Porto x Tondela: UŽIVO [HD]: Pogledajte gdje možete GLEDATI Ligu NOS UŽIVO

Porto će se susresti s Tondelom u tome Subota (05.) u 17 sati (vrijeme u Braziliji), u Stadion Dragao u Portu, za 9. dan od Premijer liga NOS. Utakmicu će prenositi ESPN i SPORT TV u Portugalu u 21 sati.

S ispunjenom misijom Lige prvaka, Porto sada svoju pozornost može usmjeriti na portugalsko prvenstvo.

U utorak, 1. prosinca, također na Estádio do Dragão, Porto je s danom unaprijed potvrdio plasman u osminu finala Lige prvaka održavši neodlučeno XNUMX-XNUMX s Manchester Cityjem. Rezultat je bio dobar, ali izvedba nije. Klub je igrao kao mala momčad. Ostvario je samo dvije prilike za završnu igru ​​tijekom utakmice. Samo je jedan od njih pogodio cilj.

Izbjegao je poraz zahvaljujući šuterskim pogreškama Manchester Cityja koji je stvorio 19 prilika. Pet ih je krenulo prema portugalskom golu. No, nisu uspjeli zatresti mrežu. No, čak i da izgubi, Porto bi se kvalificirao, jer bi mu pobjeda Olympique de Marseillea nad Olympiacosom (2-1) u drugoj odlučujućoj utakmici jamčila plasman u sljedeću fazu turnira.

Ipak, Porto će sigurno morati dati više da upiše tri boda na svoj konto u subotnjoj utakmici. Ne možete ni zamisliti drugi ishod. Sa 16 bodova (pet pobjeda, jedan remi i dva poraza) zauzima skromno četvrto mjesto ljestvice. Za vodećim Sportingom zaostaje šest bodova. Kao glavni, izvedba je superiorna. Ima drugu najbolju kampanju na ljestvici vlasnika nekretnina. Od 12 spornih bodova u koloni, jedan je osvojio devet (tri pobjede i jedan poraz) uz devet postignutih i pet primljenih golova.

Porto x Tondela: gdje gledati, raspored, program i najnovije vijesti, pratite iz minute u minutu u stvarnom vremenu.