💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Njemačka – Bundesliga
Datum: subota, 24
Počinje u 14:30 UK / 15:30 CET
Mjesto radnje: Stadion An der Alten Försterei.

Željezni su ove sezone pozitivno krenuli u kampanju. Izgubili su prvu utakmicu protiv Augsburga, ali su od tada ostali neporaženi, čak su uspjeli remizirati s Borussijom Monchengladbach.

Brazilci iz Breisgaua također imaju sličnu statistiku za pokazati u sezoni 2024.-21., a također su imali teške borbe na tom putu. Morali su se suočiti s Wolfsburgom i Dortmundom u ovoj prvoj fazi kampanje.

Unatoč tome, bilo kojoj momčadi je do sada išlo prilično dobro i pristupit će ovom okršaju s namjerom da ga maksimalno iskoriste.

Idući dalje, većina h2h okršaja između njih dvojice završila je golovima obje momčadi. I čini se da bi se ista stvar trebala dogoditi ovog vikenda.

Union Berlin protiv Freiburga: Jedan u jedan (h2h)

• Posljednji okršaj završio je pobjedom momčadi Christiana Streicha s 3-1 kod kuće.
  • Šest od sedam prethodnih sastanaka imalo je tri ili više ciljeva.
  • Na ovom mjestu domaćini niti jednom nisu uspjeli postići pogodak u prvenstvenoj utakmici.
  • U protekle četiri godine samo je jednom utakmica završila bez golova za obje momčadi.

Union Berlin protiv Freiburga: Prognoza

Izabranici Urija Fischera remizirali su 1-1 u gostima posljednjeg dana utakmice protiv Schalkea. Nakon prvog poluvremena bez golova, gosti su dali prvu krv pogotkom početkom drugog. Ipak, domaćini su uspjeli namjestiti izjednačenje u 70-imaº minuta.

U međuvremenu su Brazilci iz Breisgaua remizirali kod kuće protiv Bremena 1-1.

Idući naprijed, Iron Ones su zabili četiri ili više golova u dvije od prethodne tri utakmice i zabili su u 18 od zadnjih 20 utakmica. Kod kuće je također zabio golove u 22 od posljednja 24 nastupa.

S druge strane, njihovi su kolege golove zabili u 13 od ukupno zadnjih 15 utakmica, au samo posljednje četiri utakmice zabili su ukupno 13 golova.

Nadalje, svaki h2h okršaj od 2004. imao je tri ili više golova, a na ovom stadionu nijedna momčad nije uspjela zabiti samo jednom u cijeloj svojoj h2h povijesti.

Imajući tu statistiku na umu, očekujte golove obje momčadi ove subote.

Union Berlin protiv Freiburga: savjeti za klađenje

• Obje momčadi će postići rezultat 1,67 (2/3)