05/10
07:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
West Coast Rangers FC
Istočna predgrađa
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Herakleja Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
08:45
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
FFSA NTC
Grad Adelaide
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
09:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Real Sapphire Fc
Valiant FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
09:30
|
Australija NPL, Novi Južni Wales
Manly United FC
Sydney United
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
09:30
|
Australija NPL, Novi Južni Wales
Manly United FC
Sydney United
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
09:45
|
Australija NPL, Victoria
Grad Dandenong
Heidelberg United
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
10:00
|
Australija NPL, Sjeverni Novi Južni Wales
Broadmeadow Magic FC
Novi Lambton FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
10:00
|
Australija NPL, Južna Australija
South Adelaide Panthers FC
Olimpijska Adelaida
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
10:00
|
Australija NPL, Južna Australija
Grad Adelaide
Sjeveroistočni MetroStars
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
10:30
|
Australija NPL Queensland, žene
Istočna predgrađa
Brisbane City FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
10:45
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
West Adelaide SC
Sveučilište Adelaide
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
10:45
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
West Adelaide SC
Sveučilište Adelaide
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
10:45
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
West Adelaide SC
Sveučilište Adelaide
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
11:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
11:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
11:00
|
Turska TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altai
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
11:15
|
Mongolska Premier liga
Erdenes Ilch FC
FC Bavarci
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
11:15
|
Mongolska Premier liga
Erdenes Ilch FC
FC Bavarci
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
11:15
|
Mongolska Premier liga
Erdenes Ilch FC
FC Bavarci
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
11:45
|
Singapurska Premier liga
Balestier Central
Geylang International
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
12:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Cardiff City U21
Hull City U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
13:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Swansea City U21
Birmingham City U21
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
13:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
13:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Swansea City U21
Birmingham City U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
13:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
13:00
|
Izraelska nacionalna liga
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Ness Ziona
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
13:00
|
Libanonska premijer liga
Racing Beirut
Al-Bourj FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
13:00
|
Ukrajina U19
Shakhtar Donetsk U19
Dinamo Kijev U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
14:00
|
Brazil Roraimense
PLIN RR
Atlético Roraima
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
14:05
|
Divizija Ujedinjenih Arapskih Emirata 1
Gradski nogometni klub
Al Arabi
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
14:05
|
Divizija Ujedinjenih Arapskih Emirata 1
Gradski nogometni klub
Al Arabi
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
14:05
|
Divizija Ujedinjenih Arapskih Emirata 1
Gradski nogometni klub
Al Arabi
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatic Split
NK Trilj 2001
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
15:00
|
Slovačka 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
15:00
|
Slovačka 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
15:00
|
Slovačka 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
15:00
|
Ruska M-liga
Uralska mladost
Zenit St. Peterburška omladina
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
15:00
|
Slovačka 2. liga
KFC Komarno
FC Petrzalka 1898
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
15:00
|
Slovačka 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Trebišov
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
15:00
|
Bjelorusija Pershaya liga
Energetik-BGU Minsk
Rezerva Torpedo-Belaz Žodino
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:00
|
Estonija Meistriliiga žene
JK Tabasalu
Flora Tallinn žene
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
16:00
|
Estonija Meistriliiga žene
JK Tabasalu
Flora Tallinn žene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:00
|
Švedska Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:00
|
Croatia Prva NL Junior
HNK Hajduk U19
NK Sesvete U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Glasina Calcio
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
16:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Glasina Calcio
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
16:30
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
16:30
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
16:30
|
Njemačka Bundesliga, žene
RB Leipzig
Hoffenheim
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:30
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
16:45
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
16:45
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
17:00
|
Švedska Divizija 2, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
17:00
|
Centar za amatersku regionalnu ligu Austrije
PITAJTE Voitsberg
SV Allerheiligen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
17:00
|
Njemačka amaterska Bayernliga Nord
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
17:00
|
Švedska amaterska divizija 3 Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
17:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
17:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
17:15
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
17:15
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
17:15
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
17:30
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
17:30
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
17:30
|
Mađarska Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
17:30
|
Mađarska Amateur BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
18:00
|
Nizozemska Eerste Divisie
Willem II Tilburg
SC Telstar
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
18:00
|
Nizozemska Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
Fjölnir Reykjavik
Leiknir Reykjavik
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
VBV
Throttur Reykjavik
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
Fjölnir Reykjavik
Leiknir Reykjavik
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
18:00
|
Nizozemska Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:00
|
Nizozemska Eerste Divisie
Willem II Tilburg
SC Telstar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
Fjölnir Reykjavik
Leiknir Reykjavik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:00
|
Island 1. deild
VBV
Throttur Reykjavik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:00
|
Španjolska amaterska Tercera Federación, grupa 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:30
|
Škotska Premier ligaŽene
Hibernian WFC
Heart of Midlothian WFC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:30
|
Švicarska superliga
FC Lausanne-Sport
Bazel
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
18:45
|
Švicarska amaterska 2. FTC liga
AC Sementina
AS Novazzano
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/10
19:00
|
Gibraltarska nogometna liga
St Joseph's FC
Lincoln Red Imps
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
Špilja
Keflavík IF
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
IR Reykjavik
FMU Grindavik
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
Špilja
Keflavík IF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
19:15
|
Island 1. deild
IR Reykjavik
FMU Grindavik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
21:00
|
SAD MLS Next Pro
Inter Miami CF II
FC Chattanooga
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanadska Premier liga
York United FC
Valor FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
23:00
|
Amatersko prvenstvo Portugala Santo Tirso
FC Rebordões
ABCD
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
23:00
|
Amatersko prvenstvo Portugala Santo Tirso
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Preko 1.5 gola
|
05/10
23:00
|
Amatersko prvenstvo Portugala Santo Tirso
FC Rebordões
ABCD
|
Preko 2.5 gola
|
05/10
23:00
|
Amatersko prvenstvo Portugala Santo Tirso
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
00:00
|
SAD MLS Next Pro
Huntsville City FC
FC Toronto II
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier liga
Tafea FC
Naka FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
02:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Karori na obali
Island Bay United
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
02:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Karori na obali
Island Bay United
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
02:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Stop Out SC
Wellington Phoenix rezervat
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
02:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Karori na obali
Island Bay United
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
02:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Karori na obali
Island Bay United
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
03:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
03:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
03:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
03:30
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
03:30
|
Australija NPL, Južna Australija, Ženska Premier liga
Adelaide Comets FC
West Torrens Birkalla
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
03:45
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
olimpijski Wellington
Miramar Rangers
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
04:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
North Wellington A.F.C.
Western Suburbs FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
05:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australija NPL 2, Victoria
Eastern Lions SC
Werribee City FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, glavni nogomet
Olimpijske igre u Canberri
Canberra FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, glavni nogomet
Olimpijske igre u Canberri
Canberra FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueŽene
Essendon Royals SC
Moreland Zebre
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueŽene
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueŽene
Essendon Royals SC
Moreland Zebre
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, glavni nogomet
Olimpijske igre u Canberri
Canberra FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Victoria
Avondale FC
Port Melbourne Sharks
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Victoria
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
05:00
|
Australija NPL, Victoria
Moreland City FC
Dandenong Grom
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
05:30
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
05:30
|
Australija NPL, Južna Australija
Adelaidske komete
croydon kings
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
06:00
|
Australia Victoria Premier LeagueŽene
South Melbourne F.C.
Calder United SC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
06:30
|
Australija NPL, Tasmanija
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
06:45
|
Australija NPL, Tasmanija
Kingborough Lions
Nogometni klub Launceston United
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
07:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Sportski klub Collins Edwin
Valiant FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
07:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Sportski klub Collins Edwin
Valiant FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
07:30
|
Australija NPL, Južna Australija
Bijeli grad Woodville
Adelaide United Youth
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
brisbane strikers
Caboolture FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Hunedoara
OCD Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulkan
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
brisbane strikers
Caboolture FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Brasov
ASF Harman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Hunedoara
OCD Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
brisbane strikers
Caboolture FC
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Australija Queensland Premier League 1
brisbane strikers
Caboolture FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda și Giarmata Vii II
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
OCD Deta II
ACS Galaxy Temišvar
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Urlik
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Urlik
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Timiș
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Prahova
ACS DP Cornu
CS Câmpina
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Prahova
CS Brazil
CSC Berceni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Prahova
CS Brazil
CSC Berceni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
OCD Făget
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Recaș
OCD Făget
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Carpinis
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Olt
ACS Iris Titulescu
AS Victoria Daneasa
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Timiș
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:15
|
Češka Republika Divide B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
08:15
|
Australija NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Lavovi iz Queenslanda
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
08:15
|
Češka Republika Divide B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
08:15
|
Australija NPL, Queensland
Wynnum Wolves FC
Lavovi iz Queenslanda
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Australija NPL Queensland, žene
Lions FC
Mitchelton
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:00
|
Češka U19 1. liga
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:00
|
Australija Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Lightning
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:00
|
Turska U19 liga, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:00
|
Australija NPL, Novi Južni Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigrovi
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:00
|
Australija NPL Queensland, žene
Lions FC
Mitchelton
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:00
|
Turska U19 liga, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:00
|
Australija NPL, Novi Južni Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigrovi
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Češka U19 1. liga
1. FC Slovácko U19
FK Pardubice U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Češka U19 1. liga
Slavia Prag U19
Mladá Boleslav U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Češka U19 1. liga
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Prag U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Slovačka U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Slovačka U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Slovačka U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Slovačka U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:00
|
Mađarska Amateur BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Vrlo AKO
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:00
|
Gana GAED Divizija 3 – Zona 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Cluj
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:30
|
Estonija Meistriliiga žene
Tartu Tammeka žene
Tallinna FC Ararat
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:30
|
Estonija Meistriliiga žene
Tartu Tammeka žene
Tallinna FC Ararat
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:30
|
Poljska CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznan U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:30
|
Estonija Meistriliiga žene
Tartu Tammeka žene
Tallinna FC Ararat
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:30
|
Estonija Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:30
|
Estonija Esiliiga B
Ime Kalju U21
Legija TJK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Češka U19 1. liga
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Agigea
OCD Ovidiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Hrvatska 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Češka U19 1. liga
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Danska Amateur Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
OCD Murfatlar
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Češka U19 1. liga
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
AS Portugal Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Agigea
OCD Ovidiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Hrvatska 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
10:00
|
Poljska CLJ
Lech Poznan U19
Widzew Łódź U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
10:00
|
Poljska III Liga, Grupa 3
Gornik Zabrze II
Liči Zielona Góra
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
10:00
|
Danska Amateur Danmarksserien
Vorup FB
OKS
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
10:00
|
Australia Victoria Premier LeagueŽene
Boroondara Eagles
Box Hill United SC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
10:00
|
Češka U19 1. liga
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
10:00
|
Poljska Amateur V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabow
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:00
|
Poljska Amateur V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
10:30
|
Nizozemska amateri 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
10:30
|
Češka U19 1. liga
Sparta Prag U19
Sigma Olomouc U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Tenis Borussia Berlin
SV Lichtenberg 47
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka 2. Bundesliga
Hertha Berlin
1. FC Kaiserslautern
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Poljska III Liga, Grupa 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Zapis Bielsko-Biała
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Špićul Vladeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Švedska Divizija 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Švedska Divizija 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Union Berlin U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Špićul Vladeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Špićul Vladeni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresden U19
Hertha Berlin U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Tenis Borussia Berlin
SV Lichtenberg 47
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Norveška 2. divizija Grupa 1
Sotra
Lysekloster IL
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Švedska Divizija 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Švedska Divizija 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL Zapad
Arminia Bielefeld U19
Njemačka Aachen U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
SV Sandhausen U19
Kaiserslautern U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Njemačka amateri A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
11:15
|
Mongolska Premier liga
Klub Khoromkhon
njihov
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:30
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
11:30
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
IFK Norrkoping U19
Hammarby IF U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
11:30
|
Danska Amateur Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:30
|
Danska Amateur Danmarksserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:30
|
Škotsko prvenstvo
Keltski
komandosi
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:30
|
Češka U19 1. liga
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
11:30
|
Estonija Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Crvi
SV Auersmacher
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Češka U19 1. liga
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Croatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949. eV
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Danska Amateur Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Metoda
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 1
bjarg
Sandviken
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
Lillestrøm SK 2
orač
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949. eV
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Slovenija Amateur 1. MNL Murska Sobota
NK Rim
ŠNK Bakovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Metoda
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
brodd
Sila
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Nizozemska amateri 6e Klasse Zaterdag – 15
Asser Boys 3
VV Westerkwartier 2
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
brodd
Sila
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
12:00
|
Latvija 1.Liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Croatia Prva NL Junior
GNK Dinamo Zagreb U19
HNK Cibalia Vinkovci U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
pors Grenland
FK Mandalskameratene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949. eV
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Poljska Ekstraliga, žene
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Crvi
SV Auersmacher
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska regionalna liga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Danska 2. liga
Middelfart
Nykobing FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Danska Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Danska Amateur Danmarksserien
AB Tarnby
slagelse
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Kenijska Premijer liga
Bandari FC
čuvari pošte
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Litva Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
Kufstein
SVG Reichenau
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Švedska Divizija 2, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Nizozemska Eredivisie, žene
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Metoda
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Njemačka amaterska Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
Sjeverna plaža
Åsiden
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
brodd
Sila
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:30
|
Italija Campionato proljeće 2
Padova U19
Alessandria U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:30
|
Nizozemska Tweede divizija
GVVV
SV Spakenburg
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:30
|
Nizozemska amateri 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Poriluk 6
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:30
|
Nizozemska amateri 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Poriluk 6
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:30
|
Italija Campionato proljeće 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:30
|
Nizozemska Tweede divizija
GVVV
SV Spakenburg
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
12:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
12:30
|
Nizozemska amateri 5e Klasse Zaterdag – C
SC REMO
Brzi koraci
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
12:30
|
Nizozemska amateri 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Zvijezda Wanica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Austrijska amaterska Bundesliga, žene
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
Surnadal
Nardo
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Slovačka 1. Liga, žene
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Brazilski amateri U17 Paranaense – 2. faza, skupina F
Azuriz U17
EP Unija U17
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Švedska amaterski elitettan, žene
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Brazilski amateri U17 Paranaense – 2. faza, skupina F
Azuriz U17
EP Unija U17
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Državno prvenstvo Portugala za žene
SCU Torreense
SC Braga
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Belgija Amaterski KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans Beerse
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Slovačka 1. Liga, žene
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
Surnadal
Nardo
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Victoria Roșiori
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
13:00
|
Malta ISA Malta
FC Crane
FC Playmobil
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Državno prvenstvo Portugala za žene
Pomorski
Valadares Gaia
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Italija Campionato proljeće 1
Atalanta U19
Hellas Verona U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Hamburg
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Bremen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Švedska amaterski elitettan, žene
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
SV Hemelingen
Tura Bremen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
frigg
Ullern
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Ruska druga liga, skupina 1
FC Nart Cherkessk
Spartak Nalčik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska Bremen-liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska liga Hessen
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Slovačka 1. Liga, žene
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Slovačka 1. Liga, žene
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
Elverum
Fyllingsdalen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Njemačka amaterska liga Hessen
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Švedska amaterska divizija 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:00
|
Poljska Amaterska Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanow
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
13:00
|
Poljska Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:30
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
13:30
|
Norveška 3. divizija, grupa 5
Spjelkavik
Skedsmo
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:30
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
13:30
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Njemačka amaterska Schleswig-Holstein-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Švicarska amaterska Erste Liga Classic
FC Kreuzlingen
FC Linth 04
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Premier liga Engleske
Tottenham Hotspur
Burnley
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Premier liga Engleske
West Ham
Luton Town
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 1
Årdal FK
OS IL
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Poljska CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Švedska Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SPVG Aldein Petersberg
AS Sluderno
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Zvijezda Tătărăni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Poljska amateri Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupa 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Poljska CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Zvijezda Tătărăni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 1
Årdal FK
OS IL
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Mađarska NB I, žene
astra mađarska
FC Puškaš
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
OCD Minerul Baia Sprie
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Energia Remuș
AS Dunarea Gaujani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
14:00
|
Poljska Amater IV. Warmińsko-Mazurska liga
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
14:00
|
Mađarska NB I, žene
MOL Vidi FC
mađarski MTK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švedska Divizija 2, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Ostersund
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švicarska promotivna liga
FC Lugano II
Bazel II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 1
Årdal FK
OS IL
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 5
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
Floya
Sprint/Jeløy
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
Sola
Fram Larvik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Finska Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 1. liga
Lyn FK
Levanger
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švicarska promotivna liga
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Škotsko prvenstvo
Sv. Mirren
Kilmarnock
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 1. liga
Åsane
IKStart
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Norveška 1. liga
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švicarska promotivna liga
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Premier liga Engleske
West Ham
Luton Town
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Švedska Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Mađarska NB I, žene
astra mađarska
FC Puškaš
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Mađarska NB I, žene
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Slovačka 1. Liga, žene
SKF Žilina
FC Petržalka 1898
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Farski otoci 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:00
|
Poljska Amateur V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Češka Republika Divide E
FK Nine Sady
Tatran Vsechovice
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Zvijezda Tătărăni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
ASC Passeier
SV Plaus
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SV Gargazon Gargazzone Raika
ASV Tscherms Marling nogomet
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
14:30
|
Češka Republika Divide E
Prerov
SFK Elko Holešov
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Češka Republika Divide E
FK Nine Sady
Tatran Vsechovice
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Zvijezda Tătărăni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victorul Zorleni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
14:30
|
Italija Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:30
|
Mađarska Amater Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:30
|
Češka Republika Divide E
Prerov
SFK Elko Holešov
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
14:45
|
Norveška Toppserien, žene
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Mađarska Amater Nógrád Megyei I. osztály
Szécsény VSE
Diósjenő SE
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Mađarska Amater Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Sport za djecu
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Croatia 1976
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Poljska Amater IV. Liga – Pomorska
Pomezanija Malbork
Gryf Wejherowo
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovačka 3. liga, istok
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Pomurska nogometna league
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska Amateur Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska 3.NL – Jug
HNK Zadar
RNK Split
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Poljska Amater IV. Liga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Švedska Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus Independence
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska Amateur Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Poljska III Liga, Grupa 2
Pogoń Szczecin II
Noteć Czarnków
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska Amateur Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska Amateur Treta Liga – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venus 1914 Bucureşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Croatia 1976
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Centrul German de Fotbal
ACP 3 Sport za djecu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bugarska amaterska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FK Žiten II Žiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Liga III Serija 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Mađarska Amater Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
Austrija Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Švedska Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Bugarska pobjednička liga
FK Maritsa Plovdiv
FC Chernomorets Balchik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBiH – Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBiH – Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Slovačka 3. Liga, Zapad
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Poljska III Liga, Grupa 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Poljska Amater IV. Liga – Wielkopolska
Jarota Jaročin
Centar Ostrów Wielkopolski
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Mađarska Amater Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
OCD Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
OCD Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Dravograd
NK Krško
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Dravograd
NK Krško
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pećica II
Studenti CS-a
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pećica II
Studenti CS-a
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS pravi sat
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS pravi sat
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS pravi sat
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Liga III Serija 7
OCD Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Srbija Amateur Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga RS – Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
Britof
NK Sava Kranj
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:00
|
Slovenia Amateur Gorenjska nogometna league
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska 2.NL
NK Belišće
NK Bjelovar
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Trkaći klub Benavente
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakačina Mala
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
NK Graničar Magić Kofer
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Tekstilac Sinj
NK Poljičanin 1921
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Urugvaj Primera Division
Miramar Misiones
River Plate UY
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:30
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Trkaći klub Benavente
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
15:30
|
Slovenija 2. SNL
Kety Emmi Bistrica
Brinje Grosuplje
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Poljska Ekstraklasa
Jagielonija Białystok
MKS Korona Kielce
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrčevo Glavica
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisač
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Kočevje
ND Slovan
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Svoboda Ljubljana
NK Brda
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Mađarska Amateur BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juričani
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK FEŠK Feričanci
NK Mladost Draž
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Španjolska Druga federacija
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Sporting U19
Vitória SC U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
CD Bovedana B
Sporting Zamora CF
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
Portugalska amaterska AF Algarve I divizija
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zurich
FC Blue Stars ZH
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
Estonija Esiliiga B
Pärnu Jalgpalliklubi
FA Tartu Kalev
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Benfica U19
FC Porto U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Sporting U19
Vitória SC U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
Estonija Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
Druga liga El Salvadora
CD Titan
CSD Gale
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
Portugalska amaterska AF Algarve II divizija
ED Bensafrim
CD Marítimo Olhanense
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:00
|
Francuska amaterska Normandie National 3
američki Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
16:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Sporting U19
Vitória SC U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
16:00
|
Francuska amaterska Normandie National 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
16:00
|
Švicarska ženska super liga
Bazel
FC Zurich
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Finska Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Estonija Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Španjolska Druga federacija
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Estonija Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
U19 prvenstvo Portugala
Benfica U19
FC Porto U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:00
|
Portugalska amaterska AF Beja II divizija – 2. faza
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:00
|
Portugalska amaterska AF Beja II divizija – 2. faza
GD Messejanense
Barrancos FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:15
|
Švicarska ženska super liga
FC Aarau
Klub konja Zurich
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
16:15
|
Belgija Pro liga
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:30
|
Švicarska amaterska 3. FTC liga
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
16:30
|
Njemačka Bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:30
|
Premier liga Engleske
Nottingham Forest
Chelsea
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:30
|
Državno prvenstvo Portugala za žene
famalicao
Klub Albergaria
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
16:30
|
Državno prvenstvo Portugala za žene
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
17:00
|
Centar za amatersku regionalnu ligu Austrije
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna kod Aigena
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
17:00
|
Grčka Stoiximan Super liga
PAS Giannina
Volos NFC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
17:00
|
Centar za amatersku regionalnu ligu Austrije
TuS Bad Gleichenberg
USV Weindorf St. Anna kod Aigena
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
17:30
|
Švicarska amaterska 3. FTC liga
Moderni FC
GC Biaschesi
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Capixaba – skupina C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Capixaba – skupina C
Nova Venécia U20
Rio Branco-ES U20
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
18:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga
Dinamo Brest
FK Gomel
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Paranaense – 1. faza, skupina A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Paranaense – 1. faza, skupina A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
18:30
|
Brazil U20 Goiano
Guanabara City KRENI
Aragoiania EP U20
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/11
18:30
|
Brazil Amateri U17 Cearense
AE stanica U17
São Gerardo EP U17
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
18:30
|
Brazil Amateri U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
18:30
|
Brazil Amateri U17 Cearense
AE stanica U17
São Gerardo EP U17
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
19:00
|
Francuska Divizija 1, žene
Paris Saint-Germain
Paris FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
19:30
|
Portugalska amaterska AF Leiria I divizija – Serie A
Alegre i United Group
Udruga Moita do Boi
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
20:00
|
Francuska amateri Guadeloupe Régionale 1
Plijesan
Cerfa FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – grupa A
KAO Zmaj
Trkaći klub Basse-Terre
|
Preko 1.5 gola
|
05/11
20:30
|
Surinam SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Preko 2.5 gola
|
05/11
22:30
|
Aruba Division of Honor
SV Estrella Papillon
SV Britannia Piedra Plat
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Puerto Nuevo
Deportivo Muñiz
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/11
23:30
|
Nacionalna ženska nogometna liga SAD-a
Orlando Pride
Bay FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
01:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Napier City Rovers
FC Petone
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
01:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Napier City Rovers
FC Petone
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
01:00
|
Nacionalna liga Novog Zelanda
Napier City Rovers
FC Petone
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
02:00
|
Nacionalna ženska nogometna liga SAD-a
Portland Thorns FC
Reign F.C.
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
02:30
|
Američka nacionalna Premier nogometna liga
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
02:30
|
Američka nacionalna Premier nogometna liga
Oakland Stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
05:00
|
Australija NPL, Novi Južni Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
05:00
|
Australija NPL, Queensland
Brisbane Roar Youth
Gold Coast United
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
05:30
|
Hong Kong divizija 1
Građanin AA
Istočni okrug
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
06:00
|
Australija NPL 2, Victoria
Western United FC Reserves
Melbourne Victory Youth
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
07:00
|
Kina CFA Division Two League
Pekinški tehnološki institut
Hubei Istar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
07:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
07:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
07:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
07:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CF Recreativo Soto del Real (V)
AD La Plata TR82 Torrejón (V)
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
07:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
07:15
|
Australija NPL, Queensland
Rochedale Rovers
Brisbane City FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
07:30
|
Hong Kong divizija 1
Wong Tai Sin
Hoi King
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
07:30
|
Hong Kong divizija 1
Wong Tai Sin
Hoi King
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
07:30
|
Hong Kong divizija 1
Shatin
Wing Yee
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
07:30
|
Hong Kong divizija 1
Wong Tai Sin
Hoi King
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vâlcea
AS Inter Lăpuşata
AS Crețeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripičeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Chirnogeni
AS Unirea 23 Cobadin
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanešti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
ACS Prijemer
ACS Vulcan 2008 II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
Akademija AFC Milan
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnić
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Real Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vâlcea
ASCSC Orlești
AS Stejarul Vlădești 2009
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Griviša
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
Zorile Griviša
ACS Luceafărul Berești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
Sportski klub Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AFC utrka
ACS Unirea Ungureni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
Mapa AS Viitorul
ACS Știința Cerat II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
Akademija AFC Milan
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
ACS Prijemer
ACS Vulcan 2008 II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanešti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Filipini Filipinska nogometna liga
Mendiola FC
Filipinska vojska
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Australija NPL Queensland, žene
Istočna predgrađa
Brisbane City FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Danceu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
Sportsko bankarstvo
Flacara Muntenii De Sus
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
Sportski klub Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Griviša
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
FC Flacăra Pechea
ACS Voința Cișmele
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
Zorile Griviša
ACS Luceafărul Berești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AFC utrka
ACS Unirea Ungureni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Real Năvodari
Înfrățirea 23 Cogealac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Avantul Comana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Independența
AS Aurora 23. kolovoza
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Arka Constanța
AS Dacia Mircea Vodă
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Herakleja Enisala
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amaterska liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnić
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Dambovita
AFC utrka
ACS Unirea Ungureni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Filipini Filipinska nogometna liga
Mendiola FC
Filipinska vojska
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Osorhei
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Pașcani Lokomotiva
AS 2023 Todirești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Pașcani Lokomotiva
AS 2023 Todirești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Prahova
ACS Viitorul Puchenii Mari
OCD Mizil
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
KAO Țuțora
Gloria Balțați
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldavija Cristești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Pobjednik Ceptura 2018
FC Unirea Valea Dulce
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progressul Coslegi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progressul Coslegi
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Pobjednik Ceptura 2018
FC Unirea Valea Dulce
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Pobjednik Ceptura 2018
FC Unirea Valea Dulce
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progressul Coslegi
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Trajanov stup
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Trajanov stup
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celetro Micasasa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celetro Micasasa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smig
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Strahovi
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Strahovi
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresul provincija Jos
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
AD Konnico El Casar (V)
Cosmos FC (V)
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Loeches (V)
FC Bugarska Alcalá de Henares (V)
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Španjolska amaterska liga veterana Madrid Sjever
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:15
|
Češka Republika CFL
SK Slavia Praha B
FC Pisek
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:15
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:15
|
Mongolska Premier liga
TUV Buganud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:30
|
Grčka Amateur A EPS Makedonias Group 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:30
|
Grčka Amateur A EPS Makedonias Group 1
Nea Genea Asvestoxwriou
Niki Hrakleiou
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
08:30
|
Grčka Amateur A EPS Makedonias Group 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
08:30
|
Australija Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
Jugozapadna grmljavina Queenslanda
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
08:30
|
prvoligaš Hong Konga
Hong Kong F.C.
Sjeverni okrug Golik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Dugopolje U19
HNK Šibenik U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Slovačka U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Slovačka U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
09:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
09:00
|
Slovačka U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
09:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:30
|
Rumunjska amaterska liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
09:30
|
Estonija Meistriliiga žene
Lootos Polva žene
JK Tallinna Kalev žene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
09:30
|
Estonija Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
10:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
žaba FK
Strømsgodset II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Poljska amaterska liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
Sep Żelechow
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Mađarska NB III Kelet
Budapest Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
žaba FK
Strømsgodset II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
10:00
|
Poljska Amateur V. Liga – Wielkopolska
Poljska II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
10:00
|
Elitna liga Makaoa
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
10:00
|
Elitna liga Makaoa
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
10:30
|
Italija Serie A žene
Napoli
Milano
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Njemačka amaterska regionalna liga Nordost
FC Eilenburg
FC Chemnitz
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transilvanija Felmer
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Suceava
ACS Dream Team
AS Bradul Vama
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
11:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Götaland
BK Naprijed
AIF Herrestads
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Švedska amaterski elitettan, žene
Umeå IK
IFK Kalmar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Švedska Divizija 2, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Njemačka amaterska regionalna liga Nordost
FC Eilenburg
FC Chemnitz
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 1
fana
Aasane Fotball 2
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Zarya Zvegor
FK Bliznaci 2022
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Španjolska amaterska Lliga Elit Catalana
EU Valls
UD Viladecans
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:00
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska amaterska liga 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Norveška 2. divizija Grupa 2
Junkeren
Skeid
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:30
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:30
|
Estonija Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Ime Kalju
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
11:30
|
Rumunjska amaterska liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska amaterska liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska amaterska liga 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Viktorija Dobrun
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Viktorija Dobrun
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
KAO Grčka
AS Olimpia Malta
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
KAO Grčka
AS Olimpia Malta
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
KAO Grčka
AS Olimpia Malta
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
11:30
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
11:35
|
Kineska CFA Super liga
Cangzhou Moćni lavovi
Zhejiang
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Švedska Allsvenskan
IFK Norrkoping
Hammarby IF
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Češka 1. Liga, žene
1. FC Slovako
Sparta Prag
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Süd
SV 1919 Grimma
Einheit Rudolstadt
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Njemačka amateri Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlin II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Bugarska amaterska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
OFFC Sofia 1992 Sofia
FC Vrazhdebna Sofia
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Švicarska amaterska 2. OFV liga
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Švicarska Amater 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Schleswig-Holstein-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Bugarska amaterska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC National Sofia
FK Levski-Spartak 1962
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Cosmos Koblenz
FC Bitburg 1919
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
12:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
ACS UAC Europa
ACS Speranța Cernești
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
12:00
|
Švicarska amaterska Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
12:00
|
Ruska druga liga, skupina 2
Enisej 2 Krasnojarsk
Zvezda Sankt Peterburg
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 5
træff
Aalesund FK II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Finska Kakkonen, skupina B
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Švedska Divizija 2, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Latvija 1.Liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Njemačka amaterska Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Škotska Premier ligaŽene
Hibernian WFC
Heart of Midlothian WFC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:00
|
Češka 1. Liga, žene
1. FC Slovako
Sparta Prag
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 4e Klasse Zondag – A
SC Jekerdal
RKMVC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 4e Klasse Zondag – A
FC Bemelen
MMR
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska Eredivisie
SC Heerenveen
brzina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 4e Klasse Zondag – A
SVME
Vilim II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
12:30
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:30
|
Nizozemska amateri 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
12:30
|
Švicarska promotivna liga
gospodine Delemont
FC Zürich II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
12:30
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Španjolska amaterska Tercera Federación, grupa 7
Cuc Villalba
Real Madrid C
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – OG Sofia
FC Obelya City Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Škotska Premier ligaŽene
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Švedska Divizija 2, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Mittelrhein
Sportvereinigung Porz
VfL Vichttal
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 4
orkla
Stabæk Fotball II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Škotska Premier ligaŽene
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Slovenija Prva Liga
NK Celje
FC Koper
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Švedska Divizija 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Schleswig-Holstein-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Prvo prvenstvo Južne Afrike
Zlatne strijele Lamontvillea
Chippa United
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Italija Serie D, Girone B
Piacenza
Varešin
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nottingen
SG Sonnenhof Großaspach
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Češka 1. Liga, žene
FC Slovan Liberec
SK Slavia Prag
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Francuska Championnat National U19
Paris FC U19
Auxerre U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Francuska Championnat National U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Francuska Championnat National U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Italija Serie D, Girone D
Corticella
Victor San Marino
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Lokomotiv Agrișteu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Lokomotiv Agrișteu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Njemačka amaterska Westfalenliga – Staffel 2
TuS Erndtebrück
Concordia Wiemelhausen
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Grčka Amateur B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos 2006 FC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana iz Mureșa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana iz Mureșa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:15
|
Englesko prvenstvo
West Bromwich Albion
Southampton
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SC Plose
SSV Taufers
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
Weiden Teutonija
VfL Sindorf
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Calabria Girone C
Akademija ASD Taurianova
ASD Gebbione 2024
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
ASD Strongoli 2023
ASD San Leonardo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Sportski centar Valle Del Crocchio
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
13:30
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
Kohlscheider prije Krista
Marka Rasensport
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
ASD Real Soveria Simeri
A.S.D. Royal Casino
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
ASD Hora Jone
Sportski centar Valle Del Crocchio
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
američki San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SC Plose
SSV Taufers
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Prima Kategorija Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SV Campo Trens Freienfeld
ASV Schabs
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
13:30
|
Italija amaterski utorak Kategorija Calabria – Girone A
američki San Calogero Calimera
ASD Zungrese
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:30
|
Njemačka amaterska liga Mittelrhein
SSV Bornheim
FC Pesch
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
13:30
|
Njemačka Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:30
|
Italija Amateur Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin nogomet
Sveti Georgen
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
13:30
|
FA kup Engleske, žene
Tottenham FC žene
Manchester United žene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur A EPS Makedonias Group 1
Asteras Ampelokipwn
Etnikos Malgaron
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
GSD Asseminese
A.S.D. Utah Calcio 2024
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Švicarska amaterska 2. OFV liga
Valposchiavo kalcij
FC Mels
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Luksemburška divizija Nationale
Racing FC Union Luksemburg
svjetski domet
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Danska Superliga
Brondby IF
FC Kobenhavn
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Estonija Premium Liiga
Tallinna Kalev
Narva Trans
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Poljska amaterska liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Ocna de José
AS Subcetat
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Švicarska amaterska 2. OFV liga
Valposchiavo kalcij
FC Mels
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Luxembourg Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateri B EPS Kerkyras – Grupa A Playoff
AO Foinikes
AS Hraklhs Sfakeron
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
Sandnes Ulf II
madla
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Portugal Amateur A.F. Divizija Viana Castelo I
SC Melgacense
Rekreacijski i kulturni centar Távora
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Portugal Amateur A.F. Divizija Viana Castelo I
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Seul 2010
AC Cortoghiana
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Italija amaterska prima kategorija Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Portugal Amateur A.F. Divizija Viana Castelo I
SC Melgacense
Rekreacijski i kulturni centar Távora
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Švedska Amateur U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Švedska Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Ruska druga liga, skupina 2
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energija Velikije Luki
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Švedska Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Luksemburška divizija Nationale
Viktorija Rosport
F91 Dudelange
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 6
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Aiolos Pyrgou AC
Proodeftiki Manoladas AFC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Kalivion Ilidas Ifitos
Aetos Kentrou AC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
APO Kurtesiou
Aris Dimitras AC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Kavasilon atromits
Aetos Alpokhoriou AO
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
PAS Pyrgou 2023
Keraunos Vrinas AC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Grčka Amateur A EPS Chios
AO Varvasiakos 1958
APS Atromitos Agiou Georgiou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bugarska Amateur Chetvarta Liga – AOG Shumen, Sjev
FK Zvezda Studenica
FC Veliki Preslav
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Pozdrav JK
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Italija Amateur Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Poljska Amaterska Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:00
|
Estonija II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa i Läänemaa JK II ÜM
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Češka Republika Divide E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AE Pangeorgikos
AO Dioniz
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateri B EPS Veotia – Grupa 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Italija Amateur Eccellenza Campania Girone A
FC Pompei
Nola
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:30
|
Češka Republika Divide E
SK Batov 1930
Rymarov
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:30
|
Grčka Amateur B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Srbija amaterska prva liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Srbija amaterska prva liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Srbija amaterska prva liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Slovenia Amateur Pomurska nogometna league
NK Odranci
NK Polana
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Slovenija Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko New Seal
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
FK Dolina Padina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska 2. Južnobanatska liga “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Španjolska Liga F
Levante Las Planas FC
Levante UD
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska amaterska liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Češka Republika CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Slovačka 3. Liga, Zapad
MFK Dubnica
TJ Jednota Bánová
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovracene
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto I divizija – serija 2
AD Lustosa
Sveti Vinko Irivo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto I divizija – serija 2
Lomba SC Amarante
ADR Aveleda
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – OG Sofia
FC Zenit Filipovci
FC Bankya 2009 Bankya
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto Honor Division
Aparecida FC
Leixões B
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska kantonalna liga USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska Amater IV. Warmińsko-Mazurska liga
Stomil II Olsztyn SA
GKS Poljska Iłowo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto I divizija – serija 2
CR Ataense
Rio Ave B
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – OG Sofia
FC Zenit Filipovci
FC Bankya 2009 Bankya
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska amaterska liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska amaterska liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – AOG Pazardzhik
FK Lokomotiv Septemvri
FK Trakiets 2005 Glavinitsa
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Slovenija Amateur 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko New Seal
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska 2. Južnobanatska liga “Istok”
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska 2. Južnobanatska liga “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanište
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Šumadijska Okružna Liga
BSK Borac
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
Jedinica CS Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska peta liga – BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska Amateur Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto Honor Division
Aparecida FC
Leixões B
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska kantonalna liga USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska Peta liga – B OG Sofija (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovracene
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Španjolska Amateur 1. Provincial Division of Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Međureč
FK Partizan Glogovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Slovačka 3. Liga, Zapad
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Portugalska amaterska AF Porto I divizija – serija 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Srbija Amateur Međuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina amateri 2. Liga FBIH – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina amateri 2. Liga FBIH – Jug
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina amateri 2. Liga FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
NK Osvit Đelekovec
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Slovačka 3. Liga, Zapad
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Austrija amaterska regionalna liga Zapad
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Turska TFF 1. Lig
Ankara Keçiörengücü
Altai
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
ACS Școala de Fotbal Dan Matei Cluj-Napoca
ACS Allmotion Aghireș
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Mađarska NB III Nyugat
Kelen SC
Csornai SE
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Grčka amaterski A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosna i Hercegovina Amater 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Gana GAED Divizija 3 – Zona 1
Sportska akademija mladih Adenta
FC African Panthers
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
Sportska akademija ACS Transilvania
CS Minerul Șuncuiuș
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
Sportska akademija ACS Transilvania
CS Minerul Șuncuiuș
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Španjolska Amateur Preferente Galicia – Sjeverna skupina
CD Allaríz
Klub Juventud Cambados
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosanskohercegovačka amaterska regionalna liga RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kožuhe
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Gana GAED Divizija 3 – Zona 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Poljska Amaterska Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Španjolska Amateur Preferente Galicia – Sjeverna skupina
CD Lalín
Sigüeiro FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srpska amaterska zona “Centar”
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast ovratnik
NK Zagorec Koprivnica
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovići
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovići
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semčinovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Bugarska amaterska četvrta liga – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semčinovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija amaterska Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Herzegovina Amateur Regionalna liga RS – Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vascău
AS Olcea
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:00
|
Rumunjska Amateur Liga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:00
|
Srbija Amaterska MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad na Dobri
NK Josipdol
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Končanica
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Šparta
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad na Dobri
NK Josipdol
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Đalski Gubaševo
NK Sloga Konjščina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovišće
NK Ribar Končanica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Croatia 78 Žakanje
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Croatia Nova Kapela
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 1. Međimurska NL
NK Croatia Orehovica
NK Sokol Vratišinec
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Njemačka Bundesliga
Bayern München
Wolfsburg
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Ostrna
NK Buna
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amater 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopačevo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradište
NK Vrbanja
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska amater 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brčko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brčko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 3. ŽNL Baranjska liga
NK Croatia Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Posavec
NK Bestovje
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Istarska
NK Buzet
NK Višnjan 1957
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:30
|
Croatia Amateur 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:45
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
15:45
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
15:45
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
15:45
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:45
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Croatia Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
15:45
|
Hrvatska amateri MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
16:00
|
Portugal Amateur A.F. Elitna liga Évora
GD Portel
SC Arcoense
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugalska amaterska AF Santarem I divizija
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal II Division
Estrela St. André
Pelezinhosi
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugalska amaterska AF Vila Real Division of Honor – serija A
FC Lordelo
Audi Conc. Sabrosa
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugalska amaterska AF Vila Real Division of Honor – serija A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal II Division
Paio Pires FC
CD Cova da Piedade
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal II Division
Pinhalnovense
GD Sesimbra
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugal Amateur AF Setubal I Division
Pobjeda Setúbala B
Ribari Costa Caparica
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
16:00
|
Portugalska amaterska AF Santarem I divizija
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
16:00
|
Španjolska amaterska Tercera Federación, grupa 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
16:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 5
Lørenskog IF
Kalup FK II
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
16:30
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
16:30
|
Estonija III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
17:00
|
Slovenija Amater 3. SNL istok
NK Eltron Šenčur
NK Jesenice
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
17:30
|
Poljska CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:00
|
Meksiko Liga MX, žene, Clausura
Pachuca
Klub León
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:00
|
Hrvatska Amateur 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:00
|
Brazil Brasileiro Série A, žene
Kindermanna
SC International
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
18:00
|
Meksiko Liga MX, žene, Clausura
Pachuca
Klub León
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
18:00
|
Meksiko Liga MX, žene, Clausura
UANL Tigrovi
FC Juarez
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, divizija A
Klub Atlético San Telmo
Club Social Deportivo i Cultural Río Negro
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, divizija B
Club Deportivo i Social Lux
Sportsko rekreacijska udruga BANCO
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, divizija B
Klub Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Nogometni klub Asociación Civil Sarmiento
Sportska grupa Botafogo
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Asociación Civil Club María Reina
Klub sportske rekreacije 14. lipnja
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Nogometni klub Jorgito Juniors
Klub Atlético Sparta
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Klub sportske rekreacije 14. lipnja
Polideportivo Country Club San José
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Škola nogometa Olimpija
Polideportivo Country Club San José
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Klub Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Sportska grupa Botafogo
Club del Gran Rosario
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Asociación Civil Club María Reina
Klub sportske rekreacije 14. lipnja
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Nogometni klub Jorgito Juniors
Klub Atlético Sparta
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Škola nogometa Olimpija
Polideportivo Country Club San José
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Klub sportske rekreacije 14. lipnja
Polideportivo Country Club San José
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Klub Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Sportska grupa Botafogo
Club del Gran Rosario
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, divizija A
Rosario Central B
Sportivo nogometni klub
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, divizija A
Club Atlético Unión i Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Nogometni klub Jorgito Juniors
Klub Atlético Sparta
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
18:30
|
Argentinska amaterska liga Rosarina de Fútbol, Divizija C
Škola nogometa Olimpija
Polideportivo Country Club San José
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/12
18:45
|
Italija Serie A
Atalanta
Roma
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
19:00
|
SAD MLS Next Pro
Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
19:00
|
SAD MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
19:00
|
SAD MLS Next Pro
Sporting Kansas City II
Colorado Rapids 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
19:00
|
SAD MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
19:15
|
Island Urvalsdeild
Vikingur Reykjavik
FH Hafnarfjörður
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
20:00
|
Argentinska amaterska liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CAS Corralense
CSD Newbery & Everton
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
22:00
|
Nacionalna ženska nogometna liga SAD-a
Struja u Kansas Cityju
Sjeverna Karolina Hrabrost
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PROLAZITI FC PRO
|
Preko 1.5 gola
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpic Macomb
PROLAZITI FC PRO
|
Preko 2.5 gola
|
05/12
23:00
|
Argentinska profesionalna nogometna liga
Independiente
Radionice
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, žene
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, žene
Plavi tsunami FF
Deportivo Saprissa žene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, žene
Općinski Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
10:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
10:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
11:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
FK Gomel
ABFF WU-19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
11:00
|
Tanzanijska Premier liga
Tanzanijski zatvori
Ihefu FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
12:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
12:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
13:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dnjepar Mogilev
Zorka-BSU
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
13:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
13:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dnjepar Mogilev
Zorka-BSU
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
13:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Charlton Athletic U21
Peterborough United U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
14:00
|
Norveška 2. divizija Grupa 1
SK Brann II
Brattvag
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
14:00
|
Norveška 2. divizija Grupa 1
SK Brann II
Brattvag
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
14:00
|
Norveška 2. divizija Grupa 1
SK Brann II
Brattvag
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
15:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
15:00
|
Nigerijska NLO Divizija Prva liga – Akure Center
Valiant FC
Nogometni klub First Bank
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
15:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
15:00
|
Bjelorusija Vysshaya liga, žene
Dinamo Minsk FC
FC Minsk
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
16:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 2
Početak II
Tečajevi BK II
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
16:00
|
Croatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/13
16:15
|
Divizija Saudijske Arabije 1
Al-Faisaly
Klub Hajer
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
16:15
|
Hrvatska amaterska veteranska liga Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
Preko 2.5 gola
|
05/13
16:15
|
Divizija Saudijske Arabije 1
Al-Faisaly
Klub Hajer
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
17:00
|
Švedska Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
17:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
Gamle Oslo FK
skeid 2
|
Preko 1.5 gola
|
05/13
17:00
|
Norveška 3. divizija, grupa 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/13
17:30
|
Premijer liga Farskih Otoka
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
01:00
|
Meksiko Liga MX, žene, Clausura
UANL Tigrovi
FC Juarez
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
OCD Murfatlar
CS Agigea
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
OCD Murfatlar
CS Agigea
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugal Constanța
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
10:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
12:00
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Barnsley U21
Burnley U21
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
15:00
|
Rumunjska amaterska liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
16:00
|
Finska Kakkonen, skupina B
Tampere United
SJS
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/14
16:00
|
Finska Kakkonen, skupina B
Tampere United
SJS
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
16:20
|
Divizija Saudijske Arabije 1
AL Arabi (SA)
Klub Al-Taraji
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
17:00
|
Premijer liga Farskih Otoka
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
17:00
|
Island Bikarinn
Fjölnir Reykjavik
Þór Akureyri
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
17:00
|
Švedska Divizija 2, Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
17:30
|
Češka 1. liga
Sparta Prag
banik ostrava
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, žene
Þór/KA Akureyri
Keflavik žene
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, žene
Þór/KA Akureyri
Keflavik žene
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, žene
Stjarnan
FH Hafnarfjörður žene
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
18:00
|
Brazil U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nacija
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
18:30
|
Engleska amaterska liga za profesionalni razvoj
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
18:30
|
Švicarska superliga
Klub konja Zurich
Yverdon-Sport FC
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Žene
Fram
UMF Selfoss
|
Preko 1.5 gola
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Žene
Fram
UMF Selfoss
|
Preko 2.5 gola
|
05/14
19:15
|
Island 1. deild, Žene
Fram
UMF Selfoss
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
20:00
|
Španjolska LaLiga
Girona
Villarreal
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/14
22:00
|
Južna Amerika CONMEBOL Libertadores
Penarol
Atlético Mineiro
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/15
01:00
|
Brazil Roraimense
São Raimundo-RR
PLIN RR
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/15
01:30
|
Fiji Digicel Premier liga
FC Labasa
Rewa FC
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Preko 1.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Preko 1.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Preko 1.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Aurora 23. kolovoza
AS Chirnogeni
|
Preko 2.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Preko 2.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Preko 2.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Preko 2.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
Preko 2.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska amaterska liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/15
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Preko 1.5 gola
|
05/15
08:00
|
Rumunjska Amateur Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Obje momčadi postižu pogodak
|
05/15
11:00
|
Češka U19 1. liga
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Više od 0.5 golova – golovi u prvom poluvremenu
|
05/15
13:00
|
Slovačka U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Preko 2.5 gola
|