💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Njemačka Bundesliga
Datum: subota, 3
Počinje u 14 UK / 30 CET
Mjesto radnje: Weserstadion.

Modri ​​su se tek plasirali u Diviziju One i unatoč neiskustvu ostavili trag. Prva utakmica bila je protiv Frankfurta, jedne od najboljih momčadi lige, i ipak su uspjeli izvući 1-1.

Momčad je to pratila domaćom pobjedom od 1-0 nad Kölnom. Čini se da je samopouzdanje u taboru Bluesa visoko, te će nastojati produljiti svoj niz neporaženosti za još tjedan dana.

Međutim, za to će se morati suočiti s konkurentskim River Islandersima. Momčadi Floriana Kohfeldta uspjeli su ostati u Bundesligi unatoč tome što su prošle sezone bili uvršteni u doigravanje za ispadanje, a također su izgradili zamah dobrim igrama u predsezoni.

Iako su utakmice bile prijateljske, momčad je u tim utakmicama obećavala. Osim toga, također su kod kuće i imaju impresivan h2h rekord protiv svog rivala tijekom godina.

Vjerojatno možemo očekivati ​​da će obje momčadi biti ravnopravne. A sudeći po nedavnim nastupima, vjerojatan ishod je da će obje momčadi pogoditi gol. Sva tri boda će vjerojatno pripasti domaćinima, ali oklada koja najviše obećava je BTTS.

Werder Bremen – Arminia Bielefeld: međusobni duel (h2h)

• River Islandersi su u nizu od dvije pobjede.
  • U sedam od prethodnih osam susreta oba su tima postigla golove.
  • Osam od posljednjih devet pobjeda na ovom mjestu pripalo je domaćinu.
  • Zanemarimo li jednu utakmicu u 2009., domaća momčad je zabila dva ili više golova u svakoj utakmici od 1997. na ovom terenu.

Werder Bremen protiv Arminia Bielefeld: Prognoza

Kohfeldtovi izabranici su u prošlom kolu slavili u gostima s 1-3 kod Schalkea. U međuvremenu, igrači Uwea Neuhausa uspjeli su doma pobijediti Köln rezultatom 1-0.

U nastavku, River Islandersi su pokazali veliku izdržljivost da izbjegnu ispadanje prošle sezone i odlučni su da taj test više ne prođu.

Nedavno su postigli mnogo golova, a nakon opsežnih priprema izvan sezone, njihov napad izgleda dobro.

Također su uvjereni da se bore protiv novopromaknute momčadi i da su dominirali nad njima u h2h sudarima tijekom godina.

Vjerojatno biste očekivali da će stvarati konstantnu prijetnju protivničkoj polovici svih devedeset minuta.

S druge strane, čini se da su Neuhausovi momci odlučni u namjeri da ove sezone osiguraju završnicu u gornjem poluvremenu, a do sada su ostali vjerni svom cilju. Već u prvoj utakmici pokazali su dosta borbenosti, pa tako i protiv Eintracht Frankfurta, stalnog konkurenta za europska mjesta u Bundesligi.

Konačno, većina h2h okršaja između ova dva tima uvijek je imala golove s obje strane. I kao takav, očekujte da će se isto dogoditi i ove subote.

Werder Bremen protiv Arminia Bielefeld: savjeti za klađenje

• Obje momčadi će postići rezultat 1,60 (3/5)