Sacavenense x Sporting: Pogledajte gdje možete GLEDATI Portugalski kup UŽIVO

Sporting će se suočiti sa Sacavenenseom u tome Ponedjeljak 23. u 18 sati (vrijeme u Braziliji), u Nacionalni stadion Jamor, u Oeirasu – Lisabon, za 3. kolo Portugalski kup. Utakmicu će prenositi SPORTTV u Portugalu u 22 sati.

Sporting na vrhu portugalskog prvenstva, Sporting otvara drugu frontu bitke u ponedjeljak, 23. studenog. Imat će svoj debi u izdanju Portugalskog kupa 2024./2024.

Sporting je postigao dva gola u posljednjih nekoliko utakmica, oba 4-4. Prvi, u Lisabonu, protiv Tondele, plasirao ga je na čelo portugalskog prvenstva. Drugi, u gostima, protiv Vitórije de Guimarães, povećali su svoju prednost. Ima 19 bodova (šest pobjeda i jedan remi). Tu su još četiri uz Bragu i Benficu, njihove najbliže pratioce.

Početak iznad očekivanja dao je navijačima nadu u osvajanje naslova koji se nije dogodio od sezone 1999./2000. Sporting nikad nije osvojio portugalsko prvenstvo u XNUMX. stoljeću. Naravno, za to je još prerano, pogotovo ako se uzme u obzir visoka ulaganja, kako Benfice, tako i Porta u potpise.

Alviverde je, međutim, posvećen isključivo lokalnim turnirima, budući da se nije uspio kvalificirati za Europsku ligu. U zadnjem kolu kvalifikacija poražen je od austrijskog LASK Linza. Od tada nije izgubio. Ostvareno je pet pobjeda i jedan poraz.

Sacavenense protiv Sportinga: gdje gledati, raspored, raspored i najnovije vijesti, pratite iz minute u minutu u stvarnom vremenu.