Lorient – ​​​​Nantes Predviđanja, predviđanja i savjeti

⚽ Predviđanja Lorient – ​​​​Nantes

Lorient – ​​​​Nantes Savjeti i kvote. 8. studenoga, 15:00 FRANCUSKA: Ligue 1 – 10. kolo.

Lorient – ​​​​Pregled Nantesa

• Lorient je iznad posljednja tri Ligue 1 (L1) po gol-razlici samo nakon pobjede u samo jednoj od posljednjih osam ligaških utakmica (G1, L2, L5), iako su tri njihova poraza bila s razlikom od jednog gola. Lorient, jedina momčad L1 koja još uvijek vodi HT ove sezone, zabila je sedam od svojih 12 golova L1 nakon 60. minute. To mu je, međutim, pomoglo da dobije dvije od pet utakmica u kojima je prvi primio (G2, L3), iako još nije pobijedio ni u jednoj ligaškoj utakmici u kojoj je zabio prvi gol (D1, L2).
  • No, zabrinjava činjenica da Lorient nije pobijedio u posljednjih sedam L1 H2H (D2, L5). Također nisu pobijedili kod kuće u zadnje tri utakmice L1 (D1, L2), izgubivši pet bodova nakon što su postigli prvi u dvije od tih utakmica.
  • Nantes je dobio samo jednu od posljednjih šest L1 utakmica (P1, P1, L4), au njih pet su primili više od 2 gola. Međutim, očekujte kasnu akciju, jer je sedam od Nantesovih 13 "autogolova" u L1 došlo nakon 60. minute, s pet primljenih u razdoblju 61-70., koji je bio neporažen u Nantesovim L1 utakmicama (G6, D1).
  • Gosti su bez pobjede u gostima ove sezone L1 (L1, L3) i nisu uspjeli zabiti protiv HT-a u tri od te četiri utakmice. Nakon toga, patili su prvi (i izgubili) u zadnja tri.
  • Igrači koje treba gledati: Yoane Wissa postigao je svoja zadnja tri gola u produžecima L1, dvostruko više od najboljeg strijelca Lorienta. U međuvremenu, Imrân Louza iz Nantesa postigao je svoje golove u L1 prije HT-a i iz jedanaesterca.
  • Zanimljiva statistika: Lorient je zadržao praznu mrežu u posljednjih 19 domaćih utakmica u prvoj ligi, iako je primio samo 11 golova.
Heads-up utakmica: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Nantes Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Nantes 1: 2
27.07.16 CF Lorient Nantes 0: 1