Venezuela protiv Paragvaja Predviđanja, savjeti i predviđanja

💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Venezuela protiv Paragvaja Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo u nogometu 2022. Južna Amerika Predviđanje LeagueLane

Venezuela protiv Paragvaja
Južnoameričke kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo
Datum: utorak, 13
Počinje u 23:00 UK
Mjesto: Olimpijski stadion Metropolitan u Méridi.

I Venezuela i Paragvaj prošli vikend nisu ostvarili svoje ciljeve u uvodnoj utakmici kvalifikacija za SP, pa je ovaj međusobni okršaj prilika da se ispravi.

Nadalje, obje momčadi već neko vrijeme nisu ostvarile značajniji rezultat u doigravanju jer nisu sudjelovale u Rusiji 2018. Osvojiti jednu od pet ulaznica za 2022. bio bi veliki uspjeh.

Što se tečajeva tiče, domaći su favoriti za pobjedu s trenutnim tečajem 2,50, dok su izgledi za goste nešto manji, 3,10.

Venezuela x Paragvaj jedan u jedan

U prošlosti je odigrano šesnaest izravnih okršaja između Venezuele i Paragvaja. Statistika blago ide u korist gostujuće momčadi s omjerom 8-5 u pobjedama. Zanimljivo, utakmice na venezuelanskom tlu rijetko završavaju remijem: obje momčadi su pobijedile tri puta.

Ukupan broj postignutih golova u dosadašnjim susretima je 43, s prosjekom od 2,68 po utakmici.

Pet od posljednjih šest susreta završilo je s manje od 2,5 FT golova.

Venezuela - Paragvaj Prognoza

Venezuelanski navijači polagali su velike nade nakon niza sjajnih rezultata prošle godine, gdje je njihov tim uzastopno porazio Boliviju, Trinidad i Japan. Prva utakmica kvalifikacija nije dobro prošla, izgubili su od Kolumbije 3-0, u utakmici koju nisu imali pod kontrolom. Trener José Peseiro bi mogao napraviti neke promjene za ovu sljedeću utakmicu. Konačni rezultat bio je problem, u prvom poluvremenu primili su tri gola.

Što se tiče protivnika, Paragvaj je bio favorit kod kuće protiv Perua, ali utakmica je završila bez pobjede 2-2 FT. Šteta što su drugi gol primili u 85. minuti, a generalno dobar dan imao je Ángel Romero koji je postigao dva gola. Očekujemo otvorenu utakmicu u Méridi ovog utorka, pa se klađenje na obje momčadi po 1,95 čini kao dobar izbor.