Montpellier – Reims Guess

Bwin savjeti i predviđanjaMontpellier – Reims Predviđanja

Montpellier – Reims Savjeti i kvote. 25. listopada, 15:00 FRANCUSKA: Ligue 1 – 8. kolo.

Montpellier – Pregled Reimsa

• S prosjekom od 3,60 golova po utakmici u posljednjih pet H2H Ligue 1 (L1) na Stade de la Mossonu, ovaj okršaj Montpellier-Reims ima veliki potencijal za golove. Nadalje, s barem jednim golom u 70. minuti ili kasnije u šest od sedam prvenstvenih utakmica Montpelliera ove sezone, ova bi utakmica mogla imati kasnu dramu.
  • Domaćini žele dobro započeti s obzirom da su kod HT-a u svakoj od tri domaće pobjede ove sezone (L1) imali vodstvo od jednog gola, au dva su navrata zabili prvi pogodak unutar prvih 20 minuta. Zanimljivo, tri od njihovih zadnjih pet domaćih poraza u L1 su vidjeli prvi pogodak točno u šestoj minuti, uključujući njihov posljednji H2H u L1 ovdje.
  • Reims još uvijek lovi svoju prvu pobjedu (D2, L5) i stoga se suočava sa svojim najgorim Ligue (L1) početkom sezone u povijesti kluba. Međutim, ohrabrujuće je da je u 12 prethodnih H2H susreta u Montpellieru u njihovoj povijesti L1, Reims bio blago dominantan, vrativši rekord od: W6, D1, L5 – GF 21, GA 21.
  • Navijači bi ovdje trebali očekivati ​​ranu akciju, budući da je prvi pogodak postignut prije 20. minute u svim osim jednom od četiri gostovanja ove sezone. To je također bio slučaj u svakoj od posljednja tri L1 H2H održana ovdje. Dvije trećine postignutih/primljenih golova u tom razdoblju dolazi ispred HT-a.
  • Igrače koje treba gledati: Gaëtan Laborde bio je najbolji strijelac Montpelliera u četiri od posljednjih šest ligaških utakmica. Mladi Reims El Bilal Touré bio je prvi strijelac za svoju momčad u tri od posljednje četiri utakmice L1 u kojima je zabio.
  • Pobjednički niz: Montpellier je bez pobjede u pet natjecateljskih utakmica koje je sudio Willy Delajod (L1, L4), uključujući dva poraza od Reimsa prošle sezone.
Heads-up utakmice: MONTPELLIER – REIMS
17/12/19 Cou Reims Montpellier 1: 0
19,10,19 L1 Reims Montpellier 1: 0
24/02/19 L1 Montpellier Reims 2: 4
01.09.18 L1 Reims Montpellier 0: 1