Poljska – Italija Predviđanja, predviđanja i savjeti

Bwin savjeti i predviđanjaPoljska – Italija Predviđanja

Poljska – Italija Savjeti i kvote. 11. listopada, 19:45 UEFA Liga nacija – Liga A – treće kolo.

Pregled Poljska – Italija

• Poljska se ponovno sučeljava s Italijom u UEFA Ligi nacija (UNL) nakon dvije godine čekanja, osvojivši samo tri od prethodnih 16 H2H (D7, L6). Međutim, Poljska je dobila šest (L1) od svojih zadnjih sedam utakmica, pet s više od 2,5 postignuta gola i četiri u kojima su obje momčadi bile u mreži. Ipak, u devet od posljednjih 13 utakmica Poljske, barem jedna momčad nije uspjela postići gol.
  • Poljska je kod kuće neporažena već šest utakmica (G5, L1), a četiri puta nije primila gol. U svakoj od pet utakmica koje nisu završile bez golova, prvi su zabili domaćini, a osim toga Poljska je u svih pet postigla barem jedan gol nakon 76. minute.
  • Manje od 2,5 gola (P2, D3, P1) postignuto je u prethodnih šest talijanskih UNL utakmica u povijesti, uključujući dvije UNL H2H (P1, D1). Svaka od te tri dobivene/izgubljene utakmice završila je 1-0, s odlučujućim pogotkom dva puta nakon poluvremena, uključujući pobjedu Italije na UNL-u.
  • Nasuprot tome, u osam od posljednjih devet utakmica gostiju tijekom kvalifikacijske kampanje za Euro 2024. postignuto je više od 3 gola, pri čemu je Italija pobijedila s najmanje tri gola u zadnje tri. Nadalje, svaka od posljednjih pet pobjeda Italije dovela ih je do nule u HT-u, uključujući pobjedu protiv Moldavije sredinom tjedna.
  • Igrači koje treba gledati: Kamil Grosicki (POL) postigao je hat-trick sredinom tjedna u prvom poluvremenu protiv Finske. U posljednjoj utakmici UNL-a (9. rujna) postigao je i pobjednički pogodak.
  • U međuvremenu, Francesco Caputo (ITA) zabio je u prvom poluvremenu na svom otvaranju protiv Moldavije sredinom tjedna, ali njegova tri ligaška pogotka ove sezone stigla su nakon pauze.
  • Vruća statistika: Roberto Mancini je osvojio 15 od svoje 22 utakmice za Italiju (68,18%). To je najveći postotak među trenerima Azzurra s najmanje 20 utakmica u karijeri.
Međusobne utakmice: POLJSKA – ITALIJA
14.10.18 A L Poljska Italija 0: 1
07.09.18 A L Italija Poljska 1: 1
11.11.11 FI Poljska Italija 0: 2
12.11.03 FI Italija Poljska 1: 3
30.04.97 kupaonica Italija Poljska 3: 0