Ponte Preta x Sampaio Corrêa UŽIVO [HD]: Pogledajte gdje možete gledati na TV-u i online

Ponte Preta i Sampaio Correa Car, u tome utorak (01.) u 21h30 (vrijeme u Braziliji), u Stadion Moisés Lucarelli, u Campinasu (SP), za 25. kolo od Brazilsko prvenstvo serije B. Utakmica će se prenositi uživo tog dana PREMIJERA.

Momčadi izlaze na teren ovog utorka (01.), za 25. kolo Brasileirãoa; pogledajte kako pratiti uživo na televiziji i internetu.

Četiri boda dijele momčadi na ljestvici, a obje se žele rehabilitirati u ligi. Ponte, na osmom mjestu s 36 bodova, dolazi nakon poraza 2-1, iz povratka, od CSA-a u prošlom kolu i vidio je niz od pet utakmica bez poraza.

Osim kraja nepobjedivosti, Macaca je nastavila bez izravne pobjede u Série B. Dosad je odigrano šest utakmica, s pet poraza (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá i CSA) i remijem (América-MG ).

Sada pokušajte ponoviti pobjedu iz prvog kola nad Sampaiom, tada dno, prekršiti tu sudbinu i približiti se G-4 koji je danas na četiri boda.

Trikolori su, pak, izgubili kod kuće od Brasil de Pelotasa s 1-0 i žele krenuti od izjednačenog kolača momčadi unutar G-4.
Sa 40 bodova na trećem mjestu Tricolor može napustiti zonu plasmana u slučaju poraza od Ponte Preta. Pobjedom bi Bolivia Querida otvorila sedam bodova u suparničkoj utakmici.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: gdje gledati, raspored, program i najnovije vijesti, pratite iz minute u minutu u stvarnom vremenu.

Gdje gledati Ponte Preta protiv Sampaio Corrêa danas?

prijenos: premijera diljem Brazila, pripovijedao Júlio Oliveira i komentirao Carlos Eduardo Lino.