Swansea – Millwall statistika

Bwin savjeti i predviđanjaSwansea – Millwall predviđanja

Swansea – Millwall Savjeti i kvote. 3. listopada, 15:00 ENGLESKA: Championship – 4. kolo.

• Swansea City započeo je ligašku kampanju bez poraza u tri utakmice (G2, L1) i još nije primio gol. Također su jedini klub u ligi koji još nije dobio žuti karton, a s pet od zadnjih šest utakmica u H2H protiv Millwalla koji su postigli ispod 2,5 gola, mogu biti bolji u nizu različitih pokazatelja.
  • Prošle sezone Swansea je zabio samo dva ligaška gola na domaćem terenu nakon 75. minute, ali je također imao drugi najveći (kombinacijski) broj remija u domaćim utakmicama (13). Njihovi 'razmaci golova' kod kuće su ionako umjereni, sa Swanseajem koji je primio 2+ gola samo jednom u 15 utakmica lokalne lige, ali je postigao 3+ gola samo dva puta.
  • Sve u svemu, Millwall je neko vrijeme bilo teško pobijediti, izgubivši samo četiri od prethodnih 18 ligaških mečeva (G7, D7, L4), a samo četiri su svjedočili preko 2,5 gola. Štoviše, šef Millwalla Gary Rowett osobno se voli suočiti sa Swanseajem, izbjegavajući poraz u njihova prethodna tri H2H susreta (G2, D1), pri čemu su oba pobijedila 1-0.
  • 'Lavovi' su dobili pet od zadnjih devet gostujućih prvenstvenih bitaka (G5, D2, L2), a sedam pobijeđenih/remiziranih utakmica ostavilo je prazan gol. Iako često pobjeđuju u tijesnim utakmicama, njihovih posljednjih pet poraza u gostima u ligi imali su relativno visokih 4,20 golova po utakmici.
  • Igrači koje treba gledati: Swansea je pobijedio u posljednjih pet utakmica domaće lige u kojima je Andre Ayew zabio, uključujući četiri gola nakon 60 minuta.
  • Jed Wallace iz Millwalla zabio je u uzastopnim ligaškim utakmicama za svoj klub, dok je sedam od zadnjih devet ligaških golova postigao u gostima.
  • Ključna statistika: Millwall je prošle sezone primio najmanje golova u gostima u gornjoj polovici divizije (prosječno 0,30 po utakmici).
Heads-up utakmica: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1: 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2