, Kosta Tsimikas, Thiago Alcantara és Matip készen állnak az utolsó fizikai felkészülési tesztekre a csapat olaszországi útja előtt.

Gasperini négy játékos nélkül maradhat kedd este. Robin Gosens és Marten De Roon jelenleg kétségek között szerepel. Gosens izomhúzódást szenved, míg De Roon felépül egy ütés után. Mattia Calderának izomproblémája van, ami miatt valószínűleg a válogatott szünet után nem léphet be. Marco Carnesecchi COVID-19-tesztje pozitív lett. Nem tudni, mikor tér vissza.

Jóslat: Atalanta vs Liverpool

A második félidő végeredménye: Liverpool győzelem – Fogadjon MOST

A Liverpool az utolsó három meccsén minden versenyszámban megnyerte a második félidőt. A Midtjylland ellen szerzett két gól a második félidőben született. A józan ész azt hinné, hogy a Liverpool a jobb erőnlétnek köszönhetően a játék előrehaladtával megelőzi az Atalantát. Gasperini zseniális edző, szóval elvárjuk tőle, hogy taktikusan kezelje Kloppot.

Diogo Jota bármikor gólt szerez – FOGADJON MOST

Nem sokkal később Diogo Jota kezdett igazolni az Anfielden. A portugál hátvéd a Liverpool kezdőcsapatában való rendes helyért küzd, Roberto Firmino pedig kedd este pihenhet, így Jota indulhat. Jota minden versenyszámban kilenc meccsen négy gólt szerzett. Múlt héten gólt szerzett a Midtjylland ellen, majd ezt követte a West Ham elleni győztes. Minden versenyszámban 108,75 percenként lő egy gólt átlagban.

Több mint 3,5 kapott gól – FOGADOTT MOST

Felejtsd el a kedd esti 2,5 gólt. Ők két csapat nagyszerű eredményekkel, és képesek megvilágítani az éjszakát Bergamóban. Az Atalanta idei két Bajnokok Ligája-mérkőzése több mint 3,5 góllal ért véget. Az Atalanta ebben a szezonban az összes versenyszámban lejátszott nyolc meccséből hét több mint 3,5 kapott góllal végződött. Ez egy folyékony támadócsapat, de a kapott gólokért is vétkezik. Az Atalanta 15 alkalommal hagyta gólt ellenfelei számára, meccsenként 1,88-as átlaggal.

A Liverpool 11 meccséből 3,5 több mint XNUMX góllal végződött. A Liverpool védelme sérülésekkel bajlódik, ami ma este az Atalanta javára válhat. Aki abban reménykedik, hogy a Liverpool Olaszországba megy és legyőzi az Atalantát, gondolja újra. A La Dea egy jó csapat zseniális edzővel.

A Liverpoolnak van a legtehetségesebb csapata. Tehetségüknek győzelemre kell vezetnie őket egy pontszerző játékban. Ne lepődj meg, ha a Liverpool gólt kap, mielőtt megoldaná. Klopp rotálni fogja néhány játékosát, de így is nagyon erős csapatot alkot majd. A Vörösök várhatóan győzelmet aratnak egy thrillerben Bergamóban.

Atalanta vs Liverpool fogadási ajánlatok

888 Sport logó

Ingyenes fogadás-visszatérítés 50 GBP-ig, ha DeChambeau nyer az Augustán

A promóciós időszak november 9. 00:01 GMT – november 12., a verseny első fordulójának első kezdőrúgása – 18+ – Kvalifikációs fogadások csak a „Végső pozícióra” – Minimális tét: £1 nyeremény – A fogadások minden érzékre jogosultak Regisztráljon 1 GBP mindkét irányba fogadás (összesen 2 GBP) – A jogosult vesztes fogadásokat csak 50 GBP-ig térítjük vissza tagonként, ha Bryson DeChambeau megnyeri a 2024-as Masterst – Az ingyenes fogadásokat a verseny lezárását követő 72 órán belül jóváírják, és 7 napig érvényes – elállási korlátozások és minden vonatkozó feltétel