Reims – Strasbourg Predviđanja, predviđanja i savjeti

Bwin savjeti i predviđanjaReims – Strasbourg Predviđanja

Reims – Strasbourg Savjeti i kvote. 1. studenoga, 15 sati FRANCUSKA: Ligue 1 – 9. kolo.

Reims – Strasbourg najava

• Reimsov niz od sedam utakmica bez pobjede u Ligue 1 (L1) (D2, L5) konačno je došao kraju kada su prošli put pobijedili Montpellier 4-0, što nije bila samo njihova prva pobjeda u kampanji, već i njihov najveći vrhunac. Let pobjeda u povijesti kluba! Taj je rezultat također zadržao nedavni trend, budući da je prvi gol pao unutar prvih 20 minuta Reimsovih posljednjih pet ligaških utakmica.
  • Međutim, unatoč uvjerljivoj pobjedi, Reims je bio problem za postizanje pogotka kod kuće, a nakon toga su postigli manje od 1,5 golova po momčadi u 14 od zadnjih 15 utakmica domaće lige (G4, L6, L5). Ovi ofenzivni problemi, koji su dijelom odgovorni za tri uzastopna domaća poraza u L1, sada imaju 'Les Rouges et Blancs' na rubu nesretnog novog rekorda, budući da nikada nisu izgubili četiri uzastopne domaće utakmice u najvišoj kategoriji.
  • Budući da Strasbourg putuje ovamo, očekujte pobjednika jer su oni jedna od samo tri momčadi L1 koje još nisu izvukle (W2, L6). Međutim, gostujuća pobjeda od 3-0 u njihovom posljednjem susretu u Prvoj ligi bila je vrijedna pažnje jer su u posljednje četiri ligaške utakmice pobjednička momčad dana preuzela vodstvo HT-a.
  • Za ponavljanje te pobjede bit će potreban dobar start, jer je Strasbourg dobio samo jednu od posljednje 34 gostujuće prvenstvene utakmice, u kojima su prvi primili (P1, D7, P26). Očito su radili na obrambenoj čvrstoći od samog početka, jer su u prvom poluvremenu zadržali prazan gol u tri od četiri L1 gostovanja u ovom razdoblju.
  • Igrači koje treba gledati: Boulaye Dia je posljednji put ušao u povijest postavši prvi igrač Reimsa koji je postigao 3+ gola u utakmici L1 od Santiaga Santamarije 1978.
  • Ludovic Ajorque (STR) bio je najbolji strijelac utakmice u svoja dva gostovanja ove sezone.
  • Pobjednički niz: jedan jedanaesterac dosuđen u zadnjih pet gostujućih utakmica Strasbourga u L1.
Međusobni susreti: REIMS – STRASBOURG
02.09.20 L1 Strazbur Reims 3: 0
01.07.20 Cou Reims Strazbur 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Strazbur 0: 0
04.03.19 L1 Strazbur Reims 4: 0