💡Izravni izvor s LEAGUELANE.com. Za dnevne unosne savjete posjetite njihovu vezu PREMIUM PREDVIĐANJA.

Engleska – Championship
Datum: srijeda, 28
Počinje u 20 UK / 00 CET
Mjesto: Deepdale (Preston).

Prestonov niz od dvije pobjede doveo ih je na 12. mjesto na tablici. Prethodni susret bio je na gostovanju i pobijedili su Huddersfield 2-1. Domaćin je skupio 10 bodova ove sezone u ligi uz mješovitu formu (3P 1D 3P) na rasporedu.

Millwall je izgubio samo jednu od svojih sedam ligaških utakmica ove sezone. Na tablici imaju dva boda prednosti u odnosu na domaću ekipu s dobrom formom (3P 3D 1P). Momčad će posjetiti nakon 1-1 domaćeg remija s Barnsleyjem u posljednjoj ligaškoj utakmici.

Preston protiv Millwalla jedan u jedan (h2h)

• Posjetitelj bilježi tri od zadnjih pet ukupnih pobjeda.
  • Tri od zadnjih deset utakmica završile su remijem.
  • Prethodni susret donio je gostujuću pobjedu Lavova rezultatom 0-1.
  • Obje momčadi su postigle pogotke u tri od posljednjih pet susreta.
  • Lavovi su osvojili samo jednu pobjedu u posljednjih šest posjeta ovom mjestu.

Prognoza Preston protiv Millwalla

Prošle sezone Millwall je dobio obje ligaške utakmice protiv Preston North Enda. Sada kada je počelo novo izdanje Prestona i timovi se pripremaju za svoje prve sastanke u ovom kvartalu, stvari su se jedva promijenile jer su Lionsi i dalje favoriti za osvajanje Deepdalea.

Domaćin koristi terensku prednost, a pobjednički niz u dvije utakmice u nastavku trebao bi im podići moral pred sljedeću utakmicu. Ipak, Millwall na startu prvenstva ima blaga dva boda prednosti ispred domaćina. Osim toga, Lavovi imaju dobru formu na gostovanjima.

Na temelju ove statistike, možemo očekivati ​​nekoliko golova u devedeset minuta, tako da će tip Više od 1,5 golova vjerojatno dobro doći igračima. Također, dvostruka šansa u korist Millwalla je vjerojatno najbolja oklada jer su obje ekipe podjednako jake, a postoji i mogućnost remija.